Poziome ślady HP2840 po wymianie rabatu na toner

Hi-tech sprzęt elektroniczny i komputer i Internet. Lepsze wykorzystanie energii elektrycznej, pomoc w pracach i specyfikacji, wyboru sprzętu. Prezentacje zagospodarowanie i plany. Fale i zanieczyszczenia elektromagnetycznego.
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643




przez Macro » 30/09/15, 13:53

Za taką cenę jaką pobierają...Mogą dostarczyć Ci paletę...Jeśli nie zwracasz uwagi na warunki środowiskowe recyklingu i współużytkowania... TO NALEŻY GERBEROWAĆ...(widziane z nieba ostatnio wieczorem 23...Nawet mama była zszokowana...) ...
Ostatnio edytowane przez Macro 30 / 09 / 15, 14: 16, 1 edytowany raz.
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79386
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11072




przez Christophe » 30/09/15, 14:12

Hej, tak Makro, witaj na świecie :)

Tak, jeśli oglądam... ale aby zapłacić 60€ więcej zabierając HP, będę musiał pracować, a zatem zanieczyszczać środowisko, a także więcej...

Szczerze mówiąc, obliczenia nie są łatwe!

Mamy kłopoty, to pewne!

ps: Od lat przekazuję moje stare materiały eksploatacyjne do drukarki lokalnemu stowarzyszeniu... potem nie wiem, co z nimi robią... Regeneracja tonera laserowego jest, moim zdaniem, ekonomicznie opłacalna w przeciwieństwie do drukarek atramentowych (ja może rzeczywiście jest tam zużyty toner... i został źle przetestowany?)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79386
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11072




przez Christophe » 08/10/15, 10:47

Po kilku negocjacjach w języku francuskim firma Color Direct właśnie przysłała mi nowy toner (bez konieczności zwracania wadliwego, co jest mile widziane).

Będę cię informować ...

ps: jeśli ten będzie ok, spróbuję przenieść proszek tonera HS do oryginalnego HP... Czy ktoś już to robił?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79386
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11072




przez Christophe » 21/10/15, 13:44

Otrzymałem zamienny toner... 100% gratis i to wszystko.

Czyli już nie to samo opakowanie:
Obraz

Jeśli chodzi o wydajność to zainstaluję i powiem...

A jeśli znowu coś schrzani, dostanę trochę proszku do uzupełnienia pustego tonera HP!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79386
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11072




przez Christophe » 22/10/15, 14:08

Wymieniony na nowy toner... działa idealnie już od pierwszego wydruku, więc na pewno był to problem "mechaniczny" z pierwszym otrzymanym tonerem!

Zachowuję uszkodzony toner i toner HP do eksperymentów... i zamieszczam miły komentarz dla przyszłych klientów...
0 x

Powrót do "energii elektrycznej, elektroniki i IT Hi-Tech, Internet, DIY, oświetlenie, materiały i nowe"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 142