Silnik elektromagnetyczny Haguenauera: zło ma rację

Ogólne debaty naukowe. Prezentacje nowych technologii (niezwiązanych bezpośrednio z energią odnawialną lub biopaliwami lub innymi tematami opracowanymi w innych podsektorach) forums).
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28749
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5549

Re: Silnik elektromagnetyczny: Źle, aby mieć rację




przez Obamot » 05/03/21, 15:49

Najpierw nie odpowiadasz na pytanie o wyjaśnienie, uchylasz się od wyjaśnienia odrzucenia, wiktymizacji.

Dlaczego nie spróbujesz tego, co ci sugeruję w całej przyjaźni, będąc trochę badaczem, to właśnie bym zrobił w takiej sytuacji. Odrzucenie społeczności jest tym, co sobie wyobrażasz.

Nie widzieli, jak Bertrand Piccard przybył jak UFO ... A Bertrand nie prześladował tak jak ty!
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się bezpośrednio z Bertrand !!! I nie EPFL ... na początku.

Latanie elektrycznym samolotem dookoła świata bez ani jednej kropli paliwa było jednak wszystkim, na co potępiasz!
Musiał przezwyciężyć a priori… I udało mu się…! Solar Impulse wykorzystuje ... silniki elektryczne ..! A dlaczego nie, silniki magnetyczne TWOJEGO projektu :?

Masz trochę syndromu badacza, który psychotycznie bardzo zbliża się do celu, aby jego rzecz się nie udała, nie powinieneś!

Oto tel. z gabinetu dr Bertranda Piccarda ++ 41 21 311 66 01 (wnuk wynalazcy balonu stratosferycznego)
0 x
Hagenauer
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 04/03/21, 13:58
x 4

Re: Silnik elektromagnetyczny: Źle, aby mieć rację




przez Hagenauer » 05/03/21, 16:08

Obamot napisał:Najpierw nie odpowiadasz na pytanie w celu wyjaśnienia, unikasz wyjaśnienia odrzucenia.

Dlaczego nie spróbujesz tego, co ci sugeruję w całej przyjaźni, będąc trochę badaczem, to właśnie bym zrobił w takiej sytuacji. Odrzucenie społeczności jest tym, co sobie wyobrażasz.

Nie widzieli, jak Bertrand Piccard przybył jak UFO ... A Bertrand nie prześladował tak jak ty!
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się bezpośrednio z Bertrand !!! A nie EPFL ...
Powiedziałeś jednak, że latanie elektrycznym samolotem dookoła świata bez ani jednej kropli paliwa było tym, co mówisz!
I udało mu się ...!

Masz trochę syndromu badacza, który psychotycznie bardzo zbliża się do celu, aby jego rzecz się nie udała, nie powinieneś!


Robiono to już od dawna. Z wynikami, o których wspomniałem. Z jednej strony nauczyciele, którzy mówią „nie rozumiem, co robisz” i ci, którzy mówią „masz rację, ale jeśli cię będę wspierać, ryzykuję utratę pracy jako nauczyciel”. Aby położyć kres temu, Swiss Climate Foundation przyznała mi 350 000 franków szwajcarskich grantów, ale musiałem pracować pod zwierzchnictwem Haute Ecole lub uniwersytetu, a ponieważ nauczyciele nie rozumieli, że Fundacja złamała kontrakt.
Odnośnie Piccarda nie zapominajmy, że miał dziadka i ojca, którzy go poprzedzali, i że szedł bardzo klasyczną i zaznaczoną ścieżką. Jedynym ryzykiem było obliczenie powierzchni potrzebnych czujników i zainstalowanie ich na samolocie, który ma podstawę dla szybowca ze względu na rozpiętość skrzydeł i możliwości prowadzenia lotu. Trochę sportowych występów i kilka pięknych zdjęć, wystarczy, żeby zarobić, nikomu nie przeszkadzając, a zwłaszcza nie organizując wyzysku ludzkości poprzez sprzedaż energii.
0 x
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Silnik elektromagnetyczny: Źle, aby mieć rację




przez eclectron » 05/03/21, 16:10

ABC2019 napisał:
jeśli nie ma odpowiedzi, nie może udawać, że oszczędza energię lub nie działa w dobrej wierze.

Może być w dobrej wierze, ale się myli.
Jaki jest sens świadomego pozostawania w złej wierze? (oprócz pieniędzy : Mrgreen: )
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28749
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5549

Re: Silnik elektromagnetyczny: Źle, aby mieć rację




przez Obamot » 05/03/21, 16:16

Haguenauer napisał:
Obamot napisał:Najpierw nie odpowiadasz na pytanie w celu wyjaśnienia, unikasz wyjaśnienia odrzucenia.

