Możemy dokonać głównego pilota zdalnego sterowania 12v quad

Samochody, autobusy, rowery, samoloty elektryczne: wszystkie elektryczne środki transportu, które istnieją. Konwersja, silniki i napędy elektryczne do transportu ...
liloute93
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 02/11/14, 23:23

Możemy dokonać głównego pilota zdalnego sterowania 12v quad




przez liloute93 » 02/11/14, 23:30

Witam,

Moje pytanie może wydawać się dziwne, ale chciałem wiedzieć, czy można stworzyć rodzicielskiego pilota do quada elektrycznego z baterią 12V.

Wiem, że są już quady, które mają tę opcję, ale jeśli jej nie było, możliwe jest wykonanie takiej samej lub istnienie komercyjne.

Proszę o to, aby kontrolować prędkość mojego syna, gdy on jest na nim, lub zatrzymać quad, jeśli niebezpieczeństwo i to, z daleka.

Dziękuję za odpowiedzi.

CDT
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 03/11/14, 11:43

Z pewnością jest to bardzo możliwe, ale na pewno nie w cenie „zabawki”. Jeśli chcesz popracować nad prędkością, lepiej byłoby „zacisnąć” działając na potencjometr sterujący.

Z drugiej strony, jeśli nie masz samochodu wyścigowego (zastanawiamy się, dlaczego zostawiasz go w ręce syna), czy nie lepiej jest go edukować?

1) Bazarduj tę maszynę i kup mu rower

ou

2) istnieje cały zakres ochrony

lub

3) musisz wiedzieć, jak podejmować ryzyko, aby poznać swoje granice: co najmniej 3 razy minąłem kierownicę, gdy byłem dzieckiem (i co ciekawe, nie, kiedy oszukiwałem)
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Leo Maximus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2183
Rejestracja: 07/11/06, 13:18
x 124




przez Leo Maximus » 03/11/14, 12:19

liloute93 napisał:... Moje pytanie może wydawać się dziwne, ale chciałem wiedzieć, czy można stworzyć rodzicielskiego pilota do quada elektrycznego z baterią 12V ...


Zobacz w Velleman:

http://www.velleman.eu

Potrzebne są zestawy / moduły od pilota na podczerwień o zasięgu kilku metrów do pilota GSM za pośrednictwem telefonu komórkowego, którego zasięg jest nieograniczony.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643




przez Macro » 03/11/14, 13:56

Elektryczna quadowa zabawka z baterią 12V ... Gdy znajdziesz i zainstalujesz pilota, Twoje dziecko opanuje maszynę ... Całą rzeczą jest nauczenie go używania go w bezpiecznym miejscu (poza ruchem, a nie na skraju '' wąwóz, staw, basen, rzeka)

Minęło 15 minut, zanim mój (który wtedy był 2 1/2) zdołał utrzymać swój elektryczny wzmacniacz bez kół ... 3 tygodnie później był na 50-watowej Yamaha (no dobra, musiałem je zabrać tylne amortyzatory obniżające maszynę o 7 cm) ... Najtrudniejszą rzeczą było znalezienie kasku i prawdziwych butów w jego rozmiarze ...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79366
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 03/11/14, 22:32

Aby to wyciąć, powinno być w porządku: https://www.econologie.com/shop/interrup ... p-240.html

Jest to przekaźnik radiowy sterowany zdalnie.

Możesz sobie wyobrazić zespół z drugim przekaźnikiem, który go spowolni ... obniżając napięcie zasilania silnika.

To produkt Vellemana, o którym mówił Leo
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "elektrycznego transportu: samochodów, rowerów, transportu publicznego, samoloty ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 120