Covid i Didier Raoult (zwolennik hydroksychlorochiny): analizy pandemii

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Rezygnacja profesora Didiera Raoulta, zwolennika Hydroxychloroquine, z Rady Naukowej Covid19




przez ABC2019 » 07/03/21, 17:31

GuyGadeboisLeRetour napisał:NIGDY nie będę bronić tego, co się wydarzyło i nadal dzieje, pod ostatecznym hasłem „Poza szczepieniami nie ma zbawienia”. To jest złe, to jest złe ORAZ jest złe.

myślisz, co chcesz, problem w tym, że nigdy nie wykazałeś się najmniejszym kompetencjami, aby rozmawiać na te tematy, a często opowiadasz bzdury.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Rezygnacja profesora Didiera Raoulta, zwolennika Hydroxychloroquine, z Rady Naukowej Covid19




przez Obamot » 07/03/21, 17:41

Powiedział facet, który został zdemaskowany : Chichot: (umiejętności? porozmawiajmy o twoich: przestarzałe i zafałszowane...)
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14970
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4367

Re: Rezygnacja profesora Didiera Raoulta, zwolennika Hydroxychloroquine, z Rady Naukowej Covid19




przez GuyGadeboisTheBack » 07/03/21, 17:46

ABC2019 napisał:zgodnie z twoim rozumowaniem, jak powiedziałem, powinniśmy byli również wstrzyknąć szczepionkę Pasteura tak szybko, jak to możliwe, bez wykonywania testów... Nawet nie mogę sobie wyobrazić twoich reakcji, gdybyśmy to zrobili :zaszokować: :zaszokować:

Nie obchodzi mnie reakcja ............... (twój wybór), który przeciwstawia swoją fikcję rzeczywistości i który po fakcie daje mi możliwości wymyślonych przez siebie reakcji.
ABC2019 napisał:myślisz, co chcesz, problem w tym, że nigdy nie wykazałeś się najmniejszym kompetencjami, aby rozmawiać na te tematy, a często opowiadasz bzdury.

Do listy można dodać: Remundo, Obamot, Christophe, Adrien, Janic i innych, których nie wymieniłem. Oczywiście ty, ze swoimi urojeniami, swoimi m... figurami i praktyką jasnowidzenia, jesteś kompetentny i nigdy nic nie mówisz.
Proszę bardzo, zrobiłem codzienną licencjat, nie odpowiadam już na Bozo.
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Rezygnacja profesora Didiera Raoulta, zwolennika Hydroxychloroquine, z Rady Naukowej Covid19




przez ABC2019 » 07/03/21, 17:54

GuyGadeboisLeRetour napisał:
ABC2019 napisał:zgodnie z twoim rozumowaniem, jak powiedziałem, powinniśmy byli również wstrzyknąć szczepionkę Pasteura tak szybko, jak to możliwe, bez wykonywania testów... Nawet nie mogę sobie wyobrazić twoich reakcji, gdybyśmy to zrobili :zaszokować: :zaszokować:

Nie obchodzi mnie reakcja ............... (twój wybór), który przeciwstawia swoją fikcję rzeczywistości i który po fakcie daje mi możliwości wymyślonych przez siebie reakcji.
ABC2019 napisał:myślisz, co chcesz, problem w tym, że nigdy nie wykazałeś się najmniejszym kompetencjami, aby rozmawiać na te tematy, a często opowiadasz bzdury.

Do listy można dodać: Remundo, Obamot, Christophe, Adrien, Janic i innych, których nie wymieniłem. Oczywiście ty, ze swoimi urojeniami, swoimi m... figurami i praktyką jasnowidzenia, jesteś kompetentny i nigdy nic nie mówisz.
Proszę bardzo, zrobiłem codzienną licencjat, nie odpowiadam już na Bozo.


z tą różnicą, że w nagraniu zetetix szczegółowo omawia wszystkie argumenty, które zostały Ci przedstawione, w tym także mnie, ale nie tylko mnie, a którym zaprzeczasz od roku.

A jeśli to kwestionujesz, podaj mi JEDEN argument z filmu, TYLKO JEDEN, którego obroniłbyś wtedy rozsądnie, przeciwko nam, kto by się nie mylił?

