Jakie konsekwencje dla francuskiego rolnictwa ma ograniczenie spożycia mięsa?

Rolnictwo i gleby. kontrola zanieczyszczeń, rekultywacja gleby, humus i nowych technik rolniczych.
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14975
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Zmniejszenie spożycia mięsa, jakie konsekwencje dla francuskiego rolnictwa?




przez GuyGadeboisTheBack » 29/06/21, 21:26

Moindreffor napisał:chciałoby się powiedzieć, że każda kultura komórkowa do celów terapeutycznych, takich jak przeszczepy skóry, jest zatem rakotwórcza i dlatego od lat medycyna do leczenia ciężkich oparzeń oferuje im tylko po to, by mieć skórę i raka jako bonus…

Imperatywy medyczne i komercyjne nie są takie same, zastosowane techniki i cel hodowli komórkowych, substraty są różne. Czy trzeba było o tym przypominać? Nie „hodujemy” mięśni, ale naskórek dla ofiar poparzeń, krótko mówiąc, twoje porównanie się rozpada.
0 x
Moindreffor
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5830
Rejestracja: 27/05/17, 22:20
Lokalizacja: granica między północą a Aisne
x 957

Re: Zmniejszenie spożycia mięsa, jakie konsekwencje dla francuskiego rolnictwa?




przez Moindreffor » 29/06/21, 21:48

GuyGadeboisLeRetour napisał:
Moindreffor napisał:chciałoby się powiedzieć, że każda kultura komórkowa do celów terapeutycznych, takich jak przeszczepy skóry, jest zatem rakotwórcza i dlatego od lat medycyna do leczenia ciężkich oparzeń oferuje im tylko po to, by mieć skórę i raka jako bonus…

Imperatywy medyczne i komercyjne nie są takie same, zastosowane techniki i cel hodowli komórkowych, substraty są różne. Czy trzeba było o tym przypominać? Nie „hodujemy” mięśni, ale naskórek dla ofiar poparzeń, krótko mówiąc, twoje porównanie się rozpada.

zostałeś specjalistą od ultratajnych procesów : Mrgreen:
powiedzieć, że wzrost mięśni różni się od wzrostu skóry, to powiedzieć, że wzrost sałaty jest inny niż wzrost pora,
medycyna rozwinęła hodowlę skóry, bo tego potrzebowała, procesy opisane dla skóry zostały właśnie przejęte do kultywowania mięśni, tak jak my próbujemy hodować inne tkanki, w szczególności komórki mózgowe
więc moje porównanie jest całkowicie trafne, z wyjątkiem tego, że jest sprzeczne z twoimi przekonaniami, ale wiara w rozum nie ma szans
0 x
„Ci, którzy mają największe uszy, nie są tymi, którzy słyszą najlepiej”
(ode mnie)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Zmniejszenie spożycia mięsa, jakie konsekwencje dla francuskiego rolnictwa?




przez Obamot » 29/06/21, 22:05

Ale co to za różnica, że ​​komórki naskórka odnawiają się w zaledwie 4 tygodnie...?
4 tygodnie obserwacji, a potem przeszczepione komórki”uprawiany” zostały całkowicie odnowione...
4 tygodnie, po których nadzór nad pojawieniem się tych możliwych komórek rakowych zostaje zniesiony!

Stąd moje pytanie: jaka jest przyczyna powstawania komórek rakotwórczych?!

...i nadal brak odpowiedzi!

Więc lepiej powstrzymaj swoje „śmieszne” urojenia i wyśmiewaj się z siebie!
0 x
Moindreffor
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5830
Rejestracja: 27/05/17, 22:20
Lokalizacja: granica między północą a Aisne
x 957

Re: Zmniejszenie spożycia mięsa, jakie konsekwencje dla francuskiego rolnictwa?




przez Moindreffor » 29/06/21, 22:30

Obamot napisał:Ale co to za różnica, że ​​komórki naskórka odnawiają się w zaledwie 4 tygodnie...?
4 tygodnie obserwacji, a potem przeszczepione komórki”uprawiany” zostały całkowicie odnowione...
4 tygodnie, po których nadzór nad pojawieniem się tych możliwych komórek rakowych zostaje zniesiony!

Stąd moje pytanie: jaka jest przyczyna powstawania komórek rakotwórczych?!

...i nadal brak odpowiedzi!

Więc lepiej powstrzymaj swoje „śmieszne” urojenia i wyśmiewaj się z siebie!

dlaczego myślisz, że sztuczny stek będziemy go przechowywać przez dziesięciolecia, raz wyprodukowany będzie gotowany lub nie, konsumowany i eliminowany, twoje komórki rakowe będą się rozwijać w tym okresie? w ciągu kilku dni?
0 x
„Ci, którzy mają największe uszy, nie są tymi, którzy słyszą najlepiej”
(ode mnie)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Zmniejszenie spożycia mięsa, jakie konsekwencje dla francuskiego rolnictwa?




przez Obamot » 30/06/21, 03:45

Nie mam z tym tematem nic wspólnego, nie jestem autorem tej hipotezy, ja to pisałem”pod żadnym pozorem".

