Kocioł / palnik Bmax okrągły 25

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Avatar de l'utilisateur
chris59
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 43
Rejestracja: 04/07/12, 03:03
Lokalizacja: Północna, Avesnois
x 1

Kocioł / palnik Bmax okrągły 25




przez chris59 » 11/11/19, 16:55

Halo
Po latach dobrej usługi 6 sprzedałem swój Férroli Sun P7, zepsułem skarbonkę (około 3500 €) i kupiłem zestaw BMAX ROUND 25.
Najbardziej:
- Mały magiczny przycisk do obracania robaka.
- Dolne drzwi popielnika.
Mój problem:
- Palnik bmax zawsze działa z SUN P7, gdy temperatura termostatu w domu osiąga 20.5 ° c Słońce zatrzymało śrubę, zakończyło palenie tego, co było w popielniczce, gdy temperatura spadła do 19 ° C, Słońce znów było w drodze.
- Na Bmax palnik obraca się po osiągnięciu temperatury zaczyna modulować, mam wrażenie, że nigdy się nie zatrzymuje, że mój termostat nie działa, ponieważ temperatura otoczenia wzrasta do 23.5 ° c ,
Merci d'avance.

Dokumenty

Instrukcja obsługi B-Max Home Burner.pdf
(1.63 mln) Pobrane razy 2823
1 x
Vive econologic
bducange
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 25/01/24, 11:10

Re: Kocioł/palnik Bmax okrągły 25




przez bducange » 25/01/24, 11:13

Witam,

Mam ten sam problem. Termostat pokojowy jest domyślnie wyłączony przez oprogramowanie i aby go aktywować należy uzyskać dostęp do ustawień zaawansowanych chronionych kodem.

Jak zdobyć ten kod?
Bien à vous
BD
0 x
bducange
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 25/01/24, 11:10

Re: Kocioł/palnik Bmax okrągły 25




przez bducange » 26/01/24, 19:10

Witam,

Kod dostępu umożliwiający aktywację termostatu pokojowego to 5555
Reszta jest dość prosta.
Pomoc tutaj:


Dzięki Julesowi!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 162