Ekologia to polityka

filozoficzne debaty i firm.
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Re: Ekologia to polityka




przez Flytox » 05/06/21, 23:30

Exnihiloest napisał:
Flytox napisał:...
A co do lobbysty dzikiego kapitalizmu...

Nie masz dość powielania klisz? .


To prawda, że ​​mając do czynienia z takim świetnym specjalistą od powtarzania klisz jak Ty, trzeba wytrzymać, ciężko trenować, żeby sięgnąć tylko do kostki…Obraz

Exnihiloest napisał:
O monopol serca nikt tu się nie upomniał i to Ty o tym mówisz

Oczywiście, że tak, hipokryto! "Jesteś w tym bardzo znany forum za Twoje niezrównane poczucie współczucia wobec innych, które wyraźnie wynika z wszelkich interesów finansowych„Czy to nie twoje?!


Według Ciebie potępianie ugruntowanej rzeczywistości po latach Twojego udziału w tym forum : „twoje niezrównane poczucie współczucia wobec innych, które bardzo wyraźnie pojawia się po wszelkich interesach finansowych” wystarczy, aby ubiegać się o monopol serca. :zaszokować: Roll:
Poza tym nie widzę, gdzie w mojej wypowiedzi jest hipokryzja, ale widzę ją wyraźnie w twojej, gdy naśmiewasz się z tych, którzy stracili pracę.

Exnihiloest napisał:To nie tylko uważanie się za człowieka lepszego, bo inaczej nie udzielilibyśmy nawet ironicznej lekcji, ale to też bezpodstawny atak.

To jest żałosne. Lubiłem Diabolo, ale teraz budzisz we mnie odrazę, sprawiasz, że wydaję się równie podły jak jego pan.


Nie mam lekcji do przekazania, ani człowieczeństwa, ani wyższości, ani niczego innego, ale mam prawo bronić pewnych „ludzkich” wartości, których wydaje się, że nie doceniasz ich wartości godziwej, aby systematycznie preferować wszystko, co dotyczy pieniędzy i wszystko, co najbardziej negatywne, utknęło wokół niego.

W porównaniu z Szatanem dość zaskakujące jest to, że postrzegasz go z negatywnej strony/nazywasz go „podłym”. Jest kłamcą, złodziejem, manipulatorem, skąpcem, chciwym, pozbawionym skrupułów, pozbawionym wiary i prawa, gotowym zrobić wszystko dla osiągnięcia swoich celów bez względu na konsekwencje dla innych... Krótko mówiąc, wykorzystuje całą gamę „przymiotów” wymagane od dobrego, dzikiego kapitalisty. : Mrgreen:
2 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Re: Ekologia to polityka




przez Flytox » 05/06/21, 23:46

Exnihiloest napisał:
GuyGadeboisLeRetour napisał:Jak twierdzi, choć od 2015 roku w kółko powtarza te same kłamstwa, klisze i inne stereotypy… : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Dezinformacja rozpowszechniana przez Twoich mentorów nie uległa zmianie. Dlatego zawsze to potępiam.

Opór nie ustaje, ponieważ jeden lub dwóch krzykaczy spędza czas na oczernianiu przeciwników, nie będąc w stanie odpowiedzieć inteligentnie na temat zasadności. Tło, które oni również wiedzą, że jest prawdą, że walczą, aby osiągnąć swój cel: zniszczyć zachodnie społeczeństwo niczym kretyni przecinający gałąź, na której siedzą.


Wasi panowie nie rozpowszechniają żadnych dezinformacji, to dobrze wiadomo. : Mrgreen: Dlatego zawsze ich potępiam.
Opór nie ustaje, ponieważ jeden lub dwóch krzykaczy spędza czas na zaprzeczaniu faktom, nie będąc w stanie odpowiedzieć inteligentnie na temat zasadności. Tło, o którym wiedzą, że jest prawdą, że walczą, aby osiągnąć swój koniec: napełnić swoje kieszenie bez względu na konsekwencje dla innych, zniszczenie biosfery itp. Niszczą biosferę jak kretyni piłujący gałąź, na której siedzą.
2 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.

[Eugène Ionesco]

http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14993
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4376

Re: Ekologia to polityka




przez GuyGadeboisTheBack » 06/06/21, 01:35

To nie Tournesol powinien był wybrać, Snowy tak mu pasuje... : Mrgreen:
Obraz
0 x
Ogrodnik
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 63
Rejestracja: 24/05/21, 20:11
x 21

Re: Ekologia to polityka




przez Ogrodnik » 06/06/21, 20:40

GuyGadeboisLeRetour napisał:
Ogrodnik napisał:Tapie, każdego ranka, powtarzał sobie Jacob Delafon, co za sprawa!

Ja się opieram: każdego ranka formuję jednego.



Co za most!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Ekologia to polityka




przez Exnihiloest » 08/06/21, 22:23

Flytox napisał:...
To prawda, że ​​gdy masz do czynienia z takim świetnym specjalistą od powielania stereotypów jak Ty,
...

Argumenty ad personam! => kosz na śmieci
Flytox przegrał debatę, zanim w ogóle się zaczęła.
Brak zainteresowania
0 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Ekologia to polityka




przez Exnihiloest » 08/06/21, 22:24

Ogrodnik napisał:
GuyGadeboisLeRetour napisał:Ja się opieram: każdego ranka formuję jednego.


Co za most!

Gdyby to było tylko rano!
Niestety, jest to widoczne w każdym jego poście.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Ekologia to polityka




przez Exnihiloest » 08/06/21, 22:30

Flytox napisał:...
Wasi panowie nie rozpowszechniają żadnych dezinformacji, to dobrze wiadomo. : Mrgreen: Dlatego zawsze ich potępiam.
...

No cóż, tryb „oburzony” jest włączony: „Potępiam, ale sam nic nie robię, tak jest łatwiej”.
Jaki jest Twój osobisty wkład w poprawę społeczeństwa? Jakie są Twoje osiągnięcia? Co Ty osobiście stworzyłeś poza „systemem”, co jest godne zainteresowania innych?

Śmieszne rany, które korzystają z systemu, paradują na forum poprzez „potępienie” i oczyszczenie sumienia.
0 x
Ogrodnik
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 63
Rejestracja: 24/05/21, 20:11
x 21

Re: Ekologia to polityka




przez Ogrodnik » 08/06/21, 22:36

Exnihiloest napisał:
Ogrodnik napisał:
GuyGadeboisLeRetour napisał:Ja się opieram: każdego ranka formuję jednego.


Co za most!

Gdyby to było tylko rano!
Niestety, jest to widoczne w każdym jego poście.



Może mieć esencję drzewną...
Żartujemy, daj spokój
Nie ja
Oni też
0 x
Ogrodnik
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 63
Rejestracja: 24/05/21, 20:11
x 21

Re: Ekologia to polityka




przez Ogrodnik » 08/06/21, 22:38

Ogrodnik napisał:
Exnihiloest napisał:
Ogrodnik napisał:
Co za most!

Gdyby to było tylko rano!
Niestety, jest to widoczne w każdym jego poście.



Może mieć esencję drzewną...
Żartujemy, daj spokój
Nie ja
Oni też



Przepraszam
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Ekologia to polityka




przez Janic » 09/06/21, 10:29

eksponować
Jaki jest Twój osobisty wkład w poprawę społeczeństwa? Jakie są Twoje osiągnięcia? Co Ty osobiście stworzyłeś poza „systemem”, co jest godne zainteresowania innych?
A ty? Roll:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 158