Eco-woda: silnik Zestaw wtrysku wody GP więcej!

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13726
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1526
Kontakt :

Re: Eco-water: zestaw do wtrysku wody GP silnika więcej!




przez izentrop » 10/05/23, 23:47

GuyGadeboisLeRetour napisał:znowu LOL!
Promowałeś to...

Zmieniłeś zdanie ?
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14980
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Eco-water: zestaw do wtrysku wody GP silnika więcej!




przez GuyGadeboisTheBack » 10/05/23, 23:53

Nie, zasada jest dobra, obiekt nadal działa. Nie ma nic wspólnego z zarządzaniem biznesem. : Chichot:
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13726
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1526
Kontakt :

Re: Eco-water: zestaw do wtrysku wody GP silnika więcej!




przez izentrop » 11/05/23, 02:58

Nagłaśniany jako wynalazca „silnika wodnego”, przedsiębiorca z Finistère, Laurent Baltazar, został właśnie skazany przez sądy za oszukańcze zarządzanie przedsiębiorstwem. Czy stawia to pod znakiem zapytania skuteczność jego zestawu, który ma znacznie ograniczać zużycie paliwa? Telegram podsumowuje.
Więcej się nie dowiemy, artykuł zarezerwowany dla subskrybentów, ale dla mnie to bez wątpienia oszustwo.
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14980
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Eco-water: zestaw do wtrysku wody GP silnika więcej!




przez GuyGadeboisTheBack » 11/05/23, 03:47

izentrop napisał:Więcej się nie dowiemy, artykuł zarezerwowany dla subskrybentów, ale dla mnie to bez wątpienia oszustwo.

Domniemane fakty zostały ustalone w okresie od lipca 2012 r. do września 2020 r. i dotyczą zarządzania dwoma spółkami, które przeszły sądowe postępowanie likwidacyjne, pierwszą w Haute-Saône, „Laurent Baltazar Moteur Eau” (LBME); drugi, „B et G Meautor”, w Huelgoat (29), którego przywódcą jest jego towarzysz. Ten powstał w 2016 roku.
Szkody oszacowano na prawie 250 000 euro

Przedsiębiorca został skazany w szczególności za niezgłaszanie Urssafowi i organom podatkowym całości lub części swoich obrotów, deponowanie lub przelewanie środków firmy na osobiste konta bankowe oraz nieprowadzenie rachunków. Śledczy oszacowali, że kwota szkód związanych z popełnionymi przestępstwami wynosi co najmniej 246 540 euro. Jego towarzyszka, uważana za „słomianą kobietę” z jego drugiej firmy, podpisała z nim konwencjonalne zerwanie w listopadzie 2017 r., otwierając prawa dla Pôle Emploi. Tyle że Laurent Baltazar nadal pracował dla firmy i otrzymał dodatek za powrót do pracy w wysokości co najmniej 33 719 euro.
https://www.letelegramme.fr/finistere/s ... 330995.php
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Eco-water: zestaw do wtrysku wody GP silnika więcej!




przez Janic » 11/05/23, 07:03

zabawny izmentrop
ale dla mnie to bez wątpienia oszustwo.
znacznie mniej niż te Pfitzera, którego przekonania sięgają miliardów i który nadal ze swoim pseudomRNA vaxx oszukiwał miliardy naiwnych pacjentów.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13726
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1526
Kontakt :

Re: Eco-water: zestaw do wtrysku wody GP silnika więcej!




przez izentrop » 11/05/23, 10:59

GuyGadeboisLeRetour napisał:
izentrop napisał:Więcej się nie dowiemy, artykuł zarezerwowany dla subskrybentów, ale dla mnie to bez wątpienia oszustwo.
https://www.letelegramme.fr/finistere/s ... 330995.php
…kierowcy znacznie mniej zadowoleni, oraz Ademe i Ministerstwo Przemian Ekologicznych, które uważają, że tego typu system nie dowiódł swojej skuteczności.
Rzeczywiście nie ma wątpliwości.
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14980
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Eco-water: zestaw do wtrysku wody GP silnika więcej!




przez GuyGadeboisTheBack » 11/05/23, 11:54

Nie, to nie jest nowe. Wiesz o tym bardzo dobrze, ale nadal kierujesz sedno sprawy, jak we wszystkich tematach, w których Môssieur stwierdza, że ​​„to nie jest naukowe”… Roll:
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Eco-water: zestaw do wtrysku wody GP silnika więcej!




przez Janic » 11/05/23, 12:58

11/05/23, 11:54
zabawny facetzimenteur
Nie, to nie jest nowe. Wiesz o tym bardzo dobrze, ale nadal kierujesz sedno sprawy, jak we wszystkich tematach, w których Môssieur stwierdza, że ​​„to nie jest naukowe”…
i to zetetyk zarzuca innemu zetetykowi, że uważa się za naukowca, a nie naukowca. co on sam robi gdzie indziej! Nastrój swoje skrzypce przynajmniej na tym, co jest naukowe lub nie w śmieciowym zetetic!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14980
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Eco-water: zestaw do wtrysku wody GP silnika więcej!




przez GuyGadeboisTheBack » 11/05/23, 13:16

Powiedz mi... nie masz tego dość? Roll:
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Eco-water: zestaw do wtrysku wody GP silnika więcej!




przez Janic » 11/05/23, 15:10

11/05/23, 13:16
Guzimentor
Powiedz mi... nie masz tego dość?
A ty?
Ja ze swojej strony jestem dopiero w fazie rozgrzewki! Kiedy ludzie mnie szukają, zawsze znajdują mnie gotowego!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Bing [Bot] i goście 109