Szczepionki COVID, VIDAL potępia użycie niezgodne z przeznaczeniem. Opinia CNRS i CRIIGEN. O tempora! O obyczaje!

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: szczepionki przeciwko COVID, VIDAL potępia użycie niezgodne z przeznaczeniem. Opinia CNRS i CRIIGEN. O tempora! O obyczaje!




przez ABC2019 » 23/09/21, 14:43

Christophe napisał:Wystarczy znaleźć śmiertelność tej grupy wiekowej w normalnych czasach.

Czy boisz się prawdy?

cóż nie, to jest praca w zakresie nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii, dlaczego miałbym się bać? mówię ci tylko, że raporty nie mówią o nadmiernej śmiertelności, to wszystko.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: szczepionki przeciwko COVID, VIDAL potępia użycie niezgodne z przeznaczeniem. Opinia CNRS i CRIIGEN. O tempora! O obyczaje!




przez Christophe » 23/09/21, 18:23

ABC2019 napisał:cóż nie, to jest praca w zakresie nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii, dlaczego miałbym się bać? co właśnie ci mówię, jest to, że raporty nie są nadmierną śmiertelnością, to wszystko.


:zaszokować: :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:

Masz rację, myślę, że to wskaźnik urodzeń! : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Mój Boże, uszkodzenie białka kolczastego na twoich neuronach jest gorsze niż myśleliśmy ...
2 x
pedrodelavega
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3799
Rejestracja: 09/03/13, 21:02
x 1322

Re: szczepionki przeciwko COVID, VIDAL potępia użycie niezgodne z przeznaczeniem. Opinia CNRS i CRIIGEN. O tempora! O obyczaje!




przez pedrodelavega » 23/09/21, 20:42

Christophe napisał:
ABC2019 napisał:cóż nie, to jest praca w zakresie nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii, dlaczego miałbym się bać? co właśnie ci mówię, jest to, że raporty nie są nadmierną śmiertelnością, to wszystko.


:zaszokować: :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:

Masz rację, myślę, że to wskaźnik urodzeń! : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Mój Boże, uszkodzenie białka kolczastego na twoich neuronach jest gorsze niż myśleliśmy ...


To, co mówi abc2019, jest zgłaszane na wszystkich portalach nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii.
Dane należy traktować z przymrużeniem oka. Powiązania przyczynowe nie zostały ustalone. (Czasami tak i to jest zgłaszane).

Gdyby istniały przypadki zgonów spowodowanych szczepionką do zatuszowania, możesz sobie wyobrazić, że nie opublikowaliby danych ...
1 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: szczepionki przeciwko COVID, VIDAL potępia użycie niezgodne z przeznaczeniem. Opinia CNRS i CRIIGEN. O tempora! O obyczaje!




przez ABC2019 » 23/09/21, 20:56

Christophe napisał:
ABC2019 napisał:cóż nie, to jest praca w zakresie nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii, dlaczego miałbym się bać? co właśnie ci mówię, jest to, że raporty nie są nadmierną śmiertelnością, to wszystko.


:zaszokować: :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:

Masz rację, myślę, że to wskaźnik urodzeń! : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Mój Boże, uszkodzenie białka kolczastego na twoich neuronach jest gorsze niż myśleliśmy ...

nie ma poślizgu, powtarzam: liczba zgłoszeń zgonów, to nie jest równa nadwyżce śmiertelności. Jest to całkowita liczba, od której musimy odjąć normalną śmiertelność (według rodzaju zgonu, ponieważ prawdopodobne jest, że jeśli szczepionki mają wpływ na niektóre patologie, a nie na wszystkie).
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
jean.caissepas
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 660
Rejestracja: 01/12/09, 00:20
Lokalizacja: R.alpes
x 423

Re: szczepionki przeciwko COVID, VIDAL potępia użycie niezgodne z przeznaczeniem. Opinia CNRS i CRIIGEN. O tempora! O obyczaje!




przez jean.caissepas » 24/09/21, 00:50

ABC2019 napisał:nie ma poślizgu, powtarzam: liczba zgłoszeń zgonów, to nie jest równa nadwyżce śmiertelności. Jest to całkowita liczba, od której musimy odjąć normalną śmiertelność (według rodzaju zgonu, ponieważ prawdopodobne jest, że jeśli szczepionki mają wpływ na niektóre patologie, a nie na wszystkie).


Porozmawiajmy o zgonach z powodu COVID:
Znajomy pracujący w sektorze medycznym powiedział mi, że każdy szpital otrzymuje składkę w wysokości 3000 euro na pokrycie zgonów z powodu COVID (informacje od osoby pracującej w szpitalu)
Zgadnij, co zrobili dziadkowi przyjaciela, który zmarł na atak serca: włożył go do torby z ładną etykietą COVID! : Evil:

Tak więc wyjątkowo poważna nadmierna śmiertelność z powodu COVID wygląda jak ogromne oszustwo (miało to miejsce, ale w znacznie mniejszych proporcjach).

