Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).

Czy uważasz, że homeopatia to:

Możesz wybrać 1 opcja

 
 
Sprawdź wyniki
pedrodelavega
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3799
Rejestracja: 09/03/13, 21:02
x 1322

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez pedrodelavega » 25/10/20, 12:23

Obamot napisał:Udowodnij, że jest inaczej, biorąc „najgorsze” ze swoich przykładów http://www.medecine.unige.ch/enseigneme ... sseurs.pdf

DSL, ale to nie jest dowód. Jest to raport na temat „Uzdrowiciele we francuskojęzycznej Szwajcarii: Relacje ze środowiskiem medycznym”
Zobacz treść raportu.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez Obamot » 25/10/20, 12:30

To jest domniemane. Zjadliwie pokazuje, że uzdrowiciele nie są wykluczeni z oficjalnej medycyny w HUG (i nie tylko). Jeśli pokażę Twój wpis specjalistom HUG, nadal będą mieli skurcze żołądka : Chichot: A profesor Calmy jako nauczyciel, rhôoooo, co za „rozczarowanie” dla ciebie…! Nie podoba ci się to bardziej niż to ... Tak wiele mi powiesz : Chichot:

Istnieje katalog uzdrowicieli, którzy udzielili wyników w szpitalach!

Popatrz trochę ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez Obamot » 25/10/20, 12:42

Remundo napisał:
ABC2019 napisał:najwyraźniej Obamot też, cokolwiek jego gadanina co więcej, nie stosuje się również do tych dwóch propozycji.

ABC2019 i Obamot, dobrze byłoby skończyć z kłótniami ...


To właśnie powiedziałem w „OFF”, kiedy to inni mnie obrażają, to wciąż na mnie spada!

„Podoba mi się” Twoje kryteria…! (Czym one dokładnie są, jeśli jednak istniały ...)? : Chichot: : Chichot: : Chichot:
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez ABC2019 » 25/10/20, 12:51

Obamot napisał:To jest domniemane. Zjadliwie pokazuje, że uzdrowiciele nie są wykluczeni z oficjalnej medycyny w HUG (i nie tylko). Jeśli pokażę Twój wpis specjalistom HUG, nadal będą mieli skurcze żołądka : Chichot: .

Nic dziwnego, wiemy, że świat medyczny jest w dużej mierze zepsuty przez konflikty interesów, ciągle to demonstrujesz, a rynek medycyny alternatywnej wciąż jest soczysty ...

w przeciwnym razie masz przykład „namacalnego” efektu, który nie jest „udowodniony”, czy ktoś rozumie, co przez to rozumiesz?
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
pedrodelavega
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3799
Rejestracja: 09/03/13, 21:02
x 1322

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez pedrodelavega » 25/10/20, 12:57

Obamot napisał:To jest domniemane.
Cóż, nie do końca.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez Obamot » 25/10/20, 13:08

To wszystko ... zdarzają się skurcze żołądka Obraz Obraz ostatni śmiech przed ostrzeżeniem!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez Obamot » 25/10/20, 13:11

ABC2019 napisał:nic dziwnego, wiemy, że świat medyczny jest w dużej mierze zepsuty przez konflikty interesów

Ach w końcu ... !!! Nie spiesz się.

Jutro mógłbyś przyznać, że definicja śmiertelności przedstawiona przez WHO jest poprawna? Kto wie?

Pojutrze... : Mrgreen:

A w takim razie kto by ci powiedział, że „jestem za” uzdrowicielami?
0 x
pedrodelavega
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3799
Rejestracja: 09/03/13, 21:02
x 1322

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez pedrodelavega » 25/10/20, 13:30

Obamot napisał:Jutro mógłbyś przyznać, że definicja śmiertelności przedstawiona przez WHO jest poprawna? Kto wie?

: Arrowd:
https://apps.who.int/iris/bitstream/han ... .1-fre.pdf
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez Obamot » 25/10/20, 13:35

Można by to podsumować jednym zdaniem, bo nie mam czasu spędzać tam godzin.

