Darmowa energia swobodna przez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16262
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5282

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Remundo » 05/03/16, 14:12

myśleć dzwoneczkami.

Zasadniczo nie.
1 x
Obraz
Rudy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 62
Rejestracja: 23/08/10, 11:41
x 1

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Rudy » 05/03/16, 16:36

moinsdewatt napisał:Obraz

Czy ten schmilblick tworzy muzykę?




Tego nie mogłem przegapić :zaszokować:


tak, tworzy muzykę : Lol: jeśli umieścisz go między dużymi tylnymi policzkami podczas odgazowywania : Chichot:
0 x
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez moinsdewatt » 05/03/16, 20:01

Instrument dęty?

Powiedziałbym raczej instrument perkusyjny, gdy wszystko wali się w gruzy.
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12309
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Ahmed » 05/03/16, 20:18

Nigdy nie ukrywałem swojej sympatii dla tych „wolnych” energii, przynajmniej dla tego, co żywią w bezinteresownych wysiłkach wyobraźni, ale wydaje się, że są one również schronieniem dla jawnie patologicznych zachowań. Głęboko żałuję, że możliwa poezja ustępuje miejsca egoistycznej agresywności...
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Raymon
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 901
Rejestracja: 03/12/07, 19:21
Lokalizacja: Vaucluse
x 9

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Raymon » 05/03/16, 20:32

Nigdy nie ukrywałem swojej sympatii dla tych „wolnych” energii, przynajmniej dla tego, co żywią w bezinteresownych wysiłkach wyobraźni, ale wydaje się, że są one również schronieniem dla jawnie patologicznych zachowań.

Ty też jesteś patologiczny w swojej otwartości.
Wyjaśnij szczegółowo te 3 filmy:
https://vimeo.com/6746202
https://www.youtube.com/watch?v=mmYRwC1YCoQ
https://www.youtube.com/watch?v=73ZiDEtVms8
Z pewnością odwiedzające nas UFO nie działają dzięki maszynie działającej z grawitacją, ale z węglem też nie wierzę.
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12309
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Ahmed » 05/03/16, 20:47

Przepraszam, jeśli źle się wyraziłem, ale nie popieram wszystkich bzdur krążących w sieci lub gdzie indziej; Żałuję jałowych wysiłków włożonych w sterylne „badania”, ale nie mogę się powstrzymać przed dostrzeżeniem w nich możliwości, wychodząc od tej ciekawości, ewolucji w kierunku bardziej pozytywnych dziedzin. Myślę, że wolność ma swoją cenę i trzeba znosić takie dryfowanie, zwłaszcza że wszyscy, którzy się na nią oddają, nie podlegają psychiatrii, dla wielu jest to tylko kwestia naiwnego entuzjazmu i ignorancji.
2 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16262
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5282

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Remundo » 06/03/16, 08:50

OK, skończmy z dziecinnością, dziękuję wszystkim,

pozwól Rudy'emu ujawnić swoje techniczne pomysły i przedyskutuj je bez zbytniej dygresji... Rudy też, jesteś tutaj, aby mówić o sprawach technicznych. Nie dywaguj za bardzo.

Remundo za Moderację.
1 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16262
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5282

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Remundo » 06/03/16, 11:16

Off-topics i wszelkiego rodzaju dygresje: new-transports/off-topic-rudy-surunitary-machine-UFO-and-psychology-t14569.html

Proszę o czystość tego wątku

Remundo za Moderację
1 x
Obraz
Rudy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 62
Rejestracja: 23/08/10, 11:41
x 1

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Rudy » 06/03/16, 14:41

Witam Panie Romuldo


To, że usuwasz moje odpowiedzi na insynuacje i wyzwiska to jedno, to dla dobra tematu Cię aprobuję


W tym temacie KARTA jest lekceważona przez protestujących (przedmiotu), jest to niedopuszczalne, przepraszam!

Albo statut nigdy nie był czytany, albo ci, którzy go czytali, zapomnieli jego elementów, co jest niedopuszczalne!


Postaram się jasno wyjaśnić to, co ujawniłem, aż będzie zrozumiałe dla większości, kto

chciałby się zainteresować (przedmiotem), logiką układu całkowicie fizycznego, niepodważalnego przez fizykę.


