Wstrzymaj VS fabryka kłamstw

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Wstrzymaj VS fabryka kłamstw




przez ABC2019 » 16/04/21, 15:08

Janic napisał:
Co masz na myśli mówiąc, że izraelski rząd zarabia na zakupie szczepionek? :zaszokować:
cześć, cześć, ach, ach, och, och! Rządy płacą, żeby uspokoić dobrych, przestraszonych ludzi, a potem plują do basenu, to jest biznes!

Nie rozumiem, po co płacić za szczepionki, a nie za HCQ, jeśli i tak jest to bezużyteczne i ma tylko uspokoić?
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14972
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4368

Re: Wstrzymaj VS fabryka kłamstw




przez GuyGadeboisTheBack » 16/04/21, 15:11

ABC2019 napisał:Nie rozumiem, po co płacić za szczepionki, a nie za HCQ, jeśli i tak jest to bezużyteczne i ma tylko uspokoić?

Daj spokój, ostatnia odpowiedź ode mnie dla Bozo na dziś: Ponieważ HCQ (który nie działa sam, jak udajesz, że ignorujesz) nie daje mięsa.
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Wstrzymaj VS fabryka kłamstw




przez ABC2019 » 16/04/21, 15:12

Obamot napisał:NIE. Pojedynczy test wykonany przez laboratorium, które wyprodukowało szczepionkę, jest wart grosze!

To ty to mówisz, ale nie podzielam Twojej opinii. Dowodem jest to, że wszystkie testy są dalekie od wykazania tej samej skuteczności i że niektóre szczepionki zostały porzucone, ponieważ nie były wystarczająco skuteczne.

Ale hej, oszukiwanie jest zawsze możliwe, nadal musisz to udowodnić. I jeszcze raz zadaję pytanie: dlaczego kraje takie jak Izrael (czy Wielka Brytania) miały podać dziesiątki milionów dawek bez skutku?
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Wstrzymaj VS fabryka kłamstw




przez ABC2019 » 16/04/21, 15:13

GuyGadeboisLeRetour napisał:
ABC2019 napisał:Nie rozumiem, po co płacić za szczepionki, a nie za HCQ, jeśli i tak jest to bezużyteczne i ma tylko uspokoić?

Daj spokój, ostatnia odpowiedź ode mnie dla Bozo na dziś: Ponieważ HCQ (który nie działa sam, jak udajesz, że ignorujesz) nie daje mięsa.

Mówię do was o wydatkach izraelskiego rządu, i tak nie przynoszą im one nic do wydawania!
a poza tym wcale nie jestem pewien, czy leczenie HCQ jest tańsze niż szczepionka.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Wstrzymaj VS fabryka kłamstw




przez Obamot » 16/04/21, 15:15

A więc ABC
jeśli znajdziemy jedno badanie oparte na odpowiednich faktach i dobrze wykonane na temat HCQ+, to wystarczy...!

Zauważam... Zauważam..., : Chichot: : Chichot: : Chichot:


(Och, wielkie kłamstwo...!)
Ostatnio edytowane przez Obamot 16 / 04 / 21, 15: 17, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14972
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4368

Re: Wstrzymaj VS fabryka kłamstw




przez GuyGadeboisTheBack » 16/04/21, 15:16

Odkładam, bo utonęło w waszych sterylnych bzdurach, które zaczynają mnie już poważnie irytować:
zapobieganie-zanieczyszczeniom-zdrowia/zatrzymanie-vs-la-fabrique-du-mensonge-t16786-100.html#p442218
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Wstrzymaj VS fabryka kłamstw




przez ABC2019 » 16/04/21, 15:22

Obamot napisał:A więc ABC
jeśli znajdziemy jedno badanie oparte na odpowiednich faktach i dobrze wykonane na temat HCQ+, to wystarczy...!

oczywiście tak, wystarczyłoby dobrze wykonane badanie pokazujące, że HCQ zmniejsza śmiertelność.

Ale uspokój się trochę, nawet Raoult przestał sprzedawać HCQ, tchórzliwie porzucił go na rzecz iwermektyny. : Mrgreen:
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Wstrzymaj VS fabryka kłamstw




przez Obamot » 16/04/21, 15:31

Oczywiście, że nie, ponieważ jest to najdłuższa obserwacja, jaką możemy w tym przypadku przeprowadzić forum....

Więc to właśnie mówiłem, wasza ocena jest zmienna, w zależności od pomysłu, jaki sobie wyobraziliście, a nie w odniesieniu do badań, które wszyscy kwestionowaliście (nie komentowaliście ich, kiedy były, ani nie ważono). Zgadzamy się : Chichot:

Jeszcze raz dziękuję za sugestię!
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Wstrzymaj VS fabryka kłamstw




przez ABC2019 » 16/04/21, 15:35

Obamot napisał:Więc to właśnie mówiłem, wasza ocena jest zmienna, w zależności od pomysłu, jaki sobie wyobraziliście, a nie w odniesieniu do badań, które wszyscy kwestionowaliście (nie komentowaliście ich, kiedy były, ani nie ważono). Zgadzamy się : Chichot:

Wątpiłem w nie po prostu dlatego, że nie spełniały znanych kryteriów rzetelności (podwójna ślepa próba i duża próba). Szczepionki testowane na tym samym typie próbki nie byłyby bardziej przekonujące, nie robi mi to różnicy. Zatem nie ma „zmiennej geometrii”, wręcz przeciwnie.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Wstrzymaj VS fabryka kłamstw




przez Obamot » 16/04/21, 15:38

ABC2019 napisał:
Obamot napisał:Więc to właśnie mówiłem, wasza ocena jest zmienna, w zależności od pomysłu, jaki sobie wyobraziliście, a nie w odniesieniu do badań, które wszyscy kwestionowaliście (nie komentowaliście ich, kiedy były, ani nie ważono). Zgadzamy się : Chichot:

Zakwestionowałem je po prostu dlatego, że nie spełniały znanych kryteriów wiarygodności (podwójnie ślepa próba i duża próba).
Ach w każdym razie... : Chichot: Z drugiej strony wystarczyłoby, żeby Pfizer wypuścił lody, żebyście stali się lodowcem, mam rację? : Mrgreen:
0 x

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Ahmed, sicetaitsimple i goście 216