Spędziłem tam już czas na kwestie, które jeszcze nie musiały być dla Ciebie jasne! : Chichot:

W międzyczasie wystarczą mi moje kontakty w HUG / CHUV (nawet jeśli czasami są sprzeczne i oficjalnie kierują się względami politycznymi). I to jest tym bardziej odkrywcze. :? : Wink:
Ostatnio edytowane przez Obamot 25 / 10 / 20, 13: 38, 1 edytowany raz.
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Cóż, tutaj tworzę ankietę homeopatii!




przez Janic » 25/10/20, 13:37

przez ABC2019 "25/10/20, 13:01
janic napisał: Oczywiście to jest punkt widzenia, prosta opinia; ale na podstawie szeroko nagłośnionych założeń (zastanawiamy się przez kogo ...?) czy też poprzez osobiste eksperymenty, na przeżytym doświadczeniu? Nic nie wskazuje na to, że można by to wykorzystać jako uzasadnienie iw tym przypadku jest to coś więcej niż opinia, jest to prawdziwe przekonanie bez prawdziwych podstaw.
jak już mówiłem (ale oczywiście nie drukujesz) ta ankieta ma na celu zidentyfikowanie opinii niezależnie od ich zasadności
stąd moje porównanie z religią czy polityką (zobacz co się dzieje w USA: piękny bazar sprzecznych opinii i tym krajem będzie rządzić postać z głęboko podzielonego kraju. A kto wygra, będzie twierdził, że jest reprezentatywny jego mieszkańców, ponieważ ma władzę w danym momencie.
(czy zresztą zdajesz sobie sprawę, że włożyłem kilka propozycji, którymi osobiście w ogóle się nie podzielam?)
Czy mógłbyś zrobić inaczej?
Nie ma więc dowodów, o które można by zapytać.
Wręcz przeciwnie! rekomendujesz swoją opinię jako reprezentatywną dla poszczególnych opinii u osób, przeważnie ignorujących dany temat, a które wydają się wyzwalać prawdziwą większość. To tak, jakby zbyt często podawano fałszywe wiadomości bez weryfikacji w terenie; to znaczy wśród tych, którzy praktykują tę lub inną terapię nonkonformistyczną w odniesieniu do obecnej dominacji alopatycznej.
Ale równie często to ci, którzy najbardziej płaczą z powodu niezrozumienia, są całkowicie zamknięci w swoich własnych przemówieniach, bez słuchania tego, co im się mówi.
„Szpital, który chce oceniać dobroczynność! "
I jak już powiedziałem powyżej, w tym wątku nie chodzi o dyskusję, czy homeopatia jest słuszna, czy nie, ale o zidentyfikowanie różnych opinii na twój temat.
Więc powtarzam się: opinie, na podstawie których? O fałszywych wiadomościach wymyślonych przez niekompetentnych ludzi na ten temat!
Ale to jest sedno sprawy, choćby przy formułowaniu pańskich propozycji.
Nadal czekamy na Twoją propozycję, jeśli nie zgadzasz się z którąkolwiek z propozycji.
Nie chodzi o to, aby wiedzieć, czy zgadzam się, czy nie, z propozycjami postaci, która nie zna tematu i która nic nie robi, a chce właśnie zrobić wrażenie wiedzy
Coś mi mówi, że będziemy czekać długo ...
Czekam, aż naprawdę i poważnie przestudiujesz ten lek, zanim napiszesz coś takiego jak ta stronnicza ankieta.
Tak więc do niedokładnego i tendencyjnego sformułowania nie muszę dodawać swojego. Aby uzyskać upoważnioną opinię, tylko kompetentne osoby mogą wyrazić się z wystarczającym autorytetem: dlatego zapoznaj się z literaturą i regularnymi wynikami H uzyskiwanymi przez tysiące lekarzy na całym świecie przez 150 lat ... i porzuć zwykłe fałszywe wiadomości zanim spróbujesz wypowiedzieć się na temat, o którym nic nie wiesz i który wolisz nadal ignorować.


w przeciwnym razie masz przykład „namacalnego” efektu, który nie jest „udowodniony”, czy ktoś rozumie, co przez to rozumiesz?
oddychanie jest namacalnym faktem, bez potrzeby dowodu. Dowody (ale jakiego rodzaju) służą jedynie do dalszego potwierdzenia tego, co namacalne.
Ostatnio edytowane przez Janic 25 / 10 / 20, 13: 43, 1 edytowany raz.
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : gegyx i goście 189