Czy Covid19 może być w powietrzu? Poprzez cząsteczki unoszące się w powietrzu? Zanieczyszczenia, pyłki, mgła

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
pedrodelavega
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3799
Rejestracja: 09/03/13, 21:02
x 1322

Re: Czy Covid19 może być w powietrzu? Poprzez cząsteczki unoszące się w powietrzu? Zanieczyszczenia, pyłki, mgła




przez pedrodelavega » 02/05/21, 23:11

Obamot napisał:PÉDRO: Zawsze mylisz „ryzyko śmierci” (projekcje) z konkretnym i konkretnym przypadkiem PRAWDZIWEGO „osoby zagrożonej”.
Jeśli nie dałeś się zwieść temu błędnemu rozumowaniu, nie zobaczysz, jak dokonuję tego rodzaju projekcji

Roll:

Obamot napisał:Nie boję się (i w zasadzie nikogo) ryzyka 1/99,8x
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Czy Covid19 może być w powietrzu? Poprzez cząsteczki unoszące się w powietrzu? Zanieczyszczenia, pyłki, mgła




przez Obamot » 03/05/21, 00:46

nie, to nie ma z tym nic wspólnego i dobrze o tym wiesz, dalej nękasz. Wydaje się, że wszystko jest w porządku, z tą różnicą, że używam twoich własnych sposobów wyrażania się (jak wyjaśniono powyżej), które są celowo sfałszowane.

Kontrowersje toczą się wokół pojęcia „ludzie zagrożeni„, którego nie używam dobrowolnie w charakterze osobistym, co prowadzi do „sfałszowanych prognoz ryzyka śmiertelności”, niejasnego pojęcia, które nie jest szczegółowo zdefiniowane (w ortomolekularnym znaczeniu tego terminu).

A ty surfujesz po tym, żeby siać głupią dezinformację i obrzydliwe zachowanie. Odkładam, bo udajesz, że nie zrozumiałeś mojego wyjaśnienia: : Arrowd: Zawsze umieszczam tę kategoryzację w cudzysłowie : Arrowd:

Obamot napisał:PÉDRO: Zawsze mylisz „ryzyko śmierci” (projekcje) z konkretnym i konkretnym przypadkiem PRAWDZIWEGO „osoby zagrożonej”.

O ile nie wprowadziłeś Cię w błędne rozumowanie, nie zobaczysz, jak dokonuję tego rodzaju prognoz, które spowodowały, że przez rok ponosiłeś porażkę. Poza tym, dopóki będziecie bronić tego, czego nie da się obronić – kompromisu z firmami farmaceutycznymi – nigdy nie osiągniemy porozumienia i nigdy nic nie zrozumiecie.

Nie potrzebuję:
— aby udowodnić, że moje 99,81% osób, których to nie dotyczy, nie jest dotkniętych tą chorobą („zagrożone”), wyróżniają się same w sobie!
— ustalenie a priori KTO to będzie "ludzie zagrożeni" na poziomie 0,19% – prawdopodobnie obawia się, że kwalifikuje się do tego „zaszczepić”, ponieważ te pseudoszczepionki zwiększają ryzyko faktycznego zarażenia o pięć osób – i z tych samych powodów, które wyróżniają się w przypadku zachorowania. A w każdym razie ta pseudoszczepionka”nie szczepić” (trzecia dawka, czwarta, piąta itd. aż do śmierci...) Zdecydowanie wolę MOJĄ obronę immunologiczną (lub ludzką) i jeśli nadejdzie ten hipotetyczny dzień, weź kilka tabletek iwermektyny. Bo w międzyczasie zapobiegłabym pojawieniu się chorób współistniejących, gdybym prowadziła odpowiedni tryb życia.

Dlatego NIE mam zamiaru wpaść w tę samą pułapkę błędnego rozumowania co Wy, „zabawnicy”, którzy skupiają się na skutkach bez leczenia przyczyn, a którzy przyjmują na siebie prawie nieistniejące ryzyko w celu zastraszenia ludzi. Nie boję się (i w zasadzie nikogo) ryzyka na poziomie 1/99,8x z możliwością wyjścia z niego poprzez wczesne, nieinwazyjne leczenie i/lub suplementację, która „dobrze idzie”, a która przywraca organizm do stanu pierwotnego. paznokcie.
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Czy Covid19 może być w powietrzu? Poprzez cząsteczki unoszące się w powietrzu? Zanieczyszczenia, pyłki, mgła




przez Christophe » 03/05/21, 02:22

pedrodelavega napisał:
Obamot napisał:PÉDRO: Zawsze mylisz „ryzyko śmierci” (projekcje) z konkretnym i konkretnym przypadkiem PRAWDZIWEGO „osoby zagrożonej”.
Jeśli nie dałeś się zwieść temu błędnemu rozumowaniu, nie zobaczysz, jak dokonuję tego rodzaju projekcji

Roll:

Obamot napisał:Nie boję się (i w zasadzie nikogo) ryzyka 1/99,8x


Tak, a może nigdy sobie nie zaprzeczyłeś?

Męczący Zetes... Męczący Zetes...
1 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Czy Covid19 może być w powietrzu? Poprzez cząsteczki unoszące się w powietrzu? Zanieczyszczenia, pyłki, mgła




przez Janic » 03/05/21, 08:50

Christophe
Tak, a może nigdy sobie nie zaprzeczyłeś?
"niech pierwszy rzuci kamień, kto między wami nigdy nie zgrzeszył”.
sprzeczności są często widoczne dopiero wtedy, gdy jeden mówi o kapuście, a drugi o marchwi. i dlatego tych dwóch nie da się pogodzić jak wody i ognia!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Czy Covid19 może być w powietrzu? Poprzez cząsteczki unoszące się w powietrzu? Zanieczyszczenia, pyłki, mgła




przez Janic » 03/05/21, 09:57

makro
Jednak... Dokonali wyboru, aby zostać aktywnymi waperami... Teraz są młodymi dorosłymi wolnymi od własnego wyboru...
Za darmo, nie przesadzaj!
Dzięki doświadczeniu zdobytemu od setek palaczy, którzy uwolnili się od nałogu tytoniowego. Nie spotykamy tam ŻADNYCH młodych mężczyzn ani kobiet. Najmłodsi mają co najmniej trzydziestkę, kiedy trucizny połykane przez kilka lat objawiają swoje działanie w sposób chorobotwórczy.
Okazuje się jednak, że większość palaczy zaczęła robić to, co robili ich przyjaciele… w szkole (np. alkohol i inne narkotyki) znacznie częściej niż poprzez przykład swoich rodziców, palaczy czy nie. A kiedy już wpadniesz w cykl uzależnienia, niewielu jest w stanie samodzielnie się zatrzymać.
Wracając do ryzyka chowu wsobnego, które jest rzadkie, często wiąże się je z innymi czynnikami, takimi jak alkoholizm (skutki tego widziałem już wiele lat temu) w Bretanii, gdzie napoje alkoholowe płynęły swobodnie i gdzie spadki nie miały być dziedziczone. utracone zachęcały do ​​​​tego chowu wsobnego. Nie mieszaj wszystkiego. Wymienione grupy są często rozproszone na całym terytorium, podobnie jak sportowcy, artyści, ludzie ze wspólnymi linkami, niekoniecznie w popularnych miejscach.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Re: Czy Covid19 może być w powietrzu? Poprzez cząsteczki unoszące się w powietrzu? Zanieczyszczenia, pyłki, mgła




przez Macro » 03/05/21, 10:42

Janic napisał:Dzięki doświadczeniu zdobytemu od setek palaczy, którzy uwolnili się od nałogu tytoniowego. Nie spotykamy tam ŻADNYCH młodych mężczyzn ani kobiet. Najmłodsi mają co najmniej trzydziestkę, kiedy trucizny połykane przez kilka lat objawiają swoje działanie w sposób chorobotwórczy.

Rzuciłem palenie przed trzydziestką i tak naprawdę nie zauważyłem żadnych skutków chorobotwórczych (to powiedziawszy, niewątpliwie są), moja praca w środowisku, w którym palenie jest zabronione, bardzo mi w tym pomogła. ..Moja pierwsza motywacja była czysto finansowa. .Musiałam wybierać pomiędzy paleniem a dawaniem jedzenia rodzinie...Po drugie, nie narzucałam tego mojej matce...

Janic napisał:Okazuje się jednak, że większość palaczy zaczęła robić to, co robili ich przyjaciele… w szkole (dodatkowo alkohol i inne narkotyki) znacznie częściej niż poprzez przykład swoich rodziców.


Efekt stada...I przeciwstawienie się temu, co zakazane...Dorastanie...


Do współhodowli.....Twój post przed redakcją.....Był znacznie mniej otwarty niż obecnie (w zakresie grupy genetycznej)....

Myślę, że Guy też czytał wersję oryginalną....

A dla zwykłych śmiertelników można to łatwo zinterpretować jako przeprosiny za sekciarstwo… Poza tym właśnie przeczytałem artykuł o wspólnocie 3000…

https://www.leparisien.fr/faits-divers/ ... ium=social

Dlatego też wspomniałam powyżej, że wolę widzieć mamy w szkole niż w izolacji z tatą mamą ciocią wujkiem dziadkiem mamy....
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Czy Covid19 może być w powietrzu? Poprzez cząsteczki unoszące się w powietrzu? Zanieczyszczenia, pyłki, mgła




przez Janic » 03/05/21, 11:29

makro
Dlatego też wspomniałam powyżej, że wolę widzieć mamy w szkole niż w izolacji z tatą mamą ciocią wujkiem dziadkiem mamy....
tam też szczególnie redukcyjne widzenie. Duża liczba dzieci uczestniczy w lekcjach nauczania na odległość z różnych powodów (na przykład sportu, muzyki) i spotyka się z innymi dziećmi poza lekcjami w celu innych zajęć. Szkoła to nie jedyne miejsce spotkań towarzyskich! i stąd możliwe zanieczyszczenie.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Czy Covid19 może być w powietrzu? Poprzez cząsteczki unoszące się w powietrzu? Zanieczyszczenia, pyłki, mgła




przez Obamot » 03/05/21, 15:10

Szczerze mówiąc mam łzy w oczach, ten facet jest wzorem cnót, : Mrgreen: zwłaszcza gdy mówi głośno i wyraźnie, że przyszedł nas wkurzyć, brawo! Właściciel, który rzekomo się psuje: czapki z głów! Kiedy schizo mówi prawdę? :zaszokować: :D

Szczerze mówiąc, nie jestem w stanie powiedzieć, co jest prawdą w jego przemówieniu, jednego dnia taksówką, drugiego inżyniera budownictwa :zaszokować:
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14975
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Czy Covid19 może być w powietrzu? Poprzez cząsteczki unoszące się w powietrzu? Zanieczyszczenia, pyłki, mgła




przez GuyGadeboisTheBack » 03/05/21, 16:43

Makro napisał:Efekt stada...I przeciwstawienie się temu, co zakazane...Dorastanie...

Mogę tylko podziękować koledze, który w piątej klasie namówił mnie do spróbowania papierosów. Powiedział mi: „Napełniasz usta dymem, a potem wdychasz go całego na raz”. Co zrobiłem. Ponieważ była to gazeta kukurydziana Boyard, myślałam, że zwymiotuję, zemdleję, umrę, kaszlałam jak kupa, co mnie głęboko zniesmaczyło. Następnie wypróbowałem wszystkie papierosy dostępne na rynku, aby zrobić tak jak moi przyjaciele, ale nigdy mi się to nie podobało.
Ps: Te, których nienawidziłem najbardziej, Marlboro... horror, infekcja, szumowina.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Re: Czy Covid19 może być w powietrzu? Poprzez cząsteczki unoszące się w powietrzu? Zanieczyszczenia, pyłki, mgła




przez Macro » 03/05/21, 16:47

Obecnie mam 2 prace. Pełny etat podany w moim profilu. Ten sam od 1994 roku...i kolejny taksówkarz na pół etatu...Mam wykształcenie elektroniczne z wspólnym rdzeniem z zakresu konstrukcji mechanicznych...Pracowałem na budowie, a także jako inspektor sanitarny... I do czasu dzisiaj nie zdiagnozowano u mnie schizofrenii.... Dziękuję za diagnozę... Ile jestem Ci winien? Czy bierzesz kluczową kartę?
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 248