Plaga kradzieży rowerów elektrycznych ...

Samochody, autobusy, rowery, samoloty elektryczne: wszystkie elektryczne środki transportu, które istnieją. Konwersja, silniki i napędy elektryczne do transportu ...
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Re: Plaga kradzieży motocykli elektrycznych ...




przez Flytox » 31/08/17, 23:19

Kolejna anegdota: córka byłego kolegi z pracy ma skradzionego mu Ciao na chodniku przed jego domem. Miesiąc później 2, kolega, który żartuje przed swoim domem, widzi, jak stary mężczyzna przekazuje Ciao swojemu maleństwu. Wbiega z synem do samochodu, ściga się cyklo, łapie go i wbija trochę dalej. Mały starzec miał prawo do dobrego wyjaśnienia ... z zamkniętą pięścią ... i odszedł pieszo z pewnymi trudnościami i wieloma emocjami ... z pewnością z zamiarem nie postawienia stopy róg, aby móc pozostać przy życiu. Bez interwencji syna mały starzec znalazłby się na pogotowiu lub gorzej ...: Wink:
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
Grelinette
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2007
Rejestracja: 27/08/08, 15:42
Lokalizacja: Prowansja
x 272

Re: Plaga kradzieży motocykli elektrycznych ...




przez Grelinette » 01/09/17, 16:35

... ponieważ jesteśmy w serii „Vol et Anegdote”! ... : Chichot:

Kilka lat temu, gdy mój samochód jest naprawiany, przyjaciel powiedział mi, żebym go zabrał w oczekiwaniu, bo go nie potrzebuje, jest na wakacjach. Idę więc do jego domu w mieście, któregoś wieczoru daje mi klucze do swojego samochodu wraz z dokumentami i wyjaśnia mi, gdzie zaparkował samochód na sąsiedniej ulicy ... poza tym nie będzie skomplikowane, to to kaczka niebieska deudeuche, nie ma wielu kaczych niebieskich deudeuches!

Idę na ulicę, rozglądam się trochę i znajduję kaczka niebieski deudeuch. Wkładam klucz do zamka, trochę walczę, ale udaje mi się go otworzyć po 10 mn; To prawda, że ​​deudeuch nie jest mechaniczną precyzją na wysokim poziomie.
Siadam za kierownicą i stawiam kluczyk w stacyjce, aby uruchomić ... i tam nie można wprowadzić klucza w neiman kolumny kierownicy! Bez względu na to, ile wymuszam, zmieniam klucz, ciągnę, pcham, nic do roboty!

Trochę zaskoczony, patrzę w tył samochodu i widzę wiele angielskich książek !!! Wiedząc, że mój przyjaciel to dunce wykończony w języku angielskim, zaczynam zadawać sobie pytania ... Wychodzę z samochodu z szarą kartą, a kiedy zaczynam sprawdzać tablice rejestracyjne, przychodzi dama w dużych okularach i książki pod pachą (po angielsku!) pytające mnie, co robię z jego samochodem! Był to nauczyciel języka angielskiego, właściciel tej niebieskiej kaczki deudeuch, która nie była zatem moją przyjaciółką.

Wyjąkałem kilka zdań, które nie miały sensu, by w końcu powiedzieć mu, że jest mi przykro, ale prawdopodobnie wkładam niewłaściwy samochód z szarą kartką, aby udowodnić swoją dobrą wiarę ... i rzeczywiście dziś wieczorem tam skradziono samochód mojego przyjaciela, kaczkowaty niebieski koleś, a na tej samej ulicy zaparkował inny kaczkowaty niebieski koleś! :zaszokować:

Niebieski kaczka mojego przyjaciela, deudeuch, został kilka dni później trochę wgnieciony przez policję!
Od tego czasu uważam na kaczego niebieskiego deudeuch! : Chichot:
1 x
Projekt konnym-Hybrid - Econology projekt
„Poszukiwanie postępu nie wyklucza zamiłowania do tradycji”
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264

Re: Plaga kradzieży motocykli elektrycznych ...




przez chatelot16 » 01/09/17, 20:14

niska jakość zamków samochodowych jest fatalna!

z zamkami o wystarczającej jakości handel złodziejami byłby trudniejszy!

numeracja ram rowerowych jest dobrym sposobem na zmniejszenie wartości skradzionych rowerów, a tym samym ograniczenie aktywności złodziei ... ale dobrze ukryty GPS, który pozwala radzić sobie ze złodziejami w mniej delikatny sposób niż policja, jest również rozwiązanie

Widziałem samochody skradzione z neimanem odblokowanym po prostu przez bardzo mocne wciśnięcie kierownicy: latanie nieco zakrzywionym, ale wciąż użytecznym samochodem ... nie byłoby jednak trudne zablokowanie neimana jeszcze bardziej solidnym niż wał kierowniczy: jeśli siłą i jesteś naprawdę silny, bierzesz koło w dłonie i nie ma możliwości zabrania samochodu

inna historia kradzieży samochodu ... Wypożyczyłem furgonetkę Forda i uklęknąłem w kluczu ... nie ma mowy, żeby zacząć ... zadzwonić do wypożyczalni ... bez pomocy noc i weekend na użytek ... więc zastanawiam się i zdaję sobie sprawę, że możemy łatwo zdemontować spod bloku styków elektrycznych, aby włączyć zapłon i rozpocząć ... możemy również obrócić zaczep neimana, który napędza blok elektryczny, aby odblokować neimana ... więc zrobiłem coś z drutem utrzymując język w pozycji, w której zajmuje neiman odblokowany

wniosek: ten pojazd jest wyjątkowo łatwy w pilotażu ... i omówiliśmy go z wypożyczalnią! zrozumieli, dlaczego ten model tranzytu brodu został skradziony znacznie częściej niż inne pojazdy
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Re: Plaga kradzieży motocykli elektrycznych ...




przez Flytox » 01/09/17, 23:01

Deudeuch i kluczyk zapłonu:

Kluczyk zapłonu utknął i pękł na wietrze w zamku drzwi ... ale nie było bardzo trudno wejść do Deudeuch, Między bocznymi oknami (uszy cocker spaniela) bagażnika nie można zamknąć i kaptur z zamkiem na zewnątrz ... Teraz musieliśmy zacząć ... No cóż, nie było też nic skomplikowanego. Potrzebny był tylko prosty śrubokręt, którego rozmiar umożliwił dopasowanie tylko końcówki do stycznika ... odwróciliśmy się, nawet nie trzeba było siły i kontakt został nawiązany : Mrgreen:

Jedyną prawdziwą blokadą tego samochodu jest to, że jest zbyt mokry i nie chce się uruchomić. : Mrgreen:
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.

[Eugène Ionesco]

http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132

Powrót do "elektrycznego transportu: samochodów, rowerów, transportu publicznego, samoloty ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 142