Nadmiar energii Nikoli Tesli? (Christophe Tetard)

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
petitbreton
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 18
Rejestracja: 14/12/21, 10:02
x 4

Re: Nadmiar energii Nikoli Tesli? (Christophe Tetard)




przez petitbreton » 08/01/22, 18:16

humus napisał:
petitbreton napisał:Uh; jesteś politykiem??? Nie, ponieważ odpowiedź na moje pytania widzę tylko z daleka!!!

Dlaczego powinienem?

Czego nie rozumiesz w mojej odpowiedzi?
Jakie jest twoje pytanie wyraźnie? Nie zauważyłem znaku zapytania.

Jedyne pytanie, jakie widziałem i na które odpowiedziałem: tak, możemy przekonwertować z aktywnych na reaktywne i odwrotnie.
Zasilacz impulsowy twojego komputera robi to przez cały dzień.


Jeśli dobrze rozumiem, jesteś zatem bis Christophe Tétard bis!Więc, to prawda, nic więcej nie mogę zrobić!
0 x
humus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1951
Rejestracja: 20/12/20, 09:55
x 687

Re: Nadmiar energii Nikoli Tesli? (Christophe Tetard)




przez humus » 08/01/22, 18:54

petitbreton napisał:Jeśli dobrze rozumiem, jesteś zatem bis Christophe Tétard bis!Więc, to prawda, nic więcej nie mogę zrobić!

To nie jest straszne jako kłótnia : Lol:
Co kwestionujesz w moich uwagach, a przede wszystkim dlaczego?
Wyjaśniać.
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6996
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2915

Re: Nadmiar energii Nikoli Tesli? (Christophe Tetard)




przez gegyx » 08/01/22, 19:00

pierd Breton jest spuchnięty!
Przybywa, by popchnąć nas swoimi opowieściami o kijankach, i staje się obraźliwy.

Idź i zadaj mu pytania wynalazcy kwestionowanych opowieści / wielka zazdrosna

**
Pachnie ogólnym atakiem piątej kolumny!
1 x
humus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1951
Rejestracja: 20/12/20, 09:55
x 687

Re: Nadmiar energii Nikoli Tesli? (Christophe Tetard)




przez humus » 08/01/22, 19:09

gegyx napisał:Pachnie ogólnym atakiem piątej kolumny!

Nie sądzę, bo słusznie łamie go na początku.
Albo są bardzo złe.
0 x
petitbreton
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 18
Rejestracja: 14/12/21, 10:02
x 4

Re: Nadmiar energii Nikoli Tesli? (Christophe Tetard)




przez petitbreton » 08/01/22, 19:50

humus napisał:
petitbreton napisał:Jeśli dobrze rozumiem, jesteś zatem bis Christophe Tétard bis!Więc, to prawda, nic więcej nie mogę zrobić!

To nie jest straszne jako kłótnia : Lol:
Co kwestionujesz w moich uwagach, a przede wszystkim dlaczego?
Wyjaśniać.

To prawda, to nie jest straszna kłótnia! Po prostu nie zrozumiałeś, że to nie jest jedno i że w rzeczywistości jest to prosta obserwacja!
0 x
humus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1951
Rejestracja: 20/12/20, 09:55
x 687

Re: Nadmiar energii Nikoli Tesli? (Christophe Tetard)




przez humus » 08/01/22, 19:59

petitbreton napisał:To prawda, to nie jest straszna kłótnia! Po prostu nie zrozumiałeś, że to nie jest jedno i że w rzeczywistości jest to prosta obserwacja!

Gdzie planujesz jechać?
Myślisz, że mnie wkurzasz? : Lol:
Po prostu zauważyłem, że niczego nie odbierasz lub nie masz racji, albo nie jesteś na poziomie.
To jest teraz moda Roll:
Wracaj, kiedy chcesz 8) .
0 x
petitbreton
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 18
Rejestracja: 14/12/21, 10:02
x 4

Re: Nadmiar energii Nikoli Tesli? (Christophe Tetard)




przez petitbreton » 08/01/22, 20:06

humus napisał:
petitbreton napisał:To prawda, to nie jest straszna kłótnia! Po prostu nie zrozumiałeś, że to nie jest jedno i że w rzeczywistości jest to prosta obserwacja!

Gdzie planujesz jechać?
Myślisz, że mnie wkurzasz? : Lol:
Po prostu zauważyłem, że niczego nie odbierasz lub nie masz racji, albo nie jesteś na poziomie.
To jest teraz moda Roll:
Wracaj, kiedy chcesz 8) .

Takie samo zachowanie jak ten „odważny” Christophe!
Ja w tym przypadku, ponieważ nie mogę walczyć z pseudo geniuszami, cóż stosuję drugą zasadę Audiarda!
0 x
humus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1951
Rejestracja: 20/12/20, 09:55
x 687

Re: Nadmiar energii Nikoli Tesli? (Christophe Tetard)




przez humus » 08/01/22, 20:17

petitbreton napisał:
humus napisał:
petitbreton napisał:To prawda, to nie jest straszna kłótnia! Po prostu nie zrozumiałeś, że to nie jest jedno i że w rzeczywistości jest to prosta obserwacja!

