Wybitni intelektualiści

filozoficzne debaty i firm.
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: wybitni intelektualiści




przez ABC2019 » 14/04/20, 18:06

GuyGadebois napisał:
ABC2019 napisał:no cóż, skoro on to mówi, to z konieczności jest to prawda, jestem głupi...

Oczywiście, że to prawda. Jest autorytetem w tej dziedzinie. Podczas gdy ty... jesteś żałosny. : Mrgreen:

z pewnością, z pewnością... a zatem homeopatia w leczeniu chorób zakaźnych, co o tym myśli ten autorytatywny autorytet w tej dziedzinie?

Swoją drogą nadal martwię się o Janica, mam nadzieję, że to tylko problem z połączeniem, bo dwa tygodnie od jego wpisu to do niego niepodobne...
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: wybitni intelektualiści




przez GuyGadebois » 14/04/20, 18:09

ABC2019 napisał:....homeopatia....

Który raport? Żadnego, jestem tam tylko po to, żeby uwolnić Raoulta za darmo. Podły proces, jak twój film z moją dwójką nakręcony na Youtune. Twoje metody są haniebne i oszczercze.
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: wybitni intelektualiści




przez ABC2019 » 14/04/20, 20:02

GuyGadebois napisał:
ABC2019 napisał:....homeopatia....

Który raport? Żadnego, jestem tam tylko po to, żeby uwolnić Raoulta za darmo. Podły proces, jak twój film z moją dwójką nakręcony na Youtune. Twoje metody są haniebne i oszczercze.

Jak to? Pytam tylko o jego opinię na temat homeopatii, skoro jest autorytetem w dziedzinie chorób zakaźnych, jego opinia musi mieć wartość, prawda? Nie rozumiem, co jest oszczerczego w pytaniu, co on myśli!!
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: wybitni intelektualiści




przez GuyGadebois » 14/04/20, 20:07

ABC2019 napisał:Jak to? Pytam tylko o jego opinię na temat homeopatii...

I dobrze napisane, zamiast pytać w próżni... (Przeczytamy wszystko tutaj!) "Pytam go" jak myślisz, kim jesteś?.... Roll: Roll: Roll:
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: wybitni intelektualiści




przez ABC2019 » 14/04/20, 20:16

GuyGadebois napisał:
ABC2019 napisał:Jak to? Pytam tylko o jego opinię na temat homeopatii...

I dobrze napisane, zamiast pytać w próżni... (Przeczytamy wszystko tutaj!) "Pytam go" jak myślisz, kim jesteś?.... Roll: Roll: Roll:

Nie napisałem „pytam GO”, napisałem „pytam”.
Wyobrażam sobie, że gdyby wiedział, że homeopatia jest skuteczna w walce z chorobami zakaźnymi, jego OBOWIĄZKIEM jako GRRRAAAAND lekarza byłoby natychmiastowe powiedzenie tego, prawda? w przeciwnym razie ukrywanie tego byłoby przestępstwem!! jeśli to będzie skuteczne, to musi mieć filmy, w których ją broni, bo nie wygląda na nieśmiałego przed kamerami...
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: wybitni intelektualiści




przez GuyGadebois » 14/04/20, 20:35

ABC2019 napisał:Nie napisałem „pytam GO”, napisałem „pytam”.

To dobrze, pytaj dalej. : Lol: : Lol: : Lol: ("Tylko pytam syn opinia na temat homeopatii”)
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: wybitni intelektualiści




przez ABC2019 » 14/04/20, 20:55

GuyGadebois napisał:
ABC2019 napisał:Nie napisałem „pytam GO”, napisałem „pytam”.

To dobrze, pytaj dalej. : Lol: : Lol: : Lol: ("Tylko pytam syn opinia na temat homeopatii”)

tak, pytam czy ktoś zna jego zdanie na temat homeopatii. Jeśli homeopatia jest skuteczna i on o tym wie, musiał gdzieś to powiedzieć, prawda? w przeciwnym razie ukrywanie tego byłoby zbrodnią i zrozumieliśmy, że to do niego niepodobne, aby pozwalał chorym umierać bez leczenia!
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: wybitni intelektualiści




przez GuyGadebois » 14/04/20, 20:57

ABC2019 napisał:tak, pytam czy ktoś zna jego zdanie na temat homeopatii. Jeśli homeopatia jest skuteczna i on o tym wie, musiał gdzieś to powiedzieć, prawda? w przeciwnym razie ukrywanie tego byłoby zbrodnią i zrozumieliśmy, że to do niego niepodobne, aby pozwalał chorym umierać bez leczenia!

Kręć dalej filmy, bardzo przyjemnie się je ogląda. Zastanawiam się, czy zna różne odblokowujące zlewy i czy woli płynne, czy pudrowe, a może ma inne osobiste wskazówki… Roll:
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: wybitni intelektualiści




przez ABC2019 » 14/04/20, 20:58

GuyGadebois napisał:
ABC2019 napisał:tak, pytam czy ktoś zna jego zdanie na temat homeopatii. Jeśli homeopatia jest skuteczna i on o tym wie, musiał gdzieś to powiedzieć, prawda? w przeciwnym razie ukrywanie tego byłoby zbrodnią i zrozumieliśmy, że to do niego niepodobne, aby pozwalał chorym umierać bez leczenia!

Kręć dalej filmy, bardzo przyjemnie się je ogląda. Zastanawiam się, czy zna różne odblokowujące zlewy i czy woli płynne, czy pudrowe, a może ma inne osobiste wskazówki… Roll:

zaskakujesz mnie... wciąż mówimy o życiu milionów ludzi... i mówisz mi o środkach do odblokowywania zlewów!!
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: wybitni intelektualiści




przez GuyGadebois » 14/04/20, 20:59

ABC2019 napisał:zaskakujesz mnie... wciąż mówimy o życiu milionów ludzi... i mówisz mi o środkach do odblokowywania zlewów!!

I nie ma za co. Oprócz twoich fantazji. : Mrgreen:
(Zastanawiam się, czy Raoult testował napar limonkowo-miętowy na covid...)
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 172