Darmowa energia swobodna przez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
Avatar de l'utilisateur
Sen-no-sen
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6856
Rejestracja: 11/06/09, 13:08
Lokalizacja: Wysoka Beaujolais.
x 749

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Sen-no-sen » 04/03/16, 16:28

:x Musimy powiedzieć „nie” nadmiernej jedności!
0 x
„Inżynieria czasami polega na wiedzy, kiedy przestać” Charles De Gaulle.
Rudy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 62
Rejestracja: 23/08/10, 11:41
x 1

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Rudy » 04/03/16, 17:36

KTO MÓWI O SUR-UNITER

Sam nigdy nie mówiłem o superjedności!!! nie przychodź i nie szczekaj, nie przeczytawszy więcej od początku. Mówiłem już, że kto nie chce dojść do tego, co otworzyłem, musi po prostu zrobić to, co zwykle, zostać tam, gdzie był, c z ludźmi takimi jak ci, że zawsze będziemy w epoce jaskiń, ha, tak, jesteś pracownikiem stacji benzynowej, jeśli mówię o twojej dalszej pracy, albo jesteś zazdrosną osobą, która chciałaby Nagrodę Nobla, ale nie wie, że to powtarzam papugi śpiewają cały dzień HUH ????wracaj skąd pochodzisz, myślę, że jesteś w kolejce, żeby przyjść i mnie wkurzyć, prawdopodobnie jesteś z Conspi lub nieredukowalnego z Kanady osły, a nie tygrysy, przepraszam, ale ty też jesteś na moim listę i nie musisz przychodzić, pieprzyć mnie... tutaj celowo wprowadzasz w błąd tych, którzy chcą wiedzieć, że jesteś na żołdzie wampirów naftowych i na żołdzie państwa, które boi się utraty miliardów euro, ja nie wiedziałem, że państwo płaci małym hipokrytom jak ty, żeby przyszli i pieprzyli się z M.... żeby dobrze zamknąć temat, przegapiliśmy, możemy go zamknąć
Zostawiam to co przygotowałam i idę gdzie indziej.
Było więcej dyskusji.
załączniki
rudycbalance .JPG
0 x
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez moinsdewatt » 04/03/16, 20:45

Czy to ciągły wątek trollingowy?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Sen-no-sen
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6856
Rejestracja: 11/06/09, 13:08
Lokalizacja: Wysoka Beaujolais.
x 749

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Sen-no-sen » 04/03/16, 21:04

Rudy napisał:
Sam nigdy nie mówiłem o superjedności!!! nie wolno zaczynać szczekać bez przeczytania od początku więcej


A mimo to wspominasz o „darmowej energii” i „za darmo”?

W fizyce energia swobodna to energia w pełni zamienialna na pracę mechaniczną.

w superunitarny darmowa energia byłaby mało znanym źródłem „nieskończonej energii”, którą moglibyśmy wydobyć według własnego uznania, naruszając wszystkie zasady fizyki… i to wszystko oczywiście bez KIEDYKOLWIEK demonstrowania czegokolwiek…

Tak mi się wydawało, ale to z pewnością wniosek z mojej strony, że Twoja praca o tym nawiązywała... :)

wracaj skąd przyszedłeś, myślę, że jesteś w kolejce, żeby przyjść i mnie wkurzyć, prawdopodobnie jesteś z konspiracji lub zagorzałych z Kanady, osły, a nie tygrysy, przepraszam, ale ty też jesteś na mojej liście i nie przyszedłeś, pierdolić m.... tutaj celowo wprowadzacie w błąd tych, którzy chcą wiedzieć, że jesteście na żołdzie wampirów naftowych i na żołdzie państwa, które boi się utraty miliardów euro, nie wiedziałem, że państwo płaci małym hipokrytom jak żebyś przyszedł i przeleciał M....żeby zamknąć temat, przegapiliśmy, możemy go zamknąć


Przepraszam, ale jestem zarejestrowany na forum jakiś czas...i w ogóle nie pracuję...
Z drugiej strony byłoby ciekawie, gdybyś ty to zrobił widać jak wydobyć zysk energii z prostego ramienia dźwigni... Roll:
0 x
„Inżynieria czasami polega na wiedzy, kiedy przestać” Charles De Gaulle.
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez moinsdewatt » 04/03/16, 21:27

Nie może niczego wykazać, to „przekonanie”.
0 x
Rudy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 62
Rejestracja: 23/08/10, 11:41
x 1

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Rudy » 05/03/16, 04:23

Wiem, że Christophe w końcu będzie musiał zamknąć ten temat, szkoda! Nie będę tu już odpowiadać na żadne pytania
w "temacie" kto chce wyjaśnień w jakiejś części będzie musiał to zrobić poprzez wiadomość prywatną
Odpowiem w miarę dostępnego czasu, zgodnie z kolejnością zapytań o informacje
Przychodziłem od czasu do czasu zobaczyć, żeby przedłużyć listę tych, którzy będą „zbanowani”
w polu pytań i odpowiedzi na moim prywatnym adresie.



Mogę tylko powiedzieć, że należy winić tych, którzy są odpowiedzialni za ich głupie pomysły.



Z tego, co widzę, „TU” znajduje się szczególnie u tych, którzy chcą schrzanić temat, aby się zaangażować, w małych mózgach, które nie chcą

zrozumieć hipokrytów tych, którzy udają, że nie rozumieją, osły, które powinny nauczyć się rozpoznawać siebie w „tym, co następuje”

bachi-buzoukowie, ikonoklastowie, „zwłaszcza Gogole”, idioci, oszołomieni, złoczyńcy, Nanarowie, Naze i szpiedzy spiskujący przeciwko ludziom

Są też wielcy „niezdolni” albo „pozbawieni mózgu”, albo „wielcy, skomplikowani intelektualiści”, niezdolni do niczego.

Są też tacy, którzy z niecierpliwością czekają na znalezienie systemu, który mógłby oszukać złodziei „teorii” „zasad”, aby

skorzystali, skradziono wynalazek innego, ma to dla nich swoje zalety, ponieważ wzbogacają się osobiście ze szkodą dla tego, kto wynalazł system.

Tam są jego gangsterzy, czekam na nich, ścigam ich do piekła, będą musieli zapłacić, jak tylko mogą.

Jest TAKŻE GŁÓWNY (dobrzy ludzie), który chciałby wiedzieć dla siebie, że to jego ludzie mnie interesują

robienie dla siebie jest dozwolone, dla mądrych nie zobaczą, że coś się dzieje.

Instaluję wszystko od nowa dla dobrych ludzi niestety są dodatkowe wyjaśnienia bo tutaj nie da się prowadzić dialogu

bez storpedowania i przekształcenia wszystkiego w niezrozumiałą szmatę podążającą za pismami lekceważących ignorantów.



Wielka mądrość jest w porządku.
załączniki
2Cyron.R.JPG
0 x
Rudy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 62
Rejestracja: 23/08/10, 11:41
x 1

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Rudy » 05/03/16, 04:24

re
załączniki
3Cyron.R.JPG
0 x
Rudy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 62
Rejestracja: 23/08/10, 11:41
x 1

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Rudy » 05/03/16, 04:25

re
załączniki
4Cyron.R.JPG
0 x
Rudy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 62
Rejestracja: 23/08/10, 11:41
x 1

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Rudy » 05/03/16, 04:26

re
załączniki
5Cyron.R.JPG
0 x
Rudy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 62
Rejestracja: 23/08/10, 11:41
x 1

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Rudy » 05/03/16, 04:28

re
załączniki
6Cyron.R.JPG
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 88