Bzdury i idiotyzmy wokół koronawirusa (czyny, słowa, decyzje…)

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Avatar de l'utilisateur
phil12
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 530
Rejestracja: 05/10/09, 13:58
Lokalizacja: Occitanie
x 156

Odp: CONS of Coronavirus




przez phil12 » 30/03/20, 18:37

Przeczytaj program nauczania Gave'a, który jest mądrzejszy od Macrona, naukowiec Po >>>Toulouse con, doradca Duponta Aignana : Lol: : Lol: : Lol: : Lol:
: Lol:
https://fr.wikipedia.org/wiki/Charles_Gave

Liberał o imieniu Jezus wyjaśnia, że ​​widzi w nauczaniu Ewangelii drugi filar cywilizacji europejskiej u źródeł rozwoju gospodarczego, nierozerwalnie związany z pierwszą, arystotelesowską logiką. Stara się odczytać moralność ekonomiczną zawartą w słowach Chrystusa :zaszokować: . Dla Charlesa Gave’a jego przesłanie jest głęboko wyzwalające i indywidualistyczne, Bóg patrzy na każdego człowieka w osobistej relacji, obcej jakiemukolwiek kolektywizmowi39: „Będziemy sądzeni jeden po drugim, a nie zbiorowo” 40. Dla niego nasza indywidualna odpowiedzialność będą sądzeni według tego, co każdy otrzymał i co z tym zrobił. Charles Gave czyta w Ewangelii wyraźną preferencję dla tych, którzy podejmują ryzyko41, zwłaszcza w porównaniu z tymi, którzy wyznają poszanowanie litery prawa.

Itd itd.... :zaszokować:
0 x
Doradztwo w zakresie zrównoważonej energii w budownictwie
http://www.philippeservices.net/
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Odp: CONS of Coronavirus




przez GuyGadebois » 30/03/20, 18:48

phil12 napisał:Itd itd.... :zaszokować:

Praktyczne, ponieważ Jezusa nie ma, żeby odpowiedzieć, Charles obżera się...
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9838
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2675

Odp: CONS of Coronavirus




przez sicetaitsimple » 30/03/20, 18:56

phil12 napisał:Przeczytaj program nauczania Gave’a…


"W 1981 roku przeniósł się do Londynu, dzień po wyborze François Mitterranda: „nie ze względów podatkowych, nie miałem ani grosza, ale ideologicznych: nie chciałem mieszkać w kraju, w którym do rządu weszli komuniści”4 .
Charles Gave powrócił od badań czysto ekonomicznych do zarządzania funduszami i stosowania własnych porad inwestycyjnych, współzakładając Cursitor-Eaton Asset Management w 1986 roku w Londynie. Jest dyrektorem ds. inwestycji5. Sprzedana w 1995 r. spółce Alliance Capital zarządzała wówczas kwotą 10 miliardów dolarów6.
W 2001 roku założył Gavekal w Hongkongu7 wraz ze swoim synem Louisem i Anatolem Kaletskym, felietonistą The Times – firmy zajmującej się badaniami i konsultingiem w zakresie zarządzania portfelem, której kieruje do dziś. Gavekal doradza 800 instytucjom na całym świecie8 i codziennie dystrybuuje biuletyn z analizami rynku, czytany przez 17 000 zarządzających funduszami4. Gavekal zarządza także funduszami w imieniu inwestorów instytucjonalnych i prywatnych o łącznej wartości około 3,5 miliarda dolarów9.
"

Każdy ma swoje własne odniesienia....
1 x
ENERC
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 725
Rejestracja: 06/02/17, 15:25
x 255

Odp: CONS of Coronavirus




przez ENERC » 30/03/20, 19:16

To normalne, że mówimy ludziom przez cały dzień i tak też każdy ma obowiązek radzić sobie sam...

Ale dlaczego?

Bo my osobiście nie mamy banku, który mógłby za darmo wydrukować miliardy banknotów.