Dlaczego nie spróbujesz tego, co ci sugeruję w całej przyjaźni, będąc trochę badaczem, to właśnie bym zrobił w takiej sytuacji. Odrzucenie społeczności jest tym, co sobie wyobrażasz.

Nie widzieli, jak Bertrand Piccard przybył jak UFO ... A Bertrand nie prześladował tak jak ty!
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się bezpośrednio z Bertrand !!! A nie EPFL ...
Powiedziałeś jednak, że latanie elektrycznym samolotem dookoła świata bez ani jednej kropli paliwa było tym, co mówisz!
I udało mu się ...!

Masz trochę syndromu badacza, który psychotycznie bardzo zbliża się do celu, aby jego rzecz się nie udała, nie powinieneś!

Oto tel. z gabinetu dr Bertranda Piccarda ++ 41 21 311 66 01 (wnuk wynalazcy balonu stratosferycznego)


Robiono to już od dawna. Z wynikami, o których wspomniałem. Z jednej strony nauczyciele, którzy mówią „nie rozumiem, co robisz” i ci, którzy mówią „masz rację, ale jeśli cię będę wspierać, ryzykuję utratę pracy jako nauczyciel”. Aby położyć kres temu, Swiss Climate Foundation przyznała mi 350 000 franków szwajcarskich grantów, ale musiałem pracować pod zwierzchnictwem Haute Ecole lub uniwersytetu, a ponieważ nauczyciele nie rozumieli, że Fundacja złamała kontrakt.
Odnośnie Piccarda nie zapominajmy, że miał dziadka i ojca, którzy go poprzedzali, i że szedł bardzo klasyczną i zaznaczoną ścieżką. Jedynym ryzykiem było obliczenie powierzchni potrzebnych czujników i zainstalowanie ich na samolocie, który ma podstawę dla szybowca ze względu na rozpiętość skrzydeł i możliwości prowadzenia lotu. Trochę sportowych występów i kilka pięknych zdjęć, wystarczy, żeby zarobić, nikomu nie przeszkadzając, a zwłaszcza nie organizując wyzysku ludzkości poprzez sprzedaż energii.
Proszę pana, uwolnij się od niepokoju, zadzwoń do niego, a jeszcze raz o tym porozmawiamy. Masz numer.
0 x
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: silnik elektromagnetyczny: źle jest mieć rację




przez eclectron » 05/03/21, 16:18

Haguenauer napisał:

ponieważ nie ma gorszego ślepego niż ten, który nie chce widzieć, będzie to mój ostatni wkład w to forum.
jak widać na pierwszym filmiku mojego postu silnik pracuje. Tymczasem do tej pory wszyscy przysięgali, że nie da się uruchomić silnika wykorzystującego przyciąganie i odpychanie magnesów.

obraca ale z udziałem konwencjonalnych silników.
Każdy może zrobić to samo ...
dlatego zawsze ten sam punkt blokujący, jaki jest bilans energetyczny twojego systemu?
kto będzie chciał inwestować bez tej odpowiedzi, poza łatwowiernym?
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Hagenauer
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 04/03/21, 13:58
x 4

Re: silnik elektromagnetyczny: źle jest mieć rację




przez Hagenauer » 05/03/21, 16:28

eclectron napisał:
Haguenauer napisał:

ponieważ nie ma gorszego ślepego niż ten, który nie chce widzieć, będzie to mój ostatni wkład w to forum.
jak widać na pierwszym filmiku mojego postu silnik pracuje. Tymczasem do tej pory wszyscy przysięgali, że nie da się uruchomić silnika wykorzystującego przyciąganie i odpychanie magnesów.

obraca ale z udziałem konwencjonalnych silników.
Każdy może zrobić to samo ...
dlatego zawsze ten sam punkt blokujący, jaki jest bilans energetyczny twojego systemu?
kto będzie chciał inwestować bez tej odpowiedzi, poza łatwowiernym?



Nikt tego nie zrobił. Silnik ten jest jedynym przykładem wykorzystania przyciągania / odpychania wspomaganego przez impulsy z małych silników elektrycznych i po raz dziewiąty stosunek energii elektrycznej do magnetycznej zostanie opublikowany po wykonaniu ostatecznego modelu demonstracyjnego. Jedyną wskazówką, którą wam dzisiaj podam, jest to, że proporcja energii elektrycznej jest niższa niż magnetyczna. Jeśli nie pasuje do twoich dogmatów, niech tak będzie. Naprawdę jestem zmęczony nieprzyzwoitą gnagnagną
0 x
Hagenauer
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 04/03/21, 13:58
x 4

Re: Silnik elektromagnetyczny: Źle, aby mieć rację




przez Hagenauer » 05/03/21, 16:31

Obamot napisał:
Haguenauer napisał:
Obamot napisał:Najpierw nie odpowiadasz na pytanie w celu wyjaśnienia, unikasz wyjaśnienia odrzucenia.