(nie ma nic ponadjednostkowego, nic nadliczbowego, nic wiecznego, nic nie ma energii próżni, nic czarnej dziury, nic

magiczne tajemne cząstki, a nie pozaziemska energia, nie wynalezienie cudownego paliwa, nie stamtąd). Lol


istnieje po prostu logiczny proces, który w żaden sposób nie znosi, który w żaden sposób nie sprzeciwia się właściwym obowiązującym prawom.

jasne jest, że proces, który opracowałem, nie był przez prestiżowe osoby .


Stwierdzić, że trzymam bajeczne uwagi, bo pewna nieuchronność nie odkryła tego, że dowodzą

WTEDY naukowo wszystko zostało odkryte.


Wystarczająco trudno jest wyegzekwować statut forum Tutaj! tego tematu, więc postanowiłem, że wyjaśnię

żeby nie było wątpliwości, że wrzuciłem tutaj filmik, by uniknąć katastrofalnych polemik na ten gorący temat.


Opisuję mniej więcej na początku tematu, że na życzenie napiszę wyjaśnienia, co ma być przedstawione od

Staram się zainteresować ludzi, jeśli to możliwe, zafascynować .


Dlatego od czegoś trzeba zacząć, będę musiał to wyjaśnić tak, jak można to wytłumaczyć początkującym.

Jeśli to nie podoba się niektórym zbyt inteligentnym, którzy wszystko wiedzą, nie muszą tu zostawać, jeśli tylko mogą.

trzeba by też zrozumieć, że nie mogę iść szybciej, ujawniając to, co następuje, nie planowałem zwrotu tego tematu TUTAJ.

Więc jeśli KARTA nie jest przestrzegana, zdecydowanie zostawiam ten temat tutaj forum, czy mi to sprawia przyjemność, nie obchodzi mnie to.


Z poważaniem.
0 x
Rudy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 62
Rejestracja: 23/08/10, 11:41
x 1

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Rudy » 06/03/16, 16:34

Zaczynam od początku

Powyżej na pierwszym diagramie, gdzie po prawej stronie znajduje się czerwony ciężarek, widać 2 ciężarki po jednym kilogramie z każdej strony na dwóch różnych tacach
zauważ, że nie są one umieszczone na środku talerza, są nawet przesunięte względem centralnego punktu wagi, a równowaga obu odważników jest sprawiedliwa.
Na drugim rysunku widać, jak płytki wydłużają się po obu stronach, ale pozostają równe ciężarkom po tej samej stronie wagi, ale na odpowiednich płytkach i nic się nie dzieje, równowaga jest zawsze taka sama po każdej stronie.

Następnie pojawia się ((( FOTO )))) trzy wagi nad tacami zostały przesunięte na stałe po każdej stronie wagi, niezależnie od tego, gdzie znajdują się 1 kg ciężarków z każdej strony, ta podniesiona waga utrzymuje idealną równowagę, zejdźmy do zdjęcia pod pierwszymi 3 zdjęciami więc jesteśmy na bilansie zdjęcia drugiego rzędu (w środku) patrząc widzimy że zostały wydłużone tak, że sięgają prawie do środka wagi, tam również ciężarek z każdej strony można umieścić w dowolnym miejscu na platformie waga pozostanie w idealnej równowadze

schodzimy w dół zauważamy po prawej stronie na zdjęciu po prawej że dźwignie są jeszcze wydłużone że część z nich znajdzie się po drugiej stronie środka wagi trzeba wtedy wiedzieć że n bez względu na to gdzie ciężarki spocząć na każdej szalce, waga pozostanie w równowadze, nawet jeśli oba odważniki znajdą się całkowicie poza środkiem wagi, niezależnie od tego, czy są to dwa odważniki po lewej, czy po prawej stronie wagi, a odważniki pozostaną w równowadze.

Do tego czasu jest to czysta logika, nawet jeśli wielu o tym nie wie.

To prawda, sam robiłem testy.

W następnym poście opowiem o skręcie wywieranym pomiędzy stopką wagi a wahadłem.

Przygotuję to i przedstawię tak szybko, jak to możliwe, proszę zadać sobie trud przeczytania i zrozumienia.
załączniki
2Cyron.R.JPG
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 129