Szyba oszroniona WEWNĄTRZ w zimie?!? Które rozwiązanie?

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097

Re: Matowa szyba przednia WEWNĄTRZ zimą?!? Które rozwiązanie?




przez Christophe » 20/02/19, 10:26

izentrop napisał:Musisz zainstalować wycieraczki w środku, bo inaczej nie zrobisz BBBBRRR! , dźwięk silnika ustami, bo pryska!!!.

Nie, żartuję : Mrgreen: ...


Nie śmiej się za bardzo, jestem pewien, że istnieje patent(y) na wewnętrzne wycieraczki przedniej szyby! : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Matowa szyba przednia WEWNĄTRZ zimą?!? Które rozwiązanie?




przez Adrien (były nico239) » 20/02/19, 10:30

Christophe napisał:Jeśli chodzi o wstępne nagrzanie samochodu, biorąc pod uwagę ilość żelu do wnętrza (warstwa 2 mm?), jakiej doświadczyłem, rozgrzewanie zajmuje 30-45 minut


:? :? :? och, więc... dziwne

- 9 rano i w ciągu 10 minut zostało to naprawione na zewnątrz i na Trapanelle Kangoo...

Ciekawe, bo jeśli rozmraża się na zewnątrz gorącym powietrzem, które mimo wszystko wdmuchuje się do środka, to w środku powinno rozmrozić się jeszcze bardziej...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097

Re: Matowa szyba przednia WEWNĄTRZ zimą?!? Które rozwiązanie?




przez Christophe » 20/02/19, 10:35

To szacunki, nie testowałem tego... moje serce ekonologa nie lubi jeździć samochodami, gdy stoją! : Mrgreen:

O nie, na zewnątrz nie rozmraża się lepiej... przynajmniej powoli... trzeba szorować lub w inny sposób zapewnić ciepło...

Czy Twoje Kangoo jest benzynowe?
0 x
pogmatwać
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 418
Rejestracja: 11/06/07, 13:04
x 65

Re: Matowa szyba przednia WEWNĄTRZ zimą?!? Które rozwiązanie?




przez pogmatwać » 20/02/19, 13:20

Albo twoja przednia szyba jest porowata :)
Albo wilgotność jest naprawdę wyższa niż w innych latach lokalnie...

Spróbuję zamknąć klapkę wlotu powietrza z zewnątrz (jeśli taką posiadasz). :)), gdy w momencie przyjazdu pojazd będzie jeszcze ciepły.
Nienaganne czyszczenie przedniej szyby sprawi, że będzie ona bardziej hydrofobowa, w przeciwnym razie pojawi się farba : Mrgreen:
0 x
Świat jest doskonały !!!
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Matowa szyba przednia WEWNĄTRZ zimą?!? Które rozwiązanie?




przez Adrien (były nico239) » 20/02/19, 14:50

Christophe napisał:To szacunki, nie testowałem tego... moje serce ekonologa nie lubi jeździć samochodami, gdy stoją! : Mrgreen:

O nie, na zewnątrz nie rozmraża się lepiej... przynajmniej powoli... trzeba szorować lub w inny sposób zapewnić ciepło...

Czy Twoje Kangoo jest benzynowe?


O tak, wolę ten argument. : Mrgreen:

Zatem coś jest nie tak: w przypadku Mercedesa 2 i Kangoo, wszystkie z silnikiem Diesla, uruchamiasz je na około 10/15 minut z dmuchawą na pełnych obrotach w celu rozmrożenia i wszystko jest idealne niezależnie od warstwy.

Przynajmniej zamkniesz drzwi... :D :D :D
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097

Re: Matowa szyba przednia WEWNĄTRZ zimą?!? Które rozwiązanie?




przez Christophe » 20/02/19, 14:54

Oh? Cóż, nie możemy mieć tej samej warstwy... mrozu!

Ta rozmowa jest całkowicie lodowata! : Chichot:
1 x

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Bing [Bot] i goście 91