Frédéric Lenoir: duchowość na świecie

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Frédéric Lenoir: duchowość na świecie




przez eclectron » 07/06/21, 19:45

GuyGadeboisLeRetour napisał:
eclectron napisał:W rejestrze duchowości do tej pory byłeś tylko w mitologii i nie dlatego, że cię wypytywał.

I już ci wyjaśniłem, dlaczego nigdy ci nic nie powiem. Wolę brzmieć jak mit, niż rozmawiać z tobą o rzeczach, których nie możesz zrozumieć, a wszystko, co publikujesz, wskazuje, że miałem rację milczeć. : Mrgreen:

dobrze naśladujesz egzoceta, udrapowanego w swoim ego.
To tylko potwierdza, że ​​nie wyszedłeś poza tryb mitologiczny, ponieważ ludzie duchowi, których znałem, to coś innego niż to, co nam oferujesz.
Nikt nie mówi „nie możesz zrozumieć”.
Cokolwiek ludzkiego, mogę zrozumieć.
co nad umysłem zaczynam „identyfikować” a w szczególności, że jest ono dla umysłu niedostępne.
Zasadniczo wieczność obejmuje czas (mentalny), ale nie na odwrót.
Biorąc ludzi za idiotów, zostajesz tam.
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Frédéric Lenoir: duchowość na świecie




przez Janic » 07/06/21, 19:49

Janic napisał:
Głupcy, żadna ścieżka ewolucji nie nadejdzie.
i wie, o kim mówi, będąc pierwszym zaniepokojonym .... Oczywiście to tylko trop!
Racja, jestem celem, więc widzę ich z bliska.
ach cholera, wciąż brakowało mi precyzji, która wydawała mi się oczywista: ten głupiec jest autorem tego zdania… ach to byłeś ty! dlatego jesteś pierwszy zaniepokojony
Możesz być pewien, że nie jesteś daleko od eklektronu. Masz swoją specyfikę w brakach, ale ogólnie to się trzyma.
pochodząc od Ciebie, nie jestem dokładnie uspokojony, spodziewam się za każdym razem dodatkowej głupoty, która zresztą nie trwa długo, charakterystyczna dla Twoich intelektualnych niedostatków.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14998
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4378

Re: Frédéric Lenoir: duchowość na świecie




przez GuyGadeboisTheBack » 07/06/21, 20:15

eclectron napisał:
GuyGadeboisLeRetour napisał:
eclectron napisał:W rejestrze duchowości do tej pory byłeś tylko w mitologii i nie dlatego, że cię wypytywał.

I już ci wyjaśniłem, dlaczego nigdy ci nic nie powiem. Wolę brzmieć jak mit, niż rozmawiać z tobą o rzeczach, których nie możesz zrozumieć, a wszystko, co publikujesz, wskazuje, że miałem rację milczeć. : Mrgreen:

dobrze naśladujesz egzoceta, udrapowanego w swoim ego.<<< Czysta fantazja, czysta projekcja (egzocet ???).
To tylko potwierdza, że ​​nie wyszedłeś poza tryb mitologiczny, ponieważ ludzie duchowi, których znałem, to coś innego niż to, co nam oferujesz. <<< Pocieraj ramionami IRL i pocieraj ramionami na forum, nie ma nic wspólnego. Już ci to wyjaśniłem i NICZEGO nie oferuję. Co to jest „duchowy”?
Nikt nie mówi „nie możesz zrozumieć”.
Cokolwiek ludzkiego, mogę zrozumieć. <<< Biorąc pod uwagę to, co z tobą "wymieniłem", w rzeczywistości nie możesz zrozumieć.
co nad umysłem zaczynam „identyfikować” a w szczególności, że jest ono dla umysłu niedostępne. <<< Bof, to się nie poci bézef ...
Zasadniczo wieczność obejmuje czas (mentalny), ale nie na odwrót. <<< Jeśli jest to z tego rodzaju "rzeczą", którą masz nadzieję "podróżować", nie zajdziesz daleko!
Biorąc ludzi za idiotów, zostajesz tam.<<< Powinieneś martwić się o siebie, zamiast zakładać, czego nie możesz osiągnąć.