Gdzie planujesz jechać?
Myślisz, że mnie wkurzasz? : Lol:
Po prostu zauważyłem, że niczego nie odbierasz lub nie masz racji, albo nie jesteś na poziomie.
To jest teraz moda Roll:
Wracaj, kiedy chcesz 8) .

Takie samo zachowanie jak ten „odważny” Christophe!
Ja w tym przypadku, ponieważ nie mogę walczyć z pseudo geniuszami, cóż stosuję drugą zasadę Audiarda!

Taki uproszczony osobisty atak mnie nie trzyma, marnujesz swój czas.
jesteś zawsze pozbawiony argumentów w porównaniu z argumentami, które dostarczyłem tobie, mnie. : Mrgreen:
Postawa, która zbliża cię bardzo do tego, co zarzucasz swojemu „dzielnemu” Christophe'owi.
Troska o osobistą spójność, z którą musisz sobie poradzić?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Nadmiar energii Nikoli Tesli? (Christophe Tetard)




przez Exnihiloest » 08/01/22, 22:28

petitbreton napisał:W porządku, właśnie wyszło!!!!! Jeśli ktoś to rozumie, daj mu znać:


Śledziłem aferę Kapanadze od samego początku (minęło już kilka lat). Nikomu nie udało się skopiować czegokolwiek z jego systemu (nawet zastanawiam się, jak przyjęto jego patenty, wszędzie są nieopisane czarne skrzynki). Miałem nawet frajdę z powielania „Kapagena”, który był wersją ponownie przeglądaną przez JL Naudina. Ani najmniejszy efekt nie mógłby sugerować odstępstwa od fizyki konwencjonalnej.
Ale od lat niekompetentni ludzie mówią o tym i udają, że wyjaśniają wam jego zasady i tajemnice, jakby byli specjalistami od działającej technologii (Wesley na overunity.com) i niektórzy produkują pseudoreplikacje, promując je na youtube (Akula ).
Oczywiście żaden poważny eksperymentator, amator, zawodowy inżynier elektronik, ani inżynier nigdy nie potwierdza swoich ustawień, tworząc dobrze odtwarzalny schemat inżynierski.
Ci szarlatani zyskują następnie rozgłos, sprzedają książki lub otrzymują wynagrodzenie za prezentacje na konferencjach poświęconych „darmowej energii”. Jeśli chodzi o pseudo-wynalazców, zabiegają o inwestorów, a nawet zmuszają ich do zapłaty za odwiedzenie ich maszyny. Ten ruch „darmowej energii” rozpoczął się w Internecie w latach 1990. i od tego czasu nigdy nie wytworzył niczego rzeczywistego.
Naukowo Kapanadze absolutnie nie zatrzymuje wody. Nie ma nawet najmniejszego oryginalnego pomysłu, który mógłby skłonić nas do myślenia, że ​​elektromagnetyzm Maxwella może być wadliwy. To wszystko jest hiperkonwencjonalne, tylko twierdzenie o otrzymywaniu darmowej energii nie jest, ale niestety nie ma ani krzty faktu, który mógłby poprzeć te tyrady.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28732
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Nadmiar energii Nikoli Tesli? (Christophe Tetard)




przez Obamot » 08/01/22, 23:18

Exnihiloest napisał:
petitbreton napisał:W porządku, właśnie wyszło!!!!! Jeśli ktoś to rozumie, daj mu znać:


Śledziłem aferę Kapanadze od samego początku (minęło już kilka lat). Nikomu nie udało się skopiować czegokolwiek z jego systemu (nawet zastanawiam się, jak przyjęto jego patenty, wszędzie są nieopisane czarne skrzynki). Miałem nawet frajdę z powielania „Kapagena”, który był wersją ponownie przeglądaną przez JL Naudina. Ani najmniejszy efekt nie mógłby sugerować odstępstwa od fizyki konwencjonalnej.
Ale od lat niekompetentni ludzie mówią o tym i udają, że wyjaśniają wam jego zasady i tajemnice, jakby byli specjalistami od działającej technologii (Wesley na overunity.com) i niektórzy produkują pseudoreplikacje, promując je na youtube (Akula ).
Oczywiście żaden poważny eksperymentator, amator, zawodowy inżynier elektronik, ani inżynier nigdy nie potwierdza swoich ustawień, tworząc dobrze odtwarzalny schemat inżynierski.
Ci szarlatani zyskują następnie rozgłos, sprzedają książki lub otrzymują wynagrodzenie za prezentacje na konferencjach poświęconych „darmowej energii”. Jeśli chodzi o pseudo-wynalazców, zabiegają o inwestorów, a nawet zmuszają ich do zapłaty za odwiedzenie ich maszyny. Ten ruch „darmowej energii” rozpoczął się w Internecie w latach 1990. i od tego czasu nigdy nie wytworzył niczego rzeczywistego.
Naukowo Kapanadze absolutnie nie zatrzymuje wody. Nie ma nawet najmniejszego oryginalnego pomysłu, który mógłby skłonić nas do myślenia, że ​​elektromagnetyzm Maxwella może być wadliwy. To wszystko jest hiperkonwencjonalne, tylko twierdzenie o otrzymywaniu darmowej energii nie jest, ale niestety nie ma ani krzty faktu, który mógłby poprzeć te tyrady.
Na tym „chodniku” nie ma najmniejszego naukowego argumentu : Mrgreen:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 109