Porady dla majsterkowiczów: popraw cenę wiertła 1er!

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
Avatar de l'utilisateur
plasmanu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2847
Rejestracja: 21/11/04, 06:05
Lokalizacja: Wiadukt 07170 Lavilledieu
x 180




przez plasmanu » 21/06/12, 20:49

Przy okazji: węzeł na przedłużeniu, żeby nie spaść z drabiny : Mrgreen:
Obraz

Bardzo przydatne w przypadku kosiarki elektrycznej, chyba że masz oczy z tyłu : Mrgreen:
0 x
„Nie widzieć Zła, nie słyszeć Zła, nie mówić Zła” 3 małe małpki Mizaru
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 21/06/12, 23:01

Makro napisał:Cóż, w każdym razie

...w każdym razie: nic! Jeśli nie kwestionujesz kilku oznak, które to spowodowały, dobrze, że przyznajesz się do mojej hipotezy (którą mogę udowodnić). Mamy więc do czynienia z efektem bumerangu wielogłowego potwora, którego protoplastą jest wspomniany typ firmy!

Marketing ma za zadanie pozbierać kawałki i sprawić, że przełkniemy pigułkę planowanego starzenia się…

Makro napisał:jeśli pochodzi z ograniczonych, zmienili swoje zwykłe standardy produkcyjne. . .

1) prosty fakt, że używasz terminu „ograniczone”, pokazuje rasistowski wydźwięk twoich uwag. Są one zagrożone karą karną. Zwłaszcza, że ​​jest to całkowicie fałszywe, ponieważ...

2) jak zauważył w szczególności Did67:

Did67 napisał:
Obamot napisał:
A NIE PONIEWAŻ ŹLE PRODUKUJĄ:


Rzeczywiście. Pamiętaj tylko, że wszystko, co Apple produkuje w Chinach, łącznie z najlepszymi e-bookami. To nie jest najgłupsza rzecz. Ani taniej!

Faktycznie produkują według specyfikacji: wiertarka za 5 euro bez elementów sterujących jest produkowana na kilogramy, wiertarka z określonej marki sklepu z minimalną liczbą elementów sterujących w celu uzyskania dobrego stosunku jakości do ceny