Nie ma żadnego. I fakt, że nie jesteś jedyną osobą, która systematycznie się myliła, niczego nie zmienia.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Rezygnacja profesora Didiera Raoulta, zwolennika Hydroxychloroquine, z Rady Naukowej Covid19




przez Janic » 07/03/21, 18:03

zgodnie z twoim rozumowaniem, jak powiedziałem, powinniśmy byli również wstrzyknąć szczepionkę Pasteura tak szybko, jak to możliwe, bez wykonywania testów... Nawet nie mogę sobie wyobrazić twoich reakcji, gdybyśmy to zrobili :zaszokować: :zaszokować:
nawet nie! Co dziwne, właśnie to zrobił Pasteur, „wynalazca” szczepionki przeciwko wściekliźnie (a nie szczepionki, którą ponownie poprzedził Jenner), zaszczepiając dziecko, z wyjątkiem tego, że ono nawet nie miało wścieklizny, bez kontroli, placebo lub wszystkich reszta; Nauka w toku jest piękna! :?
Ostatnio edytowane przez Janic 07 / 03 / 21, 18: 07, 1 edytowany raz.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Rezygnacja profesora Didiera Raoulta, zwolennika Hydroxychloroquine, z Rady Naukowej Covid19




przez ABC2019 » 07/03/21, 18:06

Janic napisał:
zgodnie z twoim rozumowaniem, jak powiedziałem, powinniśmy byli również wstrzyknąć szczepionkę Pasteura tak szybko, jak to możliwe, bez wykonywania testów... Nawet nie mogę sobie wyobrazić twoich reakcji, gdybyśmy to zrobili :zaszokować: :zaszokować:
nawet nie! O dziwo, właśnie to Pasteur, „wynalazca” szczepionki przeciwko wściekliźnie (nie szczepienia, po raz kolejny poprzedził go

Pasteur zaryzykował, przeprowadzając testy na królikach, ale warunki były bardzo różne: wysoka śmiertelność wścieklizny i mała specyficzność w odniesieniu do ryzyka śmiertelności. Covid to dokładnie odwrotnie, niska śmiertelność i duża zależność od rodzaju pacjenta, dlatego też nie da się zbadać rzeczywistej skuteczności bez nienagannej grupy kontrolnej, pozbawionej czynników zakłócających.

Ale już to wyjaśniłem, zanim pomyślałem.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
thibr
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 723
Rejestracja: 07/01/18, 09:19
x 269

Re: Rezygnacja profesora Didiera Raoulta, zwolennika Hydroxychloroquine, z Rady Naukowej Covid19




przez thibr » 07/03/21, 18:09

przepraszam, że włożyłem 100 piłek z powrotem do maszyny : Mrgreen:
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Rezygnacja profesora Didiera Raoulta, zwolennika Hydroxychloroquine, z Rady Naukowej Covid19




przez ABC2019 » 07/03/21, 18:12

thibr napisał:przepraszam, że włożyłem 100 piłek z powrotem do maszyny : Mrgreen:

hipokryta : Mrgreen:
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Rezygnacja profesora Didiera Raoulta, zwolennika Hydroxychloroquine, z Rady Naukowej Covid19




przez Janic » 07/03/21, 18:17

Pasteur zaryzykował, przeprowadzając testy na królikach, ale warunki były bardzo różne: wysoka śmiertelność wścieklizny i mała specyficzność w odniesieniu do ryzyka śmiertelności.
To mit Pasteurowski! Nawet jego biografowie przyznają (bez przekonania), że był oszustem, którego w ostatniej chwili uratował prawdziwy lekarz Roux, jak wynika z jego własnych archiwów. Ale robienie (bezużytecznych) i niebezpiecznych eksperymentów na dziecku o czymś Ci przypomina! Ach tak, Mengele! : Evil:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Rezygnacja profesora Didiera Raoulta, zwolennika Hydroxychloroquine, z Rady Naukowej Covid19




przez Obamot » 07/03/21, 18:22

Thibir, a zwłaszcza ABC2019 Obraz

Film z udawania sprzed roku „coś powiedzieć”, podczas gdy nic nie wiedzieliśmy: to był „vanne", Oczywiście! Obraz
Wszystko to w połączeniu z dzisiejszą rzeczywistością z poważnymi zaniedbaniami, podczas gdy Ci Zetetycy od 1 roku mylą się Obraz

Chłopaki, myślicie, że jesteście poważni, zero pokory! Powinieneś kłaniać się wielkim naukowcom (tym prawdziwym) ( :D )!
[kreskówka przedstawiająca faceta całującego się ze swoim schmilblickem] : Mrgreen:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Ahmed i goście 165