Oprócz publikowania przez lata gnoju na ten temat, nigdy nie powiedziałeś, co myślisz o tym wszystkim, ani nie oświeciłeś nikogo na ten temat. Może TY nie masz nic do powiedzenia, ponieważ nie rozumiesz, z czym masz do czynienia. Kiedy wiesz, że możesz spędzić lata medytując nad jednym słowem, rozśmieszasz mnie swoimi falami Youtuberów z mojej dwójki i ich orzechowymi przepisami (z których każdy ma coś do sprzedania, jakby przez przypadek). Twoje pojęcie duchowości jest prawie nieprzyzwoite i jest tylko handlem z twoim ego. Powodzenia pomimo twoich zapiekanek.
0 x
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Frédéric Lenoir: duchowość na świecie




przez eclectron » 08/06/21, 05:55

GuyGadeboisLeRetour napisał:
eclectron napisał:
GuyGadeboisLeRetour napisał:I już ci wyjaśniłem, dlaczego nigdy ci nic nie powiem. Wolę brzmieć jak mit, niż rozmawiać z tobą o rzeczach, których nie możesz zrozumieć, a wszystko, co publikujesz, wskazuje, że miałem rację milczeć. : Mrgreen:

dobrze naśladujesz egzoceta, udrapowanego w swoim ego.<<< Czysta fantazja, czysta projekcja (egzocet ???).
To tylko potwierdza, że ​​nie wyszedłeś poza tryb mitologiczny, ponieważ ludzie duchowi, których znałem, to coś innego niż to, co nam oferujesz. <<< Pocieraj ramionami IRL i pocieraj ramionami na forum, nie ma nic wspólnego. Już ci to wyjaśniłem i NICZEGO nie oferuję. Co to jest „duchowy”?
Nikt nie mówi „nie możesz zrozumieć”.
Cokolwiek ludzkiego, mogę zrozumieć. <<< Biorąc pod uwagę to, co z tobą "wymieniłem", w rzeczywistości nie możesz zrozumieć.
co nad umysłem zaczynam „identyfikować” a w szczególności, że jest ono dla umysłu niedostępne. <<< Bof, to się nie poci bézef ...
Zasadniczo wieczność obejmuje czas (mentalny), ale nie na odwrót. <<< Jeśli jest to z tego rodzaju "rzeczą", którą masz nadzieję "podróżować", nie zajdziesz daleko!
Biorąc ludzi za idiotów, zostajesz tam.<<< Powinieneś martwić się o siebie, zamiast zakładać, czego nie możesz osiągnąć.

Oprócz publikowania przez lata gnoju na ten temat, nigdy nie powiedziałeś, co myślisz o tym wszystkim, ani nie oświeciłeś nikogo na ten temat. Może TY nie masz nic do powiedzenia, ponieważ nie rozumiesz, z czym masz do czynienia. Kiedy wiesz, że możesz spędzić lata medytując nad jednym słowem, rozśmieszasz mnie swoimi falami Youtuberów z mojej dwójki i ich orzechowymi przepisami (z których każdy ma coś do sprzedania, jakby przez przypadek). Twoje pojęcie duchowości jest prawie nieprzyzwoite i jest tylko handlem z twoim ego. Powodzenia pomimo twoich zapiekanek.

To twoja opinia, twoja percepcja, twoje własne ograniczenia.
w gównie jest wiadomość, nie trzeba nad nią rozmyślać przez dwa stulecia, wystarczy chwila.
Medytacja nad słowem to czysta bzdura, ale mamy prawo spróbować eksperymentu, żeby się przekonać: ma ogłupiać i otępiać umysł, ma zmusić go do znalezienia wspaniałego więzienia. : Lol:
Tutaj nie jestem „dokładnie”, bo przepaść byłaby zbyt duża, już przy więcej niż podstawowym jest to problem…
To, co proponuję, to tylko różnorodne i różnorodne utwory, które mają pomóc quidamowi tego decebrującego i suchego społeczeństwa, postawić stopę w strzemieniu, odkryć, że jest „coś innego” niż to, co oferuje mainstream.
Nie więcej ambicji niż to.
Oddaję zmianę, którą otrzymałem 27 lat temu.
Jest wszędzie, bo każdy jest inny i nikt nie będzie miał tego samego haka.
i osobiście znajduję pozytywne elementy w tym, co oferuję.
Ze swoją osobistą historią każdy jest tam, gdzie jest, więc nie musisz oceniać, że to a to jest do bani, tak a to koniecznie przynosi tym, którzy tego potrzebują, proszę pana, gram „Wiem wszystko” . : Lol:
"Nie wiesz, czego nie wiesz", medytuj nad tym : Wink:
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Frédéric Lenoir: duchowość na świecie




przez Janic » 08/06/21, 07:50

"Nie wiesz, czego nie wiesz", medytuj nad tym : Wink:
Nazywa się to oczywistym. : Chichot:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Frédéric Lenoir: duchowość na świecie




przez eclectron » 08/06/21, 08:18

Janic napisał:
"Nie wiesz, czego nie wiesz", medytuj nad tym : Wink:
Nazywa się to oczywistym. : Chichot:

Jestem jego reinkarnacją! : Lol: : Lol: : Lol:
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Frédéric Lenoir: duchowość na świecie




przez Janic » 08/06/21, 08:34

Jestem jego reinkarnacją!
Więc istnieje reinkarnacja?
Spotkałem guru, który był w swojej milionowej reinkarnacji Mojżesza, niezdolny do recytowania tekstów zapisanych na tablicach prawa, które jednak uderzają w umysł tak dostojnej osoby. Nie myl, wierzę sobie i jestem!
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Frédéric Lenoir: duchowość na świecie




przez eclectron » 08/06/21, 09:05

Janic napisał:
Jestem jego reinkarnacją!
Więc istnieje reinkarnacja?
Spotkałem guru, który był w swojej milionowej reinkarnacji Mojżesza, niezdolny do recytowania tekstów zapisanych na tablicach prawa, które jednak uderzają w umysł tak dostojnej osoby. Nie myl, wierzę sobie i jestem!

