Bistro do rozmów nie na temat

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Bistro do rozmów nie na temat




przez Obamot » 21/04/21, 17:44

ABC2019 napisał:
sicetaitsimple napisał:
Obamot napisał:Za covida, odpowiedzialnych (aż do najwyższego szczebla Państwa), którzy nie widzieli nic innego jak codzienne zanurzanie się we wszechświecie wywołujące niepokój krzywe skażenia i głównego nurtu zatrucia „ciągłe powtarzanie przekazu”, spowodował sześciokrotny wzrost śmiertelności poprzez eksplozję innych patologii,


No cóż, śmiertelność wzrosła 6 razy? Gdzie, kiedy, jakie patologie, a zwłaszcza źródła?

dziwne, na euromomo nie widzimy nic poza covidowymi szczytami...
ABC w trybie ciężkiego trolla...
Doskonale wiecie, że euromomo żywią się wyłącznie źródłami informacji, które „posiadają” i chcą upublicznić. Stąd łatwo jest udowodnić, że covid powoduje jeszcze mniej ofiar, niż powiedzieliśmy.

Czy możesz nam powiedzieć, jaki procent pozytywnych osób nie będzie miał „poważnego” covida?
W tym celu będziesz musiała poszukać statystyk szpitalnych, już tam są, powodzenia, bardzo trudno je znaleźć.

Kiedy je zdobędziesz, porozmawiamy o tym jeszcze raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Bistro do rozmów nie na temat




przez Obamot » 22/04/21, 13:42

ABC2019 napisał:
Obamot napisał:Zapominasz o istocie mojej wiadomości: masz ewidentne nieuczciwe zachowanie.

i kto przyznał Ci uznanie określonej kompetencji do jej oceny?
Nie przeze mnie, zostało to ustalone spontanicznie na podstawie bzdur, które regularnie powtarzasz (ty też jesteś wielkim nieuczciwym) i tu masz rację, że nie udaję, że je wszystkie czytam, : Chichot: Mam też życie obok forum. A poza tym mam to gdzieś i znam swoje umiejętności I TAK!!! POZWALAJĄ MI OCENIĆ BZDURY, KTÓRE WYPOWIADASZ, nie musisz być do tego uczciwie Einsteinem : Twisted: : Wink: Obraz
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Bistro do rozmów nie na temat




przez ABC2019 » 22/04/21, 13:47

Obamot napisał:
ABC2019 napisał:
Obamot napisał:Zapominasz o istocie mojej wiadomości: masz ewidentne nieuczciwe zachowanie.

i kto przyznał Ci uznanie określonej kompetencji do jej oceny?
Nie przeze mnie, zostało to ustalone spontanicznie na podstawie bzdur, które regularnie powtarzasz (ty też jesteś wielkim nieuczciwym) i tu masz rację, że nie udaję, że je wszystkie czytam, : Chichot: Mam też życie obok forum. A poza tym mam to gdzieś i znam swoje umiejętności I TAK!!! POZWALAJĄ MI OCENIĆ BZDURY, KTÓRE WYPOWIADASZ, nie musisz być do tego uczciwie Einsteinem : Twisted: : Wink: Obraz


więc jedyną osobą, która może potwierdzić, że Twój osąd jest pewny, jesteś Ty sam?
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Bistro do rozmów nie na temat




przez Obamot » 22/04/21, 14:02

ABC2019 napisał:
Obamot napisał:
ABC2019 napisał:i kto przyznał Ci uznanie określonej kompetencji do jej oceny?
Nie przeze mnie, zostało to ustalone spontanicznie na podstawie bzdur, które regularnie powtarzasz (ty też jesteś wielkim nieuczciwym) i tu masz rację, że nie udaję, że je wszystkie czytam, : Chichot: Mam też życie obok forum. A poza tym mam to gdzieś i znam swoje umiejętności I TAK!!! POZWALAJĄ MI OCENIĆ BZDURY, KTÓRE WYPOWIADASZ, nie musisz być do tego uczciwie Einsteinem : Twisted: : Wink: Obraz


więc jedyną osobą, która może potwierdzić, że Twój osąd jest pewny, jesteś Ty sam?
Tutaj możesz zalewać ile chcesz, tatusiu : Arrowd:

ABC2019 napisał: Nie przeze mnie, zostało to ustanowione spontanicznie przez bzdury, które regularnie powtarzasz
a Remundo jest z pewnością bardziej wiarygodny od Ciebie, potwierdził... : Wink:
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14975
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Bistro do rozmów nie na temat




przez GuyGadeboisTheBack » 22/04/21, 14:39

Jedyną osobą, która może potwierdzić, że jego osąd jest pewny, jest on sam.
Jedynymi osobami, które poświadczyły, że ich szczepionka jest bezpieczna i skuteczna, są ludzie, którzy ją wytwarzają. : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Bistro do rozmów nie na temat




przez Obamot » 22/04/21, 16:29

: Mrgreen:
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Bistro do rozmów nie na temat




przez ABC2019 » 22/04/21, 16:31

GuyGadeboisLeRetour napisał:Jedyną osobą, która może potwierdzić, że jego osąd jest pewny, jest on sam.
Jedynymi osobami, które poświadczyły, że ich szczepionka jest bezpieczna i skuteczna, są ludzie, którzy ją wytwarzają. : Mrgreen:

różnica polega na tym, że wyjaśnili, w jaki sposób przeprowadzili walidację, co pozwala na jej weryfikację i ewentualną krytykę. Jeśli niczego nie wyjaśnisz, nie narażasz się na ryzyko, że ktoś ci zaprzeczy, ale jednocześnie (i w konsekwencji) stracisz wszelką wiarygodność.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Bistro do rozmów nie na temat




przez Obamot » 22/04/21, 16:56

ABC2019 napisał:Jeśli niczego nie wyjaśnisz, nie narażasz się na ryzyko, że ktoś ci zaprzeczy, ale jednocześnie (i w konsekwencji) stracisz wszelką wiarygodność.
Pewnie chcesz przez to powiedzieć, że minęło dużo czasu, odkąd ją straciłeś?


Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Bistro do rozmów nie na temat




przez Obamot » 25/04/21, 18:30

ABC2019 napisał:
Obamot napisał:
pedrodelavega napisał: w tym +85 dla Izraela.

Aha, a skąd wiesz, kto jest zakażony i kto jest zakażony, kto jest zakażony, a kto nie, i jak się odróżnia od niezanieczyszczonych? : Mrgreen:
Dziękuję, że nie zacytowałeś żadnego źródła „Fake-news” :: : Lol:

mówi o ankietowanych, a nie o skażonych.
Aber auf welcher Basis bekommt er die Zahlen?
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14975
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Bistro do rozmów nie na temat




przez GuyGadeboisTheBack » 25/04/21, 18:40

Obamot napisał: Aber auf welcher Basis bekommt er die Zahlen?

Sekwana chata...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 178