Powiedziano mi, że Szpital Edouarda Heriota w Lyonie zyskałby znacznie więcej w 2020 roku niż w 2019 roku, kiedy wiele operacji zostało zdeprogramowanych! :zaszokować:
Znajdź błąd ...
1 x
Wcześniejsze nawyki musi się zmienić,
ponieważ przyszłość nie musi umrzeć.
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13726
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1526
Kontakt :

Re: szczepionki przeciwko COVID, VIDAL potępia użycie niezgodne z przeznaczeniem. Opinia CNRS i CRIIGEN. O tempora! O obyczaje!




przez izentrop » 24/09/21, 01:20

jean.caissepas napisał:Znajomy pracujący w sektorze medycznym powiedział mi, że każdy szpital otrzymuje składkę w wysokości 3000 euro na pokrycie zgonów z powodu COVID (informacje od osoby pracującej w szpitalu)
Nie znalazłaby tego raczej w sieciach społecznościowych : Mrgreen: : Mrgreen: Poza tym pomyliła się, to 5000 € https://www.20minutes.fr/societe/285754 ... s-covid-19
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: szczepionki przeciwko COVID, VIDAL potępia użycie niezgodne z przeznaczeniem. Opinia CNRS i CRIIGEN. O tempora! O obyczaje!




przez Obamot » 24/09/21, 02:15

izentrop napisał:To raczej nie w sieciach społecznościowych odkryłaby, że [...]
Muszę powiedzieć, że znasz, FAKES źródeł „sieci społecznościowych” eh BUZZ-FEED ... le c @ nnard Obraz
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: szczepionki przeciwko COVID, VIDAL potępia użycie niezgodne z przeznaczeniem. Opinia CNRS i CRIIGEN. O tempora! O obyczaje!




przez Christophe » 24/09/21, 08:51

izentrop napisał:
jean.caissepas napisał:Znajomy pracujący w sektorze medycznym powiedział mi, że każdy szpital otrzymuje składkę w wysokości 3000 euro na pokrycie zgonów z powodu COVID (informacje od osoby pracującej w szpitalu)
Nie znalazłaby tego raczej w sieciach społecznościowych : Mrgreen: : Mrgreen: Poza tym pomyliła się, to 5000 € https://www.20minutes.fr/societe/285754 ... s-covid-19


Nie zrozumiałeś, delta 2000 € trafia bezpośrednio do kieszeni Dirlo! : Chichot: : Chichot: : Chichot:
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: szczepionki przeciwko COVID, VIDAL potępia użycie niezgodne z przeznaczeniem. Opinia CNRS i CRIIGEN. O tempora! O obyczaje!




przez ABC2019 » 24/09/21, 10:14

Christophe napisał:
izentrop napisał:
jean.caissepas napisał:Znajomy pracujący w sektorze medycznym powiedział mi, że każdy szpital otrzymuje składkę w wysokości 3000 euro na pokrycie zgonów z powodu COVID (informacje od osoby pracującej w szpitalu)
Nie znalazłaby tego raczej w sieciach społecznościowych : Mrgreen: : Mrgreen: Poza tym pomyliła się, to 5000 € https://www.20minutes.fr/societe/285754 ... s-covid-19


Nie zrozumiałeś, delta 2000 € trafia bezpośrednio do kieszeni Dirlo! : Chichot: : Chichot: : Chichot:


inny fakenews przebrany za "Mam bardzo dobrego przyjaciela, który mi to powiedział" ..... A to przychodzi po udzieleniu lekcji uczciwości ...Roll:
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14980
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: szczepionki przeciwko COVID, VIDAL potępia użycie niezgodne z przeznaczeniem. Opinia CNRS i CRIIGEN. O tempora! O obyczaje!




przez GuyGadeboisTheBack » 24/09/21, 10:33

FAŁSZYWE WIADOMOŚCI

Wirusowa publikacja na portalach społecznościowych twierdzi, że szpitale fałszują świadectwa zgonu, aby dodać „wzmiankę o Covid-19”, ponieważ otrzymają „dotację w wysokości 5 euro za każdy zgon z powodu wirusa”. Instytucje miałyby zatem wszelkie interesy w fałszowaniu aktów zgonu swoich pacjentów.

ODPOWIEDŹ

To jest źle. Żadna składka nie jest wypłacana na podstawie liczby pacjentów, którzy umierają z powodu Covid-19. Olivier Véran, Minister Solidarności i Zdrowia, odpowiada na tę plotkę, która krąży od kilku tygodni: zobacz wideo

Państwo wspiera nasz poważnie dotknięty od początku epidemii system opieki zdrowotnej. 475 milionów euro zostało już wypłaconych szpitalom, aby poradzić sobie z dużym wzrostem aktywności i Wprowadzono „premie Covid”, które mogą osiągnąć 1 euro dla profesjonalistów pracujących w działach najbardziej dotkniętych podczas pierwszej fali. Wreszcie, tego lata w ramach Ségur de la Santé wydano 8 miliardów euro na zrównoważony rozwój karier i wynagrodzeń personelu pielęgniarskiego.

https://en-marche.fr/desintox/les-hopit ... u-Covid-19
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 204