Oczywiście żartowałem.
Temat reinkarnacji jest bardzo złożony i trudny.
Na moim poziomie mogę mieć tylko zestaw spójnych wskazówek, a zatem nie mam absolutnej pewności, ale wolałbym powiedzieć tak.

Zakładając, że twój (wyimaginowany?) przykład jest naprawdę reinkarnacją Mojżesza, nie ma powodu, aby szczegóły jego przeszłego życia (kolor jego skarpetek w tym czasie : Lol: ) przeszkadzają później.
Reinkarnacja postrzegana jako ewolucyjny proces duszy, jest bardziej na poziomie tego, co jest dobrze rozumiane lub działania, które cechy Mojżesza mogą odzwierciedlać w teraźniejszości osoby.
Podoba mi się ten cytat: Tylko nieświadomość reinkarnacji.
Dopóki nie widzieliśmy nicości, reinkarnujemy.
Jak by powiedział Ahmed, „nie wierz w to, co ci mówię” : Lol:

Jeszcze jeden dowód na to, że wcielenie istnieje, jest to sprawdzanie pisowni of forum ! : Lol:

W przeciwnym razie tak, umysł (ego) lubi się gloryfikować, udając reinkarnację Ramzesa II, Napoleona lub ... : Lol: : Lol: : Lol:
Co tylko potęguje zdyskredytowanie poważnego tematu.
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Frédéric Lenoir: duchowość na świecie




przez Janic » 08/06/21, 09:20

Zakładając, że twój (wyimaginowany?) przykład jest naprawdę reinkarnacją Mojżesza, nie ma powodu, aby szczegóły jego przeszłego życia (kolor jego skarpetek w tym czasie : Lol: ) przeszkadzają później.
nie naciskaj! Istnieje zasadnicza różnica między pamiętaniem o byciu kimś (to dobra rzecz!), a nie pamiętaniem, co uczyniło jego istnienie.
Zarówno reinkarnacja, jak i zmartwychwstanie stwarzają tę samą trudność, dlaczego? co ostatecznie jest takie samo: strach przed ostateczną zagładą! Ludzka próżność. Roll:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Frédéric Lenoir: duchowość na świecie




przez eclectron » 08/06/21, 09:44

Janic napisał: Istnieje zasadnicza różnica między pamiętaniem o byciu kimś (to dobra rzecz!), a nie pamiętaniem, co stanowiło o szczególności jego istnienia.

Miałem na myśli to, że 10 przykazań może być tylko szczegółem, tak samo jak jego skarpetki, w procesie ewolucji duszy tej osoby.
Noszenie wszystkich szczegółów z poprzednich wcieleń jest zbyt trudne, by ewoluować, by przetestować cokolwiek innego.
Czy myślisz, że Hitler może wrócić z lekkim sercem, jeśli pamięta wszystko, co zrobił lub powiedział?

Janic napisał:Zarówno reinkarnacja, jak i zmartwychwstanie stwarzają tę samą trudność, dlaczego? co ostatecznie jest takie samo: strach przed ostateczną zagładą! Ludzka próżność. Roll:

Tak, oczywiście, strach przed ostateczną zagładą.
W tej kwestii mogę cię zapewnić, że ten, kto się martwi (jako ego u kresu życia), nie przechodzi przez zwyczaje powrotne.
Nie reinkarnuje się, ma powody do zmartwień : Lol:
części, nad którymi mają pracować reinkarnacje, ale nie jako całość.
Śmierć byłaby bezużyteczna, gdybyśmy reinkarnowali się z tym samym ego. Bez resetu, bez nowości, bez ewolucji.
ego jest konstrukcją teraźniejszości, konstrukcją czasowości, z pewnymi elementami przeszłości.
Wszystko to przy założeniu, że reinkarnacja ma miejsce.

Jeśli weźmiemy pod uwagę, że Jezus Chrystus otrzymał „orientalne” nauki, zmartwychwstanie byłoby bladą kopią reinkarnacji. Co dokładnie powiedział na ten temat, czy zostało to poprawnie przepisane, czy zostało poprawnie zrozumiane ????
Tajemnice i gumowe kulki.
Dlatego wolę najnowsze książki duchowe, których mowa jest bezpośrednia i nie zniekształcona.
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 179