Ochrona przed falami, porady 14

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554




przez moinsdewatt » 04/06/15, 20:19

Tree napisał: ...... Muszę powiedzieć, że jest to dość irytujące, ponieważ klatki Farradaya i inne sposoby blokowania wszystkich tych pasożytniczych fal oddzielają nas od magnetosfery, od rezonansu Schumanna ...


?
Co masz na myśli
0 x
drzewo
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 04/06/15, 18:51




przez drzewo » 04/06/15, 20:39

Wydaje się, że ciało ma dokładne potrzeby elektromagnetyczne (jony w powietrzu, uziemienie i wymiana elektronów, synchronizacja z magnetosferą i rezonans Schumanna itp.).

Eksperymenty na astronautach wykazały, że raz w statku kosmicznym (który działa jak klatka Farradaya) ta ostatnia męczy się wyjątkowo szybko i zmęczenie to zanika, gdy jonizator zostanie zainstalowany wewnątrz statku kosmicznego, Nie wiem jednak, czy to naprawdę udowodnione fakty czy fikcja, odnoszę się tylko do tego, co przeczytałem po prawej / lewej stronie.
0 x
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554




przez moinsdewatt » 05/06/15, 12:02

Tree napisał:Wydaje się, że ciało ma dokładne potrzeby elektromagnetyczne (jony w powietrzu, uziemienie i wymiana elektronów, synchronizacja z magnetosferą i rezonans Schumanna itp.).

Eksperymenty na astronautach wykazały, że raz w statku kosmicznym (który działa jak klatka Farradaya) ta ostatnia męczy się wyjątkowo szybko i zmęczenie to zanika, gdy jonizator zostanie zainstalowany wewnątrz statku kosmicznego, Nie wiem jednak, czy to naprawdę udowodnione fakty czy fikcja, odnoszę się tylko do tego, co przeczytałem po prawej / lewej stronie.


Jakby nieważkość nie była czynnikiem decydującym.

Pufa pufa.
0 x
drzewo
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 04/06/15, 18:51




przez drzewo » 05/06/15, 12:05

No cóż, nie wiem, nie jestem ani specjalistą, ani ekspertem, po prostu jestem ciekaw :P.
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13764
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1531
Kontakt :




przez izentrop » 05/06/15, 13:13

Eksperymenty z astronautami pokazałyby to raz na statku kosmicznym
Na ziemi czy w kosmosie?
Ponieważ w kosmosie są promienie kosmiczne i wiele innych poważniejszych niebezpieczeństw.
Nie ulegajcie fobii fal i patrzcie na to z perspektywy.
http://www.astrosurf.com/luxorion/rayon ... sante3.htm
0 x

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 105