Nie wszędzie widać raka, hm... :D choć stara się naśladować żywych, nigdy w historii nie pozostało bez konsekwencji!

Z drugiej strony, moje poważne pytanie pozostaje, a manewry opóźniania, aby nie udzielać odpowiedzi, NIE usuną go. :P
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Zmniejszenie spożycia mięsa, jakie konsekwencje dla francuskiego rolnictwa?




przez Janic » 30/06/21, 09:44

najmniejszy wysiłek refleksji
oznaczałoby to, że jakakolwiek kultura komórkowa do celów terapeutycznych, takich jak przeszczepy skóry, jest zatem rakotwórcza i dlatego od lat medycyna leczenia ciężkich oparzeń oferuje im tylko skórę i raka jako bonus

https://presse.inserm.fr/greffe-de-peau ... hes/37014/

A Bozo bis znów chodzi obok swoich butów! myląc hipotezę o nieznanej przyszłości ze światem rzeczywistym. Jeśli chodzi o bycie czynnikiem rakotwórczym, nikt nic o tym nie wie, ani w jedną, ani w drugą stronę. Aby się tego dowiedzieć, musiałbyś wiedzieć o tym wystarczająco dużo, co oczywiście nie ma miejsca!
pamiętaj o pochodzeniu tej kultury komórkowej, może pozwoli ci to nie błądzić tak często, tak wielki jest twój strach przed nauką,
i znowu idzie na szaloną karuzelę. LA nauka nie należy do nikogo i to nie jej nadużycie decyduje o jej wartości. Przyszłość nam powie, czy ci szaleni naukowcy mieli rację, czy nie, nie możemy opierać się na tym, czego nie wiemy, aby uczynić to jakąkolwiek prawdą.
po mnie zawsze będę wolał mięso naturalne od sztucznego, nie jestem wrażliwy na dobre uderzenie noża w szyję kury z wolnego wybiegu, a potem powieszenie go za nogi
Inni też nie są wrażliwi na kilka uderzeń maczetą w twarz swoich bliźnich, a potem ich pożerają: Mniam, mniam, to dobrze! Daliśmy roślinożercom dużo mączki zwierzęcej i właśnie takich wariatów bronisz!
on [*] wie, że dla wierzącego w boga potrzebny jest diabeł, więc dla błogosławionych osłów natury potrzebna jest diaboliczna nauka, nie ma raju bez piekła
Cóż za wspaniała, niezwykła znajomość teologii! Roll:
To nie jest lepsze niż reszta jego prozy! : Evil:

[*] kto jest włączony? :zaszokować:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Zmniejszenie spożycia mięsa, jakie konsekwencje dla francuskiego rolnictwa?




przez Christophe » 02/04/23, 22:23

Pfff, co jeszcze za bzdury: czy w naszych mięsach będzie tlenek grafenu (magnetyczny i nie tylko)?



Z wyjątkiem tego, że: https://www.ouest-france.fr/sante/vacci ... e6bbc25a47

Ani grafen, ani tlenek grafenu nie mają naturalnych właściwości magnetycznych - twierdzą naukowcy, z którymi rozmawia AFP.

„Jest magnetyczny tylko w bardzo specyficznych warunkach laboratoryjnych […] w warunkach naturalnych traci swoje właściwości magnetyczne” – podkreśla Diego Peña z Centrum Badań Chemii Biologicznej i Materiałów Molekularnych w Hiszpanii.
1 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Zmniejszenie spożycia mięsa, jakie konsekwencje dla francuskiego rolnictwa?




przez Obamot » 02/04/23, 22:53

Normalnie, to polowanie : Oops: Mam nadzieję, że nie z Ukrainy :zaszokować:
Jeśli tak, to są fragmenty, które pozostały w ciele...

Stąd określenie „mięso armatnie”

ja ——>[_]
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Zmniejszenie spożycia mięsa, jakie konsekwencje dla francuskiego rolnictwa?




przez Christophe » 02/04/23, 22:55

Zwłaszcza, że ​​ołów nie jest magnetyczny! : Chichot:
1 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Zmniejszenie spożycia mięsa, jakie konsekwencje dla francuskiego rolnictwa?




przez Obamot » 02/04/23, 23:02

LOL Usunąłem jednak słowo „ołów” z mojego postu :P
0 x

Powrót do "rolnictwo: problemy i zanieczyszczeń, nowych technik i rozwiązań"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 229