Recenzje najlepszych torfowych whisky: Bruichladdich, Ardbeg, Bunnahabhain ...

Dobre kupowanie i dobry wybór produktu lub usługi oznacza, że ​​oprócz zadowolenia, mniejszego zużycia i ochrony planety, w 2021 r. ważne jest, aby kupować lepiej! Również wymiana informacji i doświadczeń pozwala uniknąć różnych przekrętów i oszustów. W 2021 roku niezbędna jest wymiana doświadczeń użytkowania, pozytywnych lub negatywnych, ponieważ rynek produktów i usług dla konsumenta jeszcze nigdy w historii ludzkości nie był tak bogaty. Pomoc w lepszym wyborze jest niezbędna, ponieważ kupowanie lepszych oznacza kupowanie produktów zrównoważonych!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79385
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11067

Re: Recenzje najlepszych whisky torfowych




przez Christophe » 24/06/21, 13:29

Aby umrzeć z torfowymi whisky tej jakości...trzeba być bogatym!!

Krótko mówiąc, myślę, że Kro zabija więcej niż torfowe!! : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14980
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Recenzje najlepszych whisky torfowych




przez GuyGadeboisTheBack » 24/06/21, 13:33

Christophe napisał:Aby umrzeć z torfowymi whisky tej jakości...trzeba być bogatym!!

No cóż... zwłaszcza, że ​​naparstek tego typu trunku wystarczy, aby cieszyć się jego aromatem przez bardzo, bardzo długie minuty.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79385
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11067

Re: Recenzje najlepszych whisky torfowych




przez Christophe » 24/06/21, 13:36

To właśnie mówię! : Chichot:
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Recenzje najlepszych whisky torfowych




przez Janic » 24/06/21, 14:04

No cóż... zwłaszcza, że ​​naparstek tego typu trunku wystarczy, aby cieszyć się jego aromatem przez bardzo, bardzo długie minuty.
tak mówią wszyscy użytkownicy narkotyków… na początku! Ponieważ nie chodzi o ilość (nie wszyscy nadużywają), ale przy produkcji tego typu produktów, podobnie jak innych, powstają inne narkotyki, które społeczeństwo potępia.
Po prostu dziwię się, że rodzice, często sami konsumenci, pouczają swoje dzieci, gdy te potem się od tego uzależnią. Przykład pochodzi od tych pierwszych, a nie od reszty społeczeństwa.
Nie potępiam, zrobiłem to samo! Piłem, żeby robić jak inni, Paliłem, żeby robić jak inni, Jadłem gówno, żeby robić jak inni, Zostałem zaszczepiony jak inni i byłem chory (lub ofiarą). jak inni oczywiście! Przychodzi taki moment, że trzeba przerwać ten łańcuch kulturalny o zniszczeniu siebie i swoich następców, gdyż powoduje to tyle nieszczęścia lub, używając myśli biblijnej – (tak)” aby król nie pił napojów alkoholowych, aby móc odróżnić dobro od zła, pozostawiając to nieszczęśliwym, aby zapomnieli o swojej nędzy. Nasz aktualny pomysł na utonięcie problemów w alkoholu!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14980
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Recenzje najlepszych whisky torfowych




przez GuyGadeboisTheBack » 24/06/21, 14:24

Nie robiłam tego wszystkiego „by być jak inni”, ale dlatego, że to lubię. Czego nie lubię, tego nie robię.
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Recenzje najlepszych whisky torfowych




przez Janic » 24/06/21, 14:41

GuyGadeboisLeRetour »24, 06:21
Nie robiłam tego wszystkiego „by być jak inni”, ale dlatego, że to lubię. Czego nie lubię, tego nie robię.
A raczej to ty zacząłeś lubić to jak inni po jego spożyciu, a nie odwrotnie. Tę samą przemowę słyszałem z palaczami, którym pomogłem rzucić palenie: „Palę dla przyjemności, dobre cygaro, dobry papieros po posiłku itp.„ale kto rozpoznał, po zatrzymaniu że to nie była rzeczywistość, ale pretekst do kontynuowania i jestem bardzo szczęśliwy, że w końcu odstawiłem ten lek.
Opowiadałem już anegdotę o udziale w spotkaniu stowarzyszenia na temat zdrowia, gdzie każdy poszedł ze swoim perkalem i o dziwo 2 perkale były identyczne z wyjątkiem laiusu lub w jednym miały zaprzestać palenia tytoniu, a w drugim alkoholu. Zwróciłem więc uwagę na tę dziwność stoisku antyalkoholowemu i zapytałem, jaka jest różnica, skoro wszyscy podawali liczbę ofiar (mimo że palili), a ich zdezorientowana odpowiedź brzmiała: „nie możemy pozbawiać ze wszystkiego trzeba się dobrze bawićKrótko mówiąc, mimo wszystko czuli, że zaprzestanie picia było i pozostanie pozbawienie, a nie uwolnienie, i że próbowali zrekompensować to innym lekiem zastępczym. Taka jest natura ludzka, pełna sprzeczności!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14980
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Recenzje najlepszych whisky torfowych




przez GuyGadeboisTheBack » 24/06/21, 15:21

Janic napisał: A raczej to ty zacząłeś lubić to jak inni po jego spożyciu, a nie odwrotnie.

No nie, dokładnie. Już to powiedziałem powyżej. Ale wolisz narzucać wszystkim swoje teorie, chociaż przykro mi, nie zawsze to działa tak, jak mówisz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Re: Recenzje najlepszych whisky torfowych




przez Macro » 24/06/21, 15:23

nie ma sensu dodawać lat do życia.... Lepiej dodać życie do lat...
1 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Recenzje najlepszych whisky torfowych




przez Janic » 24/06/21, 15:33

autor: GuyGadeboisLeRetour »24., 06:21
Janic napisał:
A raczej to ty zacząłeś lubić to jak inni po jego spożyciu, a nie odwrotnie.
No nie, dokładnie. Już to powiedziałem powyżej. Ale wolisz narzucać wszystkim swoje teorie, chociaż przykro mi, nie zawsze to działa tak, jak mówisz.
Nie teoretyzuję, zastanawiam się, jak możemy a priori polubić coś, czego nigdy nie próbowaliśmy. Jak na przykład szpinak, którego dzieci nie lubią bez spróbowania. Ale jeśli ludzie lubią alkohol, to jest to ich wybór i szanuję go (ale widziałem efekty wokół mnie), ponieważ inni lubią być zaszczepieni, aby przeprowadzić aktualne porównanie i jest to również ich wybór? A jednak nie jesteś dla niej bardziej przychylny niż ja iz tych samych powodów: ich niebezpieczeństwa i bezużyteczności.

Ale koniec przerywnika, nie będziemy się kłócić o gusta : Chichot: i kolory!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14980
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Recenzje najlepszych whisky torfowych




przez GuyGadeboisTheBack » 24/06/21, 15:41

Janic napisał:Zastanawiam się, jak można pokochać a priori coś, czego się nigdy nie smakowało.

W młodości próbowałem whisky, nigdy jej nie lubiłem, nie piłem jej. To samo z większością mocnych alkoholi, próbowałem, nie smakowało mi, nie piłem, to samo z winami itp., itp. groszek konserwowy, moi znajomi go uwielbiali, ja nienawidziłem. Potem skosztowałem groszku z ogrodu, bardzo mi się spodobał, nic takiego. To samo dla reszty.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do "Recenzje i testy produktów i usług". Dobre oferty, przekręty i przekręty. Co wybrać, recenzje i testy zakupowe, aby wybrać lepiej! "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 30