Cold fusion i E-cat: dokument z napisami pl

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 27/08/12, 18:35

lessdewatt napisał:

istnieje już wątek o śmieciach poświęconych firmie Rossiego


Śmieciarz, który założył wątek „Reakcja Focardi-Rossi: czy to zimna fuzja?” Dziękuję : Evil:

Donoszę. punkt.

Ismaêl: dziękuję, że nie wymyślałeś ciepłej wody na nowo i jeśli to możliwe, wykorzystałeś istniejące tematy. przez ponad 18 miesięcy.

Z najnowszych wiadomości wynika, że ​​eksperymenty Celaniego są mniej spektakularne, ale przekonujące:

http://www.wikistrike.com/article-fusio ... 29640.html
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
ismael001
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 40
Rejestracja: 08/12/10, 20:46




przez ismael001 » 27/08/12, 22:06

Obamot napisał:Mechanika płynów JEST w fizyce: kolejny „nieznany” temat do zbadania! : Chichot:

Sam w centrum badawczym! W końcu znaleziono błąd: Nie karm trolla. : Chichot: : Mrgreen:

ismael001, który ledwo umie obsługiwać komputer z korektorem, napisał:Ja zupełnie sam w tym projekcie [...] bla bla bla [...] praca w ośrodku badawczym, Spotykam wielu badaczy


Obraz
AHAHAHA tym razem za łatwo.


: Chichot: Co za wygłupy, loool, jesteś naprawdę bardzo zabawnym facetem, lubię cię! : Chichot: : Chichot: : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
ismael001
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 40
Rejestracja: 08/12/10, 20:46




przez ismael001 » 27/08/12, 22:09

Słoń napisał:lessdewatt napisał:

istnieje już wątek o śmieciach poświęconych firmie Rossiego


Śmieciarz, który założył wątek „Reakcja Focardi-Rossi: czy to zimna fuzja?” Dziękuję : Evil:

Donoszę. punkt.

Ismaêl: dziękuję, że nie wymyślałeś ciepłej wody na nowo i jeśli to możliwe, wykorzystałeś istniejące tematy. przez ponad 18 miesięcy.

Z najnowszych wiadomości wynika, że ​​eksperymenty Celaniego są mniej spektakularne, ale przekonujące:

http://www.wikistrike.com/article-fusio ... 29640.html


Myślę, że nadal warto zboczyć z drogi, krótki 12-minutowy raport to nie jest raport 1-godzinny. Poza tym nie sądzę, żeby ten dokument miał już napisy w języku francuskim.
Nie, myślę, że musimy porozmawiać o czymś poważniejszym.
Poważne pytanie, które sobie zadaję, czy E-cat będzie bardziej wydajny niż pompy ciepła obecnie dostępne na rynku, niektóre pompy ciepła potrafią osiągnąć COP na poziomie 5, podczas gdy nie mamy żadnych informacji na temat urządzenia Rossi
0 x
Avatar de l'utilisateur
ismael001
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 40
Rejestracja: 08/12/10, 20:46




przez ismael001 » 27/08/12, 22:12

Obamot napisał:Mechanika płynów JEST w fizyce: kolejny „nieznany” temat do zbadania! : Chichot:

Sam w centrum badawczym! W końcu znaleziono błąd: Nie karm trolla. : Chichot: : Mrgreen:

ismael001, który ledwo umie obsługiwać komputer z korektorem, napisał:Ja zupełnie sam w tym projekcie [...] bla bla bla [...] praca w ośrodku badawczym, Spotykam wielu badaczy


Obraz
AHAHAHA tym razem za łatwo.


Rc-lab.fr = projekt osobisty
Praca = poufne
: Chichot: : Chichot: : Chichot: : Chichot:

Czy możesz nas jeszcze raz rozśmieszyć??? : Chichot: : Chichot: : Chichot: : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
ismael001
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 40
Rejestracja: 08/12/10, 20:46




przez ismael001 » 27/08/12, 23:35

Na COP Rossi obiecuje 6, wydaje mi się to rozsądne...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28735
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5539




przez Obamot » 28/08/12, 01:02

ismael001 nie jest tym małym gościem, który twierdzi – na stronie 1 tego wątku:

— dokonuje tłumaczeń z angielskiego na francuski, popełniając jednocześnie monumentalne błędy w języku Moliera.

— być fizykiem, chociaż wydaje się, że nie wie, że dynamika płynów jest integralną częścią fizyki.

