Czy Covid19 może być w powietrzu? Poprzez cząsteczki unoszące się w powietrzu? Zanieczyszczenia, pyłki, mgła

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28751
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5550

Re: Czy Covid19 może być w powietrzu? Poprzez cząsteczki unoszące się w powietrzu? Zanieczyszczenia, pyłki, mgła




przez Obamot » 02/05/21, 18:10

To jest bardzo małe "nic” to jest coś, co on ma i co stara się wdrożyć i pomnożyć : Chichot:
Ostatnio edytowane przez Obamot 02 / 05 / 21, 18: 18, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6542
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1652

Re: Czy Covid19 może być w powietrzu? Poprzez cząsteczki unoszące się w powietrzu? Zanieczyszczenia, pyłki, mgła




przez Macro » 02/05/21, 18:15

A jakie to kurwa ma znaczenie, że chodzą do szkoły... Skoro według twoich statystyk... to nawet 2% z nich nic nie ryzykuje...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9892
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2699

Re: Czy Covid19 może być w powietrzu? Poprzez cząsteczki unoszące się w powietrzu? Zanieczyszczenia, pyłki, mgła




przez sicetaitsimple » 02/05/21, 18:33

Makro napisał:A jakie to kurwa ma znaczenie, że chodzą do szkoły... Skoro według twoich statystyk... to nawet 2% z nich nic nie ryzykuje...

Masz na myśli 0,2%?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28751
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5550

Re: Czy Covid19 może być w powietrzu? Poprzez cząsteczki unoszące się w powietrzu? Zanieczyszczenia, pyłki, mgła




przez Obamot » 02/05/21, 18:36

Makro napisał:A jakie to kurwa ma znaczenie, że chodzą do szkoły... Skoro według twoich statystyk... to nawet 2% z nich nic nie ryzykuje...
Na twoim miejscu zamknąłbym to, ponieważ twoje dzieci (i/lub twoja żona) były „biernymi palaczami”, więc są „zagrożone” i pewnego dnia mogą z twojego powodu rozwinąć się alergie lub problemy z oddychaniem (nie życzę im).

Makro napisał:- „Nie radziła mi znowu palić... Po prostu powiedziała mi, że gdybym dalej palił papierosa, prawdopodobnie nie miałbym tylu angin i innych łagodnych problemów z oddychaniem... Ale w końcu lepiej mieć anginy, nawet te poważne, jak ta, którą miałem, która przekształciła się w ropowicę: tydzień w szpitalu z gorączką niemożliwą do rozmrożenia ropy dwa razy dziennie....a nie znajdowanie się w takim samym stanie jak moi sąsiedzi w pokoju hostelu :zaszokować: Mogę ci zagwarantować, że nie sprawili, że znowu chciałeś zapalić papierosa...”


PS: i nie mów nam: „nie” bla-bla-bla-bla Byłem ostrożny, nie uwierzymy w to twoim ego. : Twisted:
0 x
pedrodelavega
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3802
Rejestracja: 09/03/13, 21:02
x 1326

Re: Czy Covid19 może być w powietrzu? Poprzez cząsteczki unoszące się w powietrzu? Zanieczyszczenia, pyłki, mgła




przez pedrodelavega » 02/05/21, 18:44

izentrop napisał:jasne idee


Ale nie, „przechodzi przez ręce” – DR : Lol:
Ostatnio edytowane przez pedrodelavega 02 / 05 / 21, 18: 58, 1 edytowany raz.
1 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15045
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4401

Re: Czy Covid19 może być w powietrzu? Poprzez cząsteczki unoszące się w powietrzu? Zanieczyszczenia, pyłki, mgła




przez GuyGadeboisTheBack » 02/05/21, 18:47

Biedny Durocher Léopold, nawet nie potępiony, by wydać wyrok...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6542
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1652

Re: Czy Covid19 może być w powietrzu? Poprzez cząsteczki unoszące się w powietrzu? Zanieczyszczenia, pyłki, mgła




przez Macro » 02/05/21, 18:50

Wciąż mnie oskarżasz... Wychodząc ze swojej bajecznej kryształowej kuli... Dwójka moich dzieci... Nigdy nie paliłam biernie ani ze mną, ani z mamą... Nie paliliśmy w zamkniętym pomieszczeniu ani w ich obecności...

