Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez Obamot » 06/01/24, 12:15

gfgh64 napisała:do odwrócenia kurtki
…więc tam, wśród "Zabawny" będziesz miał wybór...
Z drugiej strony, rzucam wyzwanie, abyś znalazł choć jeden post, w którym odwróciłem płaszcz. Zdarzyło mi się zmienić zdanie, twierdząc, że się myliłem, ale rzadko (ponieważ nie przewracam płaszcza), bo Tak jest lepiej, węszyj w postach „Tophe, jeśli masz odwagę, lub Guy, jeśli nie masz) LooooooooooooooooOL

Ach, biorąc pod uwagę twoją reakcję, wyczuwam przeciągniętą capilo narrację sympatoche* byłego Humusa, mam rację? (Ponieważ dzięki kopnięciu hokejowemu starannie unikałeś odpowiedzi na to pytanie (już wtedy unikałeś...)

Krótko mówiąc, zawsze nuda...


*) sporadycznie
0 x
gfgh64
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 300
Rejestracja: 23/06/23, 12:05
x 187

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez gfgh64 » 06/01/24, 13:41

Obamot napisał:
gfgh64 napisała:do odwrócenia kurtki
…więc tam, wśród "Zabawny" będziesz miał wybór...
Z drugiej strony, rzucam wyzwanie, abyś znalazł choć jeden post, w którym odwróciłem płaszcz. Zdarzyło mi się zmienić zdanie, twierdząc, że się myliłem, ale rzadko (ponieważ nie przewracam płaszcza), bo Tak jest lepiej, węszyj w postach „Tophe, jeśli masz odwagę, lub Guy, jeśli nie masz) LooooooooooooooooOL

Ach, biorąc pod uwagę twoją reakcję, wyczuwam przeciągniętą capilo narrację sympatoche* byłego Humusa, mam rację? (Ponieważ dzięki kopnięciu hokejowemu starannie unikałeś odpowiedzi na to pytanie (już wtedy unikałeś...)

Krótko mówiąc, zawsze nuda...


*) sporadycznie


tak tak oczywiście fałszywy nos, tartufe i wiele innych, w moim poprzednim życiu nadużywałem wielu narkotyków, nie wiem, co bierzesz, ale wydaje się to potężne

Krótko mówiąc, zawsze nuda... to jest to, zaczynam rozumieć, ta potrzeba istnienia za wszelką cenę, żadnych przyjaciół, sama na świecie, nikt cię nie rozumie, więc zaczynam czuć smutne z twojego powodu, śmiało, a potem odpuść, jeśli dzięki temu poczujesz się dobrze
0 x
Zrozumienie nie oznacza akceptacji
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14975
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez GuyGadeboisTheBack » 06/01/24, 16:18

Myślę, że nie rozumiesz. Jest „dobrym towarzyszem”, „przyjacielem, który dobrze ci życzy”, „pogodnym człowiekiem”, „idealnym towarzyszem”, bezinteresownym, altruistycznym, hojnym, współczującym, życzliwym, odpowiednim, (bardzo) utalentowanym, łaskawym, łagodnym, ciepły, życzliwy, uczciwy, heterocentryczny, wrażliwy, uprzejmy i przede wszystkim „przepełniony empatią”… ale my, tyrani, dranie, przewrotni manipulatorzy, cóż… my tego nie widzimy! :(
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez Obamot » 06/01/24, 18:57

Idealnie podsumowując, twarz kéké, po prostu brakuje mi zapachu, jak powiedziałby Chirac…

sante-zapobieganie-skażeniu / le-fil-sans-uraz-t16974-470.html # p546156

Swoją drogą, co ty w tym robisz forum „skrajna prawica” Wygląda na to, że się zaadaptowałeś. Jak tam Twoje nowe życie? Gdzie się do tego przyzwyczaiłeś, czy to uzależnia? Nie powiedziałem, że odwróciłeś kurtkę, ale to jest po prostu...

Jak nudna.
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14975
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez GuyGadeboisTheBack » 06/01/24, 19:23

1 x
Avatar de l'utilisateur
Doktor Bombaj
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 253
Rejestracja: 05/11/23, 17:11
x 80

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez Doktor Bombaj » 06/01/24, 19:26

Obamot napisał:
Jak nudna.

To prawda!
Odsuńmy nudę i kłótnie, na boisku niewiele już zostało forum.
Przeszłość wydawała się bardziej produktywna.
1 x
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2223
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 510

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez phil59 » 06/01/24, 19:52

DoktorBombay napisał:
Odsuńmy nudę i kłótnie, na boisku niewiele już zostało forum.
Przeszłość wydawała się bardziej produktywna.


No dalej, doktorze, zaopiekuj się Samem, Tabatą i Andorą...

Jeszcze nie skończyłeś?

Rozpocznijmy dyskusję na temat kiepskiej sprzedaży wykałaczek w XIII wieku, czy też na temat wpływu masturbacji wykałaczką na wylew Nilu...
To bardziej konstruktywne!
1 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez Christophe » 30/01/24, 11:12

Janica nie ma...
1 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez Obamot » 30/01/24, 13:49

Całkowicie nieuzasadniony zakaz, śledziłem to z daleka, ale biedak był wielokrotnie atakowany (w zasadzie zawsze od tego samego, zgadnijcie przez kogo?), próbując odpowiedzieć konkretnie, zachowując określony kurs!
Jego „napastnicy”? Radzą sobie znakomicie, dziękuję… Jedźcie dalej, nie ma nic do oglądania…,
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez Christophe » 30/01/24, 14:06

Masz rację!
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 160