Porady dla majsterkowiczów: popraw cenę wiertła 1er!

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28726
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 22/06/12, 09:19

Makro: nie chodzi o podrabianie, ale o odbicia, które „wyjdź poza swoją myśl”.

ksenofobiczne uwagi => nie mogą być usprawiedliwione, ponieważ niektóre grupy praktykują podrabianie.

Muszą zostać ukarani za swoje czyny, a nie za pochodzenie.

Nie wiem też, dokąd zmierza dyskusja oparta na obelgach, by uniknąć odpowiedzi na pytania merytoryczne. Więc w obecnym stanie rzeczy nie możemy się spokojnie tłumaczyć, jak sądzę.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643




przez Macro » 22/06/12, 09:57

Osobiście wybieram się na podróbki hermes chanel addidas nike lacoste i inne bo (w moich oczach) te bezużyteczne, głupie, drogie produkty to żałosny "obraz" luksusu...

Mówię o podrabianiu, wytwarzaniu materiałów, części zamiennych i materiałów bardzo miernej jakości, a nawet niebezpiecznych w użyciu.

Mógłbym też mówić o podrobionych żaglach paralotniowych, linach i sprzęcie wspinaczkowym.. To jest sprzęt sportowy… Obejdziemy się bez niego..

I doskonale zdaję sobie sprawę, że to nie mała Chinka wyrwana z pól ryżowych, która zbiera je 14 godzin dziennie, jest odpowiedzialna,
Ale kto to kupi po drugiej stronie świata... Dlatego nie kupiłem w zeszły weekend błędnego...

Szukam o wiele bardziej niezawodnego takiego... Z dwoma prędkościami mechanicznymi i silnikiem hydraulicznym ze smarem kolankowym...
Mamy tę samą w pracy od 1968, schrzaniła kilometry kabli
Jedynym problemem jest to, że uchwyt nie pozwala się odkręcić
Obraz
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643




przez Macro » 22/06/12, 10:33

chciałbym, żeby Obamat zredagował już swoją wiadomość dotyczącą podróbek Hermesa dokonanych przez ich francuskich pracowników...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28726
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 22/06/12, 11:05

Usunąłem się, aby nie dać ci okazji do ponownego zboczenia.

Czego nie wahałeś się zrobić przez jedną sekundę! : Mrgreen:

Zamiast za każdym razem unikać „problemu”, powinieneś poświęcić trochę czasu na przemyślenie go. Powtórzę więc:

ksenofobiczne uwagi => nie mogą być usprawiedliwione, ponieważ niektóre grupy praktykują podrabianie => cokolwiek jest podróbką!

Mówię, że mam to gdzieś, ale ekscesy, o których mowa, mają w sobie coś autodestrukcyjnego, co z konieczności jest bardzo niezdrowe. To prawda, czyż nie, widać jak może"wymieszać" wewnątrz...!

I oczywiście nie, że masz to gdzieś! : Mrgreen: : Chichot: : Mrgreen: więcej tutaj:
https://www.econologie.com/forums/post235975.html#235975

Nie odpowiadam już w tym wątku.

PS: i dziękuję za ładne zdjęcie wiertła.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643




przez Macro » 22/06/12, 11:36

Obamot napisał:Usunąłem go, aby nie dać ci możliwości ponownego zboczenia.

Oczywiście, że nie, masz to gdzieś! : Mrgreen: : Chichot: : Mrgreen:


Wcale nie obchodzą mnie podróbki tego typu ubrań i modowych dodatków... Ale przecież nie wiadomo, ile...

80% czasu spędzam ubrany Jestem w kombinezonie roboczym, nawet poza pracą.. resztę czasu spędzam w ubraniach funkcjonalnych bez konkretnej marki (tak naprawdę nie jestem szyldem reklamowym, który płaci dodatkowo za reklamowanie marki ) i przede wszystkim to, że nie ma dnia, żebym nie dźwigał kanistrów, opon, gruzu, masła czy ziemi... ..nie mam nie poplamionych spodni w HV...

Nawet garnitur kupiony pod przymusem dwa lata temu na wesele młodszego brata miał do tego prawo..

Zobaczylibyście stan mojej "szafy" (z napisem, że nie noszę sukienki, cholera, zrobicie ze mnie homofoba), mojego warsztatu, moich pojazdów...

Nie znasz mnie i bardzo się co do mnie mylisz...

To powiedziawszy, myślę, że jesteś naprawdę dobry w sprawianiu, by ludzie, którzy ci przeszkadzają, wyglądali jak głupcy w oczach innych… (na przykład) prowokując ich, przeciągając ich do RO, szybko usuwając kulki, częściowo cytując. . .

Jeśli jednak nadal będę odpowiadał na temat, w którym uczestniczysz, będę musiał wyrobić sobie nawyk cytowania cię w całości, zanim odpowiem…

Pirat...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 86