Dlaczego nie spróbujesz tego, co ci sugeruję w całej przyjaźni, będąc trochę badaczem, to właśnie bym zrobił w takiej sytuacji. Odrzucenie społeczności jest tym, co sobie wyobrażasz.

Nie widzieli, jak Bertrand Piccard przybył jak UFO ... A Bertrand nie prześladował tak jak ty!
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się bezpośrednio z Bertrand !!! A nie EPFL ...
Powiedziałeś jednak, że latanie elektrycznym samolotem dookoła świata bez ani jednej kropli paliwa było tym, co mówisz!
I udało mu się ...!

Masz trochę syndromu badacza, który psychotycznie bardzo zbliża się do celu, aby jego rzecz się nie udała, nie powinieneś!

Oto tel. z gabinetu dr Bertranda Piccarda ++ 41 21 311 66 01 (wnuk wynalazcy balonu stratosferycznego)


Robiono to już od dawna. Z wynikami, o których wspomniałem. Z jednej strony nauczyciele, którzy mówią „nie rozumiem, co robisz” i ci, którzy mówią „masz rację, ale jeśli cię będę wspierać, ryzykuję utratę pracy jako nauczyciel”. Aby położyć kres temu, Swiss Climate Foundation przyznała mi 350 000 franków szwajcarskich grantów, ale musiałem pracować pod zwierzchnictwem Haute Ecole lub uniwersytetu, a ponieważ nauczyciele nie rozumieli, że Fundacja złamała kontrakt.
Odnośnie Piccarda nie zapominajmy, że miał dziadka i ojca, którzy go poprzedzali, i że szedł bardzo klasyczną i zaznaczoną ścieżką. Jedynym ryzykiem było obliczenie powierzchni potrzebnych czujników i zainstalowanie ich na samolocie, który ma podstawę dla szybowca ze względu na rozpiętość skrzydeł i możliwości prowadzenia lotu. Trochę sportowych występów i kilka pięknych zdjęć, wystarczy, żeby zarobić, nikomu nie przeszkadzając, a zwłaszcza nie organizując wyzysku ludzkości poprzez sprzedaż energii.
Proszę pana, uwolnij się od niepokoju, zadzwoń do niego, a jeszcze raz o tym porozmawiamy. Masz numer.

o kim mówisz piccard? Wiem już, że to go nie interesuje. Dał mi znać przez swój sekretariat. Nie możesz sobie wyobrazić, że miał zamiar zaryzykować zabicie swojej gęsi, która znosiła złote jajka?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28749
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5549

Re: silnik elektromagnetyczny: źle jest mieć rację




przez Obamot » 05/03/21, 16:33

Ok, zadzwonię do niego w poniedziałek.

eclectron napisał:
Haguenauer napisał:

ponieważ nie ma gorszego ślepego niż ten, który nie chce widzieć, będzie to mój ostatni wkład w to forum.
jak widać na pierwszym filmiku mojego postu silnik pracuje. Tymczasem do tej pory wszyscy przysięgali, że nie da się uruchomić silnika wykorzystującego przyciąganie i odpychanie magnesów.

obraca ale z udziałem konwencjonalnych silników.
Każdy może zrobić to samo ...
dlatego zawsze ten sam punkt blokujący, jaki jest bilans energetyczny twojego systemu?
kto będzie chciał inwestować bez tej odpowiedzi, poza łatwowiernym?

To jeszcze nie jest problem, niż fakt, że nie wyjaśnił (jeszcze) celu, do którego dąży.

Ogromną trudnością jest przejście między metodą twórczą, a następnie w odroczony sposób samokrytyką dzieła wymyślonego, skonstruowanego i ostatecznie wykonanego w danym momencie i sfinalizowanego!