Ale stany... JEŚLI.

To trochę bardziej skomplikowane: EBC i państwa mogą w rzeczywistości zarządzać skrytką pieniężną. To samo zrobiliśmy we Francji w latach 80., ale z dewaluacją w celu dostosowania franka (3% w 81 r., następnie 5,7% w 82 r., następnie 4,25% w 83 r. itd.).
Drukując pieniądze, zdewaluujemy euro: będziemy płacić więcej za olej napędowy i wszystko, co pochodzi z Chin.

Umorzenie długów nie jest możliwe bez dużej armii europejskiej. Musisz być w pozycji siły. A jeśli zrezygnujemy z długów Kataru czy Arabii Saudyjskiej, łatwo wyobrazić sobie w zamian taktykę nacisku. (co zrobimy bez ropy i gazu?)

Aby usunąć/spłacić długi związane z drukowaniem pieniędzy, istnieją tylko dwa rozwiązania:
- albo się dewaluujesz i skończysz w biedzie (wszystko, co pochodzi z zagranicy jest drogie, a pensje w kraju mizerne)
- albo zostawisz dług kolejnym pokoleniom (co my robimy).
0 x
ENERC
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 725
Rejestracja: 06/02/17, 15:25
x 255

Odp: CONS of Coronavirus




przez ENERC » 30/03/20, 19:20

Każdy ma swoje własne odniesienia....

Pożyczył 2 miliony euro na kampanię Dupont Aignan, sprzedając nieruchomość w Hongkongu.

(nie strzelaj do mnie – nie popieram tego). Niemniej jednak jego analizy są istotne. Mówienie po francusku stało się rzadkością.
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Odp: CONS of Coronavirus




przez GuyGadebois » 30/03/20, 19:39

sicetaitsimple napisał:
phil12 napisał:Przeczytaj program nauczania Gave’a…


"W 1981 roku przeniósł się do Londynu, dzień po wyborze François Mitterranda: „nie ze względów podatkowych, nie miałem ani grosza, ale ideologicznych: nie chciałem mieszkać w kraju, w którym do rządu weszli komuniści”4 .
Charles Gave powrócił od badań czysto ekonomicznych do zarządzania funduszami i stosowania własnych porad inwestycyjnych, współzakładając Cursitor-Eaton Asset Management w 1986 roku w Londynie. Jest dyrektorem ds. inwestycji5. Sprzedana w 1995 r. spółce Alliance Capital zarządzała wówczas kwotą 10 miliardów dolarów6.
W 2001 roku założył Gavekal w Hongkongu7 wraz ze swoim synem Louisem i Anatolem Kaletskym, felietonistą The Times – firmy zajmującej się badaniami i konsultingiem w zakresie zarządzania portfelem, której kieruje do dziś. Gavekal doradza 800 instytucjom na całym świecie8 i codziennie dystrybuuje biuletyn z analizami rynku, czytany przez 17 000 zarządzających funduszami4. Gavekal zarządza także funduszami w imieniu inwestorów instytucjonalnych i prywatnych o łącznej wartości około 3,5 miliarda dolarów9.
"

Każdy ma swoje własne odniesienia....

Prawdziwa elitarna dziwka, Charlot!
2 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Avatar de l'utilisateur
phil12
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 530
Rejestracja: 05/10/09, 13:58
Lokalizacja: Occitanie
x 156

Odp: CONS of Coronavirus




przez phil12 » 30/03/20, 20:04

GuyGadebois napisał:
sicetaitsimple napisał:
phil12 napisał:Przeczytaj program nauczania Gave’a…