— przedstawiła nieweryfikowalną listę uczestników konferencji ICCF w Japonii, w czystej tradycji sylogizmu, który ma nas przekonać, że: „sam fakt, że w tym uczestniczą, będzie dowodem na to, że to działa”! Cóż, nie, nie każą nam tu tak chodzić! To nie dlatego, że jadę na Apple Expo w Paryżu, pochwalam tych, którzy są wielkimi jabłkami w fizyce i prawie zerowymi w modelingu! : Mrgreen:

— pierdzi jeszcze wyżej niż jego derche, gdy twierdzi, że pracuje sam w ośrodku badawczym:

ismael001, który ledwo umie obsługiwać komputer z korektorem, napisał:Ja zupełnie sam w tym projekcie [...] bla bla bla [...] praca w ośrodku badawczym, Spotykam wielu badaczy


Obraz

Ten troll jest naprawdę zabawny :zaszokować: : Chichot: : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
ismael001
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 40
Rejestracja: 08/12/10, 20:46




przez ismael001 » 28/08/12, 23:17

Obamot napisał:ismael001 nie jest tym małym gościem, który twierdzi – na stronie 1 tego wątku:

— dokonuje tłumaczeń z angielskiego na francuski, popełniając jednocześnie monumentalne błędy w języku Moliera.

— być fizykiem, chociaż wydaje się, że nie wie, że dynamika płynów jest integralną częścią fizyki.

— przedstawiła nieweryfikowalną listę uczestników konferencji ICCF w Japonii, w czystej tradycji sylogizmu, który ma nas przekonać, że: „sam fakt, że w tym uczestniczą, będzie dowodem na to, że to działa”! Cóż, nie, nie każą nam tu tak chodzić! To nie dlatego, że jadę na Apple Expo w Paryżu, pochwalam tych, którzy są wielkimi jabłkami w fizyce i prawie zerowymi w modelingu! : Mrgreen:

— pierdzi jeszcze wyżej niż jego derche, gdy twierdzi, że pracuje sam w ośrodku badawczym:

ismael001, który ledwo umie obsługiwać komputer z korektorem, napisał:Ja zupełnie sam w tym projekcie [...] bla bla bla [...] praca w ośrodku badawczym, Spotykam wielu badaczy


Obraz

Ten troll jest naprawdę zabawny :zaszokować: : Chichot: : Mrgreen:


Bardzo łatwo jest ocenić pracę, ale mniej oczywiste jest jej wykonanie.
Mam jedno do powiedzenia:

Jesteś najlepszy! Jesteś najbardziej kompetentny. : Chichot: : Chichot: : Chichot: : Chichot: : Chichot: :D :D :D :D .

Fakt, że fizycy biorą w tym udział: kryje się za tym interes (komercyjny).

Czy nie każą nam tu tak chodzić? Dlaczego dałeś się już oszukać tyle razy? : Chichot: Więc nie jestem już jedyną naiwną osobą. Bardzo dobre wiadomości.

Po raz kolejny pracuję sama nad tym blogiem i zostałam źle zrozumiana.

Nigdy nie mówiłem, że jestem fizykiem, jestem praktykantem w bac+3 (półpraca/półpraca) odpowiedzialnym za projektowanie systemów chłodniczych i klimatycznych

Ten blog jest projektem osobistym. Jeśli znajdę coś ciekawego, mogę to zaprezentować w pracy i zadbać o to, abyśmy przydzielili budżet na ten projekt...

Ale biorąc to pod uwagę, czuję się, jakbym rozmawiał z okłamanymi dziećmi, które są wściekłe na wszystkich... uspokój się... życie jest dobre... Nigdy wcześniej nie spotkałem takich ludzi jak ty ( w życiu) i mam nadzieję, że nigdy żadnego nie spotkam: jesteś wyjątkowo nieprzyjemny, daremny (niekonstruktywny), a dyskusje są naprawdę jałowe... to jest w sieci, więc nie ma problemu... w prawdziwym życiu bym uciekł
: Lol: : Mrgreen: .

Bonne soirée.
0 x
Avatar de l'utilisateur
ismael001
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 40
Rejestracja: 08/12/10, 20:46




przez ismael001 » 28/08/12, 23:18

Czy słowo „troll” coś znaczy? A może to kolejny żart?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084




przez Christophe » 28/08/12, 23:24

ismael001 napisał:Czy słowo „troll” coś znaczy? A może to kolejny żart?


Obamat jest z tobą trochę ostro... ale czy spojrzałeś na to: https://www.econologie.com/forums/reaction-d ... 10384.html ?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28735
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5539




przez Obamot » 29/08/12, 00:36

Primo ismael001 używa wielu aluzji, które sprawiają, że wierzymy, że pochodzi z wewnętrznego kręgu!

Żeby jak tylko trochę podrapiemy...

Po drugie: od początku ostro atakuje Minusdewatta, który ma już ich sporo na swoim koncie:

ismael001 napisał:
moinsdewatt napisał:Czy istnieje już wątek dotyczący śmieci dla firmy Rossi?

Hej, ignorant, który tego nie wie [...] Ignorant, który na pewno nie wie, że laboratorium nauk nuklearnych [...] bla bla bla


Po trzecie: popisuje się poważnie, tylko po to, by odkryć, że jest inżynierem chłodnictwa czy coś:

ismael001 napisał:Moja domena to raczej termodynamika, fizyczny i modelowanie [...] Zapewniam, że pracując w Centrum Badawczym spotykam wielu badaczy [...]

I z tym szalone bzdury: pomijam jego sylogizmy... : Chichot:
Przepraszam, że nie powitałem go z otwartymi ramionami : Mrgreen:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 58