Koronawirus, kto lub co i dlaczego? Jakie pochodzenie

Katastrofy humanitarne (w tym wojny i konflikty w zasobach), naturalne, klimatyczne i przemysłowe (z wyjątkiem energii jądrowej lub ropy naftowej forum paliw kopalnych i jądrowych). Zanieczyszczenie morza i oceanów.
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Coronavirus, kto lub co i dlaczego? Jakie pochodzenie




przez Obamot » 23/04/23, 20:34

Exnihiloest napisał:Brak sekwencji. Nadal nie ma dla ciebie powodu.
Cóż, nie ma potrzeby podawania powodu, wystarczą prawdziwe fakty, jeśli są w dobrej wierze. Nie blabla.

I radzę przestać, bo drugi wątek został zablokowany, kiedy obraził mnie za to, że ujawnił, że to on obcina swoje pseudousprawiedliwienia, i to z największą nieuczciwością od czasu uprawiania inwersji oskarżycielskiej, zarzucając mi fakty, o które on jest przyczyną : Arrowd:
(gdy układałem fakty chronologiczne) >
Ostatnio edytowane przez Obamot 23 / 04 / 23, 20: 43, 2 edytowany raz.
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Coronavirus, kto lub co i dlaczego? Jakie pochodzenie




przez Janic » 23/04/23, 20:36

głupi
Kiedy fakty nie mają nic wspólnego z tematem, jest to rzeczywiście gnój. Pozwól im wyschnąć, a będziesz mieć lata darmowej energii grzewczej.
Nadal nie nauczyłeś się myśleć, jak inny wieśniak Janicon alias „on jest tym, który mówi, kto jest”, z którym tworzysz parę, dowód tej słabości:
Zawsze podoba mi się ten zigoto, który bierze siebie za intelektualne odniesienie, podczas gdy charakteryzuje go przede wszystkim naturalna słabość, która ujawnia się przy każdej jego interwencji.
Pov 'bichon, który musi cenić siebie poprzez swój narcyzm i który wierzy w swoje zwykłe delirium, jak inni zabawni ludzie! rudzielca, rudzielca, moi drodzy! :)
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14976
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Coronavirus, kto lub co i dlaczego? Jakie pochodzenie




przez GuyGadeboisTheBack » 23/04/23, 20:37

Obamot napisał:
Exnihiloest napisał:Brak sekwencji. Nadal nie ma dla ciebie powodu.
Cóż, nie ma potrzeby podawania powodu, wystarczą prawdziwe fakty, jeśli są w dobrej wierze. Nie blabla.

I radzę ci przestać, bo tamten wątek był zamknięty, w tym czasie obraził mnie za ujawnienie, że obcina jego informacje, a następnie z najwyższą nieuczciwością oskarżył mnie o fakty, których jest przyczyną (obcinanie faktów)

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!
Obraz : Mrgreen:
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Coronavirus, kto lub co i dlaczego? Jakie pochodzenie




przez Janic » 23/04/23, 20:40

i sio! Facet właśnie wziął prowizję w pif!
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9841
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2678

Re: Coronavirus, kto lub co i dlaczego? Jakie pochodzenie




przez sicetaitsimple » 23/04/23, 20:40

Ahmed napisał: zwłaszcza ze względu na potencjał produkcyjny:


Uwaga, Ahmedzie, nie chcąc mnie zbytnio rozwijać, produkcja może wydawać się ważna, ale opiera się tylko na kilku jednostkach, z pewnością wydajnych, ale których maksymalna wydajność jest być może niedaleko (ryzykując pomyłkę).
2 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14976
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Coronavirus, kto lub co i dlaczego? Jakie pochodzenie




przez GuyGadeboisTheBack » 23/04/23, 20:46

Edytuj dalej, ObaGPT, dojdziesz do celu... nie, żartuję. : Mrgreen:
0 x
pedrodelavega
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3799
Rejestracja: 09/03/13, 21:02
x 1322

Re: Coronavirus, kto lub co i dlaczego? Jakie pochodzenie




przez pedrodelavega » 23/04/23, 20:47

Obamot napisał:I radzę przestać, bo drugi wątek został zablokowany, kiedy obraził mnie za to, że ujawnił, że to on obcina swoje pseudousprawiedliwienia, i to z największą nieuczciwością od czasu uprawiania inwersji oskarżycielskiej, zarzucając mi fakty, o które on jest przyczyną : Arrowd:
(gdy układałem fakty chronologiczne) >

Poważne pytanie: Jak udało ci się zdobyć tę przepustkę, która pozwala ci mówić wszystko przez cały czas?
3 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Coronavirus, kto lub co i dlaczego? Jakie pochodzenie




przez Obamot » 23/04/23, 20:52

Śmiało, Pedro, chociaż raz spróbuj być konkretny.

(A drugi patologiczny kłamca gra klauna i zbiera poparcie śmiesznych, co jest „nominalne” między zetetykami)

Wyśmienite drwiny i inne gratulacje...
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14976
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Coronavirus, kto lub co i dlaczego? Jakie pochodzenie




przez GuyGadeboisTheBack » 23/04/23, 21:11

Fantastyczne jest to, że TY publikujesz link *, który pokazuje, że obcięłeś zrzut ekranu, oskarżając mnie o oskarżycielską inwersję! W tym samym wątku mówisz: „Będziesz miał pracę z facetem, który posuwa się tak daleko, że nie umieszcza linków, które mu przeszkadzają, aby zatrzeć ślady…” i tuż nad "I radzę przestać, bo tamten wątek został zablokowany" bez umieszczania linku, może dla zatarcia śladów?

Zdecydowanie twoje kłamstwa nie mają granic... ale jesteś tak głupi, że myślisz, że nikt tego nie zauważy... i po raz kolejny zanieczyszczasz przewody i mówisz tylko o sobie, biedna, mała, niewinna ofiaro. Obraz

* sante-zapobieganie-skażeniu / le-fil-sans-uraz-t16974-360.html # p531801
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12309
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: Coronavirus, kto lub co i dlaczego? Jakie pochodzenie




przez Ahmed » 23/04/23, 21:45

Sicetaitsimple, Można powiedzieć,
Uwaga, Ahmedzie, nie chcąc mnie zbytnio rozwijać, produkcja może wydawać się ważna, ale opiera się tylko na kilku jednostkach, z pewnością wydajnych, ale których maksymalna wydajność jest być może niedaleko (ryzykując pomyłkę).

Dziękuję za zwrócenie uwagi na tę stronniczość, którą mój entuzjazm niestety zaniedbał. Rzeczywiście, ta niewielka liczba podmiotów stanowi czynnik ograniczający; co do drugiego punktu, to prawda, że ​​​​intensywność wydaje się osiągać punkt kulminacyjny, ale nie możemy niczego przesądzać i chociaż trudno to sobie wyobrazić, nie byłbym całkowicie zaskoczony nieoczekiwanymi zasobami ... : Wink:
2 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.

Powrót do "katastrofy humanitarne, naturalne, klimatyczny i przemysłowych"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 80