Projekt wiatrowy 1000w ista breeze (zawiadomienie?)

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Avatar de l'utilisateur
Rod03
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 16/11/18, 19:51
Lokalizacja: aby połączyć świętego zbawienia

Projekt wiatrowy 1000w ista breeze (zawiadomienie?)




przez Rod03 » 16/11/18, 20:29

dobry wieczór wszystkim
mam na imię Rodolphe Mam 44 lata, jestem pracownikiem szpitala
Zainwestowałem 1 miesiąc temu w ogniwa fotowoltaiczne lub 4 panele z falownikami 1280 w sumie łącznie przez bezpośredni wtrysk do sieci, jestem w tej chwili w pełni zadowolony

moim drugim projektem byłaby energia wiatru we wstrzykiwaniu sieci, aby jeszcze bardziej uzupełnić własne zużycie energii

Znalazłem turbinę wiatrową ista breeze 1000w w 48v z regulatorem i masztem 3m, w tym nowy tt za 600 euro, jakiej rady mi udzielisz, uciekam czy uciekam ???
NIE CHCĘ PRZECHOWYWAĆ BATERII, jak działa zastrzyk? Czy z regulatora mogę przejść bezpośrednio do czystego falownika zatokowego, a stamtąd do wtrysku, czy jest to bardziej skomplikowane? Jestem nowicjuszem, więc czekam na twoje argumenty, dziękuję wszystkim
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Projekt turbiny wiatrowej 1000 w ista breeze




przez Christophe » 21/11/18, 10:59

Rod03 napisał:dobry wieczór wszystkim
mam na imię Rodolphe Mam 44 lata, jestem pracownikiem szpitala

(...)

Znalazłem turbinę wiatrową ista breeze 1000w w 48v z regulatorem i masztem 3m, w tym nowy tt za 600 euro, jakiej rady mi udzielisz, uciekam czy uciekam ???


Witaj tutaj Rodolphe,

Poświęciłem więc trochę czasu, aby odpowiedzieć, ponieważ badałem sieć: ista breeze nie jest bardzo obecna we francuskojęzycznej sieci (na przykład amazon.fr tylko od maja 2018 r.) I oczywiście ma wcale nie ma dobrej reputacji: ogłoszone prawdziwe moce są znacznie niższe niż teoria ...W każdym razie Ista Breeze brzmi jak bzdury!



Poza tym, spójrz, mamy nawet negatywne opinie na ten temat forumprzeczytaj ten Manu tutaj: energie odnawialne / pożegnanie-EDF-AREVA-i-total-t11820-30.html # p233809 lub tutaj: energie odnawialne / Who-a-eolienne-ista-wiatr-500-t13413.html

Kolejna negatywna opinia: energie odnawialne / stator-ista-wiatr-t14310.html

Potwierdza to, co przeczytałem gdzie indziej (często nie po francusku)

Możesz także przeprowadzić wyszukiwanie: search.php

Rod03 napisał:NIE CHCĘ PRZECHOWYWAĆ BATERII, jak działa zastrzyk? Czy z regulatora mogę przejść bezpośrednio do czystego falownika zatokowego, a stamtąd do wtrysku, czy jest to bardziej skomplikowane? Jestem nowicjuszem, więc czekam na twoje argumenty, dziękuję wszystkim


Nie, NIE MOŻESZ szczególnie podłączyć prostego falownika sinusoidalnego, ponieważ nie będzie on synchronizowany z 50 Hz sieci, Nie wiem, co dokładnie zrobi, ale nie będzie dobrze: jest to odpowiednik 100 strzałów soku na sekundę, jeśli 100% przesunięcie fazowe! Musi być coś, co wypali się (w najlepszym razie wybuchnie twój główny wyłącznik) ...

Potrzebujesz inwertera wtryskiwaczy (inverter on gird po angielsku) to kosztuje kilkaset euro w małej mocy, myślę, że 600-700 za moc <1000W ... oczywiście podwoi to twój budżet ale nie masz wybór.

Pamiętaj, że istnieją hybrydowe falowniki słoneczne + wiatrowe, które mogą być dobre dla twojego projektu!

Ale nie denuncjujcie, ponieważ zastrzyk jest zabroniony bez umowy na zakup prądu ... nia nia nia (chyba)!

Ale szczerze mówiąc, biorąc pod uwagę sytuację społeczną i klimatyczną, mogę teraz i teraz jedynie zachęcać do tego rodzaju pirackich praktyk dobrych dla środowiska i gospodarki !!

W rzeczy samej; Uważam, że nie powinniśmy już polegać na naszych „elitach”, jeśli chodzi o ograniczenie szkód klimatycznych, więc idź do tego rodzaju projektu!
1 x
Avatar de l'utilisateur
Rod03
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 16/11/18, 19:51
Lokalizacja: aby połączyć świętego zbawienia

Re: Projekt turbiny wiatrowej 1000w ista breeze (uwaga?)




przez Rod03 » 21/11/18, 16:06

Dobry wieczór Christophe i dziękuję za trud i czas, aby mi odpowiedzieć, zdaję sobie sprawę, że forum jest podróżowany przez bcp, więc mam szczęście, że są entuzjaści : Mrgreen:
Ale niestety wczoraj kupiłem moją istę, ponieważ nie miałem odpowiedzi : Oops: Nadal cieszę się z mojego zakupu. Wygląda jak mocna obudowa, generator ma 28 kg, to nie Chińczycy przynajmniej dzielą wagę : Mrgreen: Natychmiast przetestowałem przepływ, testując między 2 fazami, przy najmniejszym obrocie sok jest tam, po upewnieniu się, że zajmie dany obrót, aby sprawdzić, czy przepływ jest stały i zbliża się do 48v lub jeśli c jest cokolwiek.
Jeśli chodzi o kontroler hybrydowy, jest nowy, mam zdjęcia, które będę musiał Ci przesłać, teraz pomyślałem, aby kupić czysty falownik wtryskowy sinus 48/220 podobny do tych używanych w samochodach w quasi-sinus 12 / 220, widziałem forums i kilka zdjęć, na których chłopaki korzystali z tych modeli, jest to oznaczone "na siatce", więc jeśli powiesz mi, że w ogóle nie pójdzie, to ufam

Moja turbina wiatrowa jest w 1000w 48v, co jest potrzebne jako falownik sieciowy? 1000 w czy WIĘCEJ?

dziękuję wam i tym, którzy pomogą mi w moim projekcie
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Bing [Bot] i goście 149