Owoce i warzywa „bez pozostałości pestycydów”, ale nie ORGANICZNE: o czym mówimy?

Rolnictwo i gleby. kontrola zanieczyszczeń, rekultywacja gleby, humus i nowych technik rolniczych.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Jedz 5 pestycydów i fungicydów dziennie!




przez Christophe » 10/07/21, 13:58

To wszystko, dziękuję Ci, więc zdecydowanie jest to kwestia MYCIA lub LECZENIA!

Pytanie 1 brzmi: jaka jest metoda!
Pytanie 2 brzmi: jak skuteczny jest ten lek?

Ponieważ pestycydy znajdują się również w miąższu owoców i warzyw... więc naprawdę chciałbym wiedzieć, jak można się ich pozbyć!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Owoce i warzywa „bez pozostałości pestycydów”, ale nie ORGANICZNE: o czym mówimy?




przez Christophe » 10/07/21, 14:09

Ta tabela pozostałości pestycydów w produktach organicznych i nieorganicznych rozśmieszy ludzi... Exni i Izy!!

Dlaczego nie ma linii BIO??

Zrzut ekranu 2021-07-10 o 14-07-22 Pozostałości pestycydów w owocach i warzywach - pozostałości pestycydów-w-les-fruits-leg[...].png
Zrzut ekranu 2021-07-10 o 14-07-22 Pozostałości pestycydów w warzywach owocowych - pozostałości pestycydów w owocach-leg[...].png (127.17 KiB) Przeglądano 2207 razy


W końcu tak, istnieją pestycydy bardziej niebezpieczne niż inne…jeśli połączymy najgorsze i najmniej szkodliwe...oczywiście...
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14980
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Jedz 5 pestycydów i fungicydów dziennie!




przez GuyGadeboisTheBack » 10/07/21, 14:36

Christophe napisał:To wszystko, dziękuję Ci, więc zdecydowanie jest to kwestia MYCIA lub LECZENIA!

Pytanie 1 brzmi: jaka jest metoda!
Pytanie 2 brzmi: jak skuteczny jest ten lek?

Ponieważ pestycydy znajdują się również w miąższu owoców i warzyw... więc naprawdę chciałbym wiedzieć, jak można się ich pozbyć!

Głupotą jest sprzedawanie tego za ponad dwukrotnie wyższą cenę, skoro NIKT nie będzie jadł na przykład skórek od melona. Co jest w ciele, pozostaje w ciele.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Owoce i warzywa „bez pozostałości pestycydów”, ale nie ORGANICZNE: o czym mówimy?




przez Christophe » 10/07/21, 18:13

Ja też tak myślę… chyba że znajdziemy metodę „hamowania” pestycydów w ciele?

Zawsze możemy marzyć... ale mogę się mylić!

W międzyczasie, co DGCCRF robi w związku z oznaczeniem „certyfikowany bez pozostałości pestycydów (na powierzchni)”?
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13726
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1526
Kontakt :

Re: Owoce i warzywa „bez pozostałości pestycydów”, ale nie ORGANICZNE: o czym mówimy?




przez izentrop » 10/07/21, 18:18

Czy możemy otrzymać link do Twojego drapiącego obrazu z 2017 roku?
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14980
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Owoce i warzywa „bez pozostałości pestycydów”, ale nie ORGANICZNE: o czym mówimy?




przez GuyGadeboisTheBack » 10/07/21, 18:21

Christophe napisał:Ja też tak myślę… chyba że znajdziemy metodę „hamowania” pestycydów w ciele? <<< Więc naprawdę nie rozumiem, jak!

Zawsze możemy marzyć... ale mogę się mylić!

W międzyczasie, co daje oznaczenie „certyfikowany brak pozostałości pestycydów (na powierzchni)”?

Ale zobaczmy, w każdym razie chcieliby, aby nie mieli środków niezbędnych do dobrej wydajności. To stopniowy demontaż usług publicznych. Szkoły, szpitale, DGCCRF, ONF, badania i wszystko inne.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Owoce i warzywa „bez pozostałości pestycydów”, ale nie ORGANICZNE: o czym mówimy?




przez Christophe » 10/07/21, 18:25

izentrop napisał:Czy możemy otrzymać link do Twojego drapiącego obrazu z 2017 roku?


To jest w poprzednich odpowiedziach Guya!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Owoce i warzywa „bez pozostałości pestycydów”, ale nie ORGANICZNE: o czym mówimy?




przez Christophe » 10/07/21, 18:26

GuyGadeboisLeRetour napisał:
Christophe napisał:Ja też tak myślę… chyba że znajdziemy metodę „hamowania” pestycydów w ciele? <<< Więc naprawdę nie rozumiem, jak!


Trzeba by zapytać TRUMP... on jest specjalistą od dezynfekcji wewnątrz ciała! : Chichot:
0 x
Moindreffor
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5830
Rejestracja: 27/05/17, 22:20
Lokalizacja: granica między północą a Aisne
x 957

Re: Jedz 5 pestycydów i fungicydów dziennie!




przez Moindreffor » 11/07/21, 22:07

Christophe napisał:
Moindreffor napisał:bez pozostałości, co nie oznacza umycia, w każdym razie nie jest to tak powiedziane, oznacza to po prostu, że uprawiane w bardziej przemyślany sposób poprzez zmniejszenie dawek, nie ma pozostałości pestycydów


Nie masz na to żadnego dowodu!

Bez „RESIDUS DE” oznacza to, że kiedyś było ich trochę i zniknęły… Nadal potrafię czytać po francusku!

W przeciwnym razie byłby oznaczony BEZ PESTYCYDÓW...

nie, tak rozumiem, kiedyś stosowaliśmy pestycydy (albo nie, nie wiem), a podczas uprawy te pestycydy zostały zmyte przez deszcz, albo uległy degradacji czy coś w tym stylu. , i nie ma już śladów, więc aby nie było ich więcej, musieliśmy zmniejszyć dawki, w przeciwnym razie część by została. : Mrgreen:
Nie widziałem, że było w korze, w ambonie, że zostało umyte, to Twoje przypuszczenia, czy coś przeoczyłem?

dlaczego wydaje ci się niepojęte, że nie ma pestycydów?
0 x
„Ci, którzy mają największe uszy, nie są tymi, którzy słyszą najlepiej”
(ode mnie)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Jedz 5 pestycydów i fungicydów dziennie!




przez Christophe » 12/07/21, 00:28

Moindreffor napisał:dlaczego wydaje ci się niepojęte, że nie ma pestycydów?


Biorąc pod uwagę wszystko, co zostało powiedziane powyżej... w miąższu owoców znajduje się wiele pestycydów... jak więc je usunąć?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "rolnictwo: problemy i zanieczyszczeń, nowych technik i rozwiązań"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 160