Czy cudzoziemcy sezonowi w sektorze rolnym oferują wystarczające gwarancje zdrowotne?

filozoficzne debaty i firm.
Avatar de l'utilisateur
Avibel
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 57
Rejestracja: 03/11/09, 17:10
Lokalizacja: Var-The Guard

Czy cudzoziemcy sezonowi w sektorze rolnym oferują wystarczające gwarancje zdrowotne?




przez Avibel » 18/04/20, 14:25

Oczywiście jestem Forum ma analizować ekonomiczne i / lub ekologiczne aspekty wszystkiego, co ma wpływ na naszą teraźniejszość i najbliższą przyszłość, bo szczerze mówiąc jestem zaskoczony, że ten temat nie został tutaj poruszony, gdy jesteśmy w środku konsekwencji tej pandemii? Więc nie marnowałbym czasu na pisanie dobrze połączonego postu i tak dalej. Ten zrzut ekranu będzie wystarczający. Radzę administratorom, aby poprawili atrakcyjność swojej witryny, a innym, aby byli na bieżąco z tym profilem.
załączniki
2020-04-18_14h04_44.jpg
2020-04-18_14h04_44.jpg (173.4 KiB) Oglądano 3583 razy
0 x
Ewolucja oznacza poddanie się losowi
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: czy zagraniczni pracownicy sezonowi w sektorze rolnym oferują wystarczające gwarancje zdrowotne?




przez GuyGadebois » 18/04/20, 16:41

„... pracownicy sezonowi w tym sektorze są zazwyczaj Marokańczykami lub Tunezyjczykami i nie oferują lepszych gwarancji zdrowotnych (niż Rumuni, ndr)”
Powiem wam, że wasz Raymond Tardino śmierdzi rasistowską ksenofobią. Ponadto twój temat ...
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
ENERC
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 725
Rejestracja: 06/02/17, 15:25
x 255

Re: czy zagraniczni pracownicy sezonowi w sektorze rolnym oferują wystarczające gwarancje zdrowotne?




przez ENERC » 18/04/20, 17:22

Przed zajęciem się problemem zdrowotnym należy zadać sobie pytanie o warunki, w jakich są zatrudnieni.
Niektórzy ostatnio się zbuntowali, ponieważ nie otrzymali wystarczającej ilości jedzenia. Ich warunki zakwaterowania są często niegodne i na pewno nie są zgodne z normami bezpieczeństwa. Dlatego powinno być zabronione.

Pytanie brzmi, czy niewolnicy nie są chorzy? A może przestaniemy używać niewolników?
1 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6575
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1668

Re: czy zagraniczni pracownicy sezonowi w sektorze rolnym oferują wystarczające gwarancje zdrowotne?




przez Macro » 18/04/20, 17:48

Przejdę do najgorszego fachosa ....

Marokańczycy, Rumuni, Portugalczycy, Hiszpanie ..... Są sezonowi w domu ...

Byłem sezonowy przy zbiorze, moje mamy były sezonowe z kastracją, ale .... trzeba przestać szukać siły roboczej na drugim końcu planety ... nawet naszych złodziei. .¨nie trzeba szukać rumuńskich nieletnich ... Nasi podmiejscy małżonkowie mogą obrabować chińskich turystów tak dobrze, jak potrafią.
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: czy zagraniczni pracownicy sezonowi w sektorze rolnym oferują wystarczające gwarancje zdrowotne?




przez GuyGadebois » 18/04/20, 18:14

Makro napisał:Przejdę do najgorszego fachosa .... <<< Nie tylko zwykły Franchouillard Facho.

Marokańczycy, Rumuni, Portugalczycy, Hiszpanie ..... Są sezonowi w domu ...

Chłopaki, oni nie mają z tym nic wspólnego, przyprowadzamy ich. To ci, którzy je wykorzystują, przeciwko którym powinieneś zachować swoją energię ...
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6575
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1668

Re: czy zagraniczni pracownicy sezonowi w sektorze rolnym oferują wystarczające gwarancje zdrowotne?




przez Macro » 18/04/20, 19:58

Już zrobiłeś sezony Facet ... Ja tak ... Albo przychodzisz do pracy, aby żyć przyzwoicie w swoim otoczeniu ... głodujący, pochodzą z drugiego końca Europy, śpią w pustce z rowu, zjadając korzenie, by uderzyć twojego kutasa, a potem przychodzą, aby wysadzić swoje potomstwo na mostach Paryża, by ssać prolo, lub stanąć na pasie zagranicznych turystów ... aby zbudować okazałe wille i jeździć rtęcią w rumunii ...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: czy zagraniczni pracownicy sezonowi w sektorze rolnym oferują wystarczające gwarancje zdrowotne?




przez GuyGadebois » 18/04/20, 20:07

Makro napisał:Już zrobiłeś sezony Facet ... Ja tak ...

W młodości zbierałem żniwa 5 razy, dlaczego?
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097

Re: Czy zagraniczni pracownicy sezonowi w sektorze rolnym oferują wystarczające gwarancje zdrowotne?




przez Christophe » 18/04/20, 20:33

Prosta, jasna i skuteczna odpowiedź: Oczywiście, że NIE !!
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: czy zagraniczni pracownicy sezonowi w sektorze rolnym oferują wystarczające gwarancje zdrowotne?




przez GuyGadebois » 18/04/20, 20:54

Makro napisał:Już zrobiłeś sezony Facet ... Ja tak ... Albo przychodzisz do pracy, aby żyć przyzwoicie w swoim otoczeniu ... głodujący, pochodzą z drugiego końca Europy, śpią w pustce z rowu, zjadając korzenie, by uderzyć twojego kutasa, a potem przychodzą, aby wysadzić swoje potomstwo na mostach Paryża, by ssać prolo, lub stanąć na pasie zagranicznych turystów ... aby zbudować okazałe wille i jeździć rtęcią w rumunii ...

Wreszcie jesteś naprawdę xxxxxx xxxxxx najgorszego rodzaju brakowało mi rozeznania. : Evil:

umiarkowany
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Czy zagraniczni pracownicy sezonowi w sektorze rolnym oferują wystarczające gwarancje zdrowotne?




przez GuyGadebois » 18/04/20, 20:54

Christophe napisał:Prosta, jasna i skuteczna odpowiedź: Oczywiście, że NIE !!

Do kogo odpowiadasz?
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 109