"W 1981 roku przeniósł się do Londynu, dzień po wyborze François Mitterranda: „nie ze względów podatkowych, nie miałem ani grosza, ale ideologicznych: nie chciałem mieszkać w kraju, w którym do rządu weszli komuniści”4 .
Charles Gave powrócił od badań czysto ekonomicznych do zarządzania funduszami i stosowania własnych porad inwestycyjnych, współzakładając Cursitor-Eaton Asset Management w 1986 roku w Londynie. Jest dyrektorem ds. inwestycji5. Sprzedana w 1995 r. spółce Alliance Capital zarządzała wówczas kwotą 10 miliardów dolarów6.
W 2001 roku założył Gavekal w Hongkongu7 wraz ze swoim synem Louisem i Anatolem Kaletskym, felietonistą The Times – firmy zajmującej się badaniami i konsultingiem w zakresie zarządzania portfelem, której kieruje do dziś. Gavekal doradza 800 instytucjom na całym świecie8 i codziennie dystrybuuje biuletyn z analizami rynku, czytany przez 17 000 zarządzających funduszami4. Gavekal zarządza także funduszami w imieniu inwestorów instytucjonalnych i prywatnych o łącznej wartości około 3,5 miliarda dolarów9.
"

Każdy ma swoje własne odniesienia....

Prawdziwa elitarna dziwka, Charlot!


Nauczyciel spekulacji dla biednych strzygaczy!
1 x
Doradztwo w zakresie zrównoważonej energii w budownictwie
http://www.philippeservices.net/
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Odp: CONS of Coronavirus




przez GuyGadebois » 30/03/20, 20:05

phil12 napisał:Nauczyciel spekulacji dla biednych strzygaczy!

„Powiesiemy go wraz z jego triiiipeuuuuusem”… : Mrgreen:
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16180
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263

Odp: CONS of Coronavirus




przez Remundo » 30/03/20, 20:25

Jean Marie Bigard pod swoim udawanym idiotycznym wyglądem wyjaśnia ci wszystko w 5 minut

0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Odp: CONS of Coronavirus




przez Adrien (były nico239) » 30/03/20, 21:24

ENERC napisał:
To normalne, że mówimy ludziom przez cały dzień i tak też każdy ma obowiązek radzić sobie sam...

Ale dlaczego?

Bo my osobiście nie mamy banku, który mógłby za darmo wydrukować miliardy banknotów.

Ale stany... JEŚLI.

To trochę bardziej skomplikowane: EBC i państwa mogą w rzeczywistości zarządzać skrytką pieniężną. To samo zrobiliśmy we Francji w latach 80., ale z dewaluacją w celu dostosowania franka (3% w 81 r., następnie 5,7% w 82 r., następnie 4,25% w 83 r. itd.).
Drukując pieniądze, zdewaluujemy euro: będziemy płacić więcej za olej napędowy i wszystko, co pochodzi z Chin.

Umorzenie długów nie jest możliwe bez dużej armii europejskiej. Musisz być w pozycji siły. A jeśli zrezygnujemy z długów Kataru czy Arabii Saudyjskiej, łatwo wyobrazić sobie w zamian taktykę nacisku. (co zrobimy bez ropy i gazu?)

Aby usunąć/spłacić długi związane z drukowaniem pieniędzy, istnieją tylko dwa rozwiązania:
- albo się dewaluujesz i skończysz w biedzie (wszystko, co pochodzi z zagranicy jest drogie, a pensje w kraju mizerne)
- albo zostawisz dług kolejnym pokoleniom (co my robimy).



Całkowicie zgadzam się z tymi zasadami...

- dewaluujesz, jeśli jesteś jedyną osobą, która to robi, ale co, jeśli są to wszyscy?
- za dług teoretycznie tak, do czasu... tego kryzysu. W styczniu byłoby to świętokradztwem, niewyobrażalnym, nierozsądnym, samobójczym, jakkolwiek chcesz, i najlepiej ćwiczyć w ten sposób, a teraz nie ma ograniczeń.

Jeśli koronawirus ma nas czegoś nauczyć, to tego, że należy uważać na wczorajsze prawdy i dogmaty gospodarcze.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : gegyx, Remundo, sicetaitsimple i goście 165