Miałem nauczyciela, kreatywność (w UNIGE, ale to był kurs.,. Dla ... nauczycieli) i byłem pierwszy w klasie (chudy, jedyna dyscyplina w moim życiu, w której nigdy nie byłem :P !). Ale kiedy dał wszystkie swoje „wskazówki” i techniki, jak przezwyciężyć własne ograniczenia i blokady podczas „procesu twórczego” na lekcjach (np. „oddziel fazę twórczą od fazy krytycznej, ponieważ faza krytyczna hamuje fazę twórczą”) Byli uczestnicy, którzy byli TAK zszokowani trafnością jego wyjaśnień, że nie mogłem w to uwierzyć (praca nad procesami twórczymi może bardzo zdenerwować ludzi), niektórzy nie mogli już tego znieść, wyszli z płaczem sala klasa ... do tego stopnia, że ​​jestem nawet w stanie zrozumieć „dramat badacza” między wysokimi oczekiwaniami wyniku po latach badań i niepewnościami, a odrzuceniem potencjalnej porażki, która prowadzi do ofiarnych reakcji ...! Czujemy się na marginesie, kiedy nas nie ma, itd ... Musimy tego unikać i DOBRZE oddzielić wszystkie etapy ...! Musimy także zadać sobie pytanie „dlaczego staliśmy się badaczem” (na które odpowiedź może być skomplikowana, ściśle wpływa na „samoocenę”… niełatwa do opanowania, ani do zaakceptowania, gdy mamy błonnik altruistyczny)

Einstein pokonał tę trudność, nie wstydził się, podjął pracę, czekając na sukces swoich odkryć ...
I nikt nie uniknie „zdemaskowania” ich wynalazku, gdy zostanie on upubliczniony. Muszę w pewnym momencie założyć ...
Ostatnio edytowane przez Obamot 05 / 03 / 21, 16: 55, 1 edytowany raz.
0 x
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: silnik elektromagnetyczny: źle jest mieć rację




przez eclectron » 05/03/21, 16:55

Haguenauer napisał: Jedyną wskazówką, którą wam dzisiaj podam, jest to, że proporcja energii elektrycznej jest niższa niż magnetyczna. Jeśli nie pasuje do twoich dogmatów, niech tak będzie.

Z mojej strony nie jest to kwestia dogmatów, ale wskaźnika zaufania do twojej sprawy. Widziałem kilka wcześniej i zrobiłem kilka ...

Oczywiście nie jesteś w stanie powiedzieć „wchodzę 10 W i wychodzę 100 W”, ale po prostu powiedz, że na wyjściu jest więcej czucia.
Nie ma miary ilościowej, prawda?

Nawet gdybyś napisał „Wpisuję 10W a wychodzę 100W” to prosiłbym o przejrzenie całego twojego protokołu, do weryfikacji.
Najpierw wideo, a po drugie na miejscu.
możesz mi wydać, że nie chcesz ujawniać wszystkiego nieznajomemu, chociaż zrozumiałem już zasadę twojego działania i chociaż mógłbym to powtórzyć, ale nie zrobiłbym tego. (niski wskaźnik zaufania, przepraszam)

I w końcu po tych wszystkich dowodach, które przyniosłeś, aby dodać mi pewności siebie, jeśli pokażesz, że wchodzisz na XW i wychodzisz z XX W, w końcu być może będę chciał zainwestować.

Nie masz wątpliwości co do inwestorów.
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: silnik elektromagnetyczny: źle jest mieć rację




przez ABC2019 » 05/03/21, 16:59

Haguenauer napisał:Nikt tego nie zrobił. Silnik ten jest jedynym przykładem wykorzystania przyciągania / odpychania wspomaganego impulsami z małych silników elektrycznych.

Nie wątpię, że koło może się obracać dzięki kombinacji przyciągania magnetycznego i odpychania ułatwianego przez małe silniki elektryczne, ale nie o to chodzi. Chodzi o to, aby wiedzieć, czy oszczędza energię, to znaczy bardzo konkretnie, czy moc mechaniczna, którą pobierasz z silnika (iloczyn momentu obrotowego przez prędkość obrotową), jest lub nie jest mniejsza niż moc elektryczna zużywana w twoim silniki (ponieważ zawsze występuje nieunikniona utrata ciepła). Jeśli tak, prawdopodobnie oszczędza energię, a jeśli nie, to nie.
Wydaje mi się, że pytanie jest proste.

i po raz dziewiąty stosunek energii elektrycznej do energii magnetycznej zostanie opublikowany po wykonaniu ostatecznego modelu demonstracyjnego. Jedyną wskazówką, którą wam dzisiaj podam, jest to, że proporcja energii elektrycznej jest niższa niż magnetyczna. Jeśli to nie pasuje do twoich dogmatów, szkoda

osobiście nie mam dogmatu na ten temat, już dlatego, że nie wiem, o czym mówisz, kiedy mówisz "stosunek energii elektrycznej do energii magnetycznej", o jakiej energii mówisz, a potem ponieważ nie rozumiem, co to oznacza zmień powyższe pytanie (na wejściu masz pobraną energię elektryczną, którą wystawia Ci rachunek, na wyjściu moc mechaniczna, a pole magnetyczne jest tylko pośrednikiem i nie mieści się w raporcie końcowym)
1 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Staszica"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 97