Geoportal: anti ekologia zbyt skomplikowane strony internetowe

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 16/07/15, 20:25

jrenard napisał:Jeremy Renard,
Analityk / projektant stron internetowych na biegunie technicznym Geoportal, programista http://tab.geoportail.fr


dziękuję bardzo za tę odpowiedź ze źródła!

moim celem nie była krytyka ign, którego zawartość naprawdę doceniam na geoportailu, ale po prostu krytyka niezbyt efektywnej formy z Adobe Flash

więc się zgadzamy! ign zamierza dokonać postępu ekologicznego, prezentując lepiej swoją prostą stronę bez flashowania!

istnieje wiele stron francuskiego rządu, które mają ten sam problem, stworzony przez ludzi, którzy mają duże, ultranowoczesne komputery i którzy nie zdają sobie sprawy, że nie są one dostępne dla przeciętnych komputerów... i że prowadzi to do marnotrawstwa
0 x
fthanron
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 292
Rejestracja: 13/10/07, 17:56
Lokalizacja: Loir et Cher




przez fthanron » 25/07/15, 10:21

Dziękujemy Chatelot16 za link!

Jest to witryna, którą odwiedzam kilka razy w roku, a mój komputer zawsze wiosłował do dziś.

Dziękuję za młodość 8)
0 x
Frederic
jfox
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 16/07/15, 10:36




przez jfox » 28/07/15, 11:02

Witam,

Chcę tylko powiedzieć, że nie kłamiemy, obiecując różne rzeczy: wczoraj strona główna Geoportalu została zmodyfikowana, aby wyróżnić wersję uproszczoną http://tab.geoportail.fr i domyślnie blokuj uruchamianie mapy Flash.

http://www.geoportail.gouv.fr (w celu przejścia na nową stronę główną może być konieczne wymuszone odświeżenie Ctrl+F5).

Nie wahaj się rozmawiać o tym w swoim otoczeniu!

Dobra nawigacja
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 28/07/15, 17:40

dziękuję Jrenard... szkoda, że ​​nie możemy już edytować jego starych wiadomości, zmodyfikowałbym tytuł tak, aby był reklamą geoportailu, a nie recenzją

dziękuję również za przypomnienie o konieczności odświeżenia, w przeciwnym razie na komputerze, na którym korzystałeś już z geoportalu, nie natkniesz się na stronę z prośbą o wybranie pomiędzy wersją uproszczoną a wersją z flashem... kliknij przycisk odświeżania przeglądarkę i pojawi się wybór
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 28/07/15, 17:44

Mogę to edytować Chatelot... powiedz mi, jaki tytuł chcesz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 28/07/15, 18:00

Myślę o tym... Zrobię nową wiadomość, którą wystarczy wkleić na początku pierwszej wiadomości... bo nie wystarczy zmienić tytuł, ten temat musi pozostać czytelny: Ja nadal narzekasz na strony, które są zbyt skomplikowane z flashem, ale dziękuję geoportailowi ​​za wdrożenie lepszego rozwiązania!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 28/07/15, 18:11

OK, zajmę się tym, jak tylko opublikujesz post
0 x

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 82