Mój pierwszy urodził się w 1997 r. Rzuciłem palenie w 1998 r.… moja żona przestała palić przed zajściem w drugą ciążę…

Jednak... Dokonali wyboru, aby zostać aktywnymi waperami... Teraz są młodymi dorosłymi wolnymi od własnego wyboru...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28751
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5550

Re: Czy Covid19 może być w powietrzu? Poprzez cząsteczki unoszące się w powietrzu? Zanieczyszczenia, pyłki, mgła




przez Obamot » 02/05/21, 19:06

Nie na podstawie faktów, które sam twierdzisz
Makro napisał:Mój pierwszy urodził się w 1997 roku Rzuciłem palenie w 1998 ...
Rok biernego palenia (potencjalnie)

Zobacz więcej :

Makro napisał: moja żona rzuciła palenie przed zajściem w ciążę od 2 ...
Ponieważ nie sądzisz, że nikotyna (i wszystkie bzdury z nią związane) są już przenoszone na płody? Paląc drastycznie zmniejszyłeś ich poziom tlenu, który powinien był zostać im dostarczony! (Niedotlenienie płodu), którego matka nie mogła uniknąć, jest to RÓWNIEŻ część biernego palenia ...!

Skoro już o tym mowa, zostały przeniesione na płody (a więc na Twoje dzieci :)
- smoła, odpowiedzialna za nowotwory związane z paleniem,
- toksyczne gazy takie jak tlenek węgla, które powodują przyspieszenie akcji serca i ciśnienia krwi,
- metale ciężkie, takie jak rtęć czy ołów,
- i nikotyna, silny alkaloid powodujący uzależnienie.

Prosty, odległy zapach tytoniu działa wtedy jako środek pobudzający / przypominający o zapaleniu! (kiedy to nie były resztki bezpośredniego dymu). I prawdopodobnie dodatkowo spożywanie alkoholu.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28751
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5550

Re: Czy Covid19 może być w powietrzu? Poprzez cząsteczki unoszące się w powietrzu? Zanieczyszczenia, pyłki, mgła




przez Obamot » 02/05/21, 19:19

pedrodelavega napisał:Ale nie, „przechodzi przez ręce” – DR : Lol:
Jeśli dobrze rozumiem, powtarzające się oskarżenia „śmieszników”, którzy nakłaniają niektórych do pójścia za „guru sekty” padają w błoto ponieważ wielu donosi tutaj, że covid jest przenoszony do 200 m przez aerozol... w ekosystemach sprzyjających wirusowi

Oto zatem olśniewająca demonstracja sofistycznego dryfu
i poznawczo-behawioralne, ze sfery zeteti-ZOO


Właśnie znowu wpadłeś na traktor z przyczepą.
Ostatnio edytowane przez Obamot 02 / 05 / 21, 19: 29, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6542
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1652

Re: Czy Covid19 może być w powietrzu? Poprzez cząsteczki unoszące się w powietrzu? Zanieczyszczenia, pyłki, mgła




przez Macro » 02/05/21, 19:29

Obamot napisał:Nie na podstawie faktów, które sam twierdzisz
Makro napisał:Mój pierwszy urodził się w 1997 roku Rzuciłem palenie w 1998 ...
Rok biernego palenia (potencjalnie)

Zobacz więcej :

Makro napisał: moja żona rzuciła palenie przed zajściem w ciążę od 2 ...
Ponieważ nie sądzisz, że nikotyna (i wszystkie bzdury z nią związane) są już przenoszone na płody? Paląc drastycznie zmniejszyłeś ich poziom tlenu, który powinien był zostać im dostarczony! (Niedotlenienie płodu), którego matka nie mogła uniknąć, jest to RÓWNIEŻ część biernego palenia ...!

Skoro już o tym mowa, zostały przeniesione na płody (a więc na Twoje dzieci :)
- smoła, odpowiedzialna za nowotwory związane z paleniem,
- toksyczne gazy takie jak tlenek węgla, które powodują przyspieszenie akcji serca i ciśnienia krwi,
- metale ciężkie, takie jak rtęć czy ołów,
- i nikotyna, silny alkaloid powodujący uzależnienie.

Prosty, odległy zapach tytoniu działa wtedy jako środek pobudzający / przypominający o zapaleniu! (kiedy to nie były resztki bezpośredniego dymu). I prawdopodobnie dodatkowo spożywanie alkoholu.


Czy masz dzieci?

Jeśli tak... dbaj raczej o ich zdrowie niż o moje...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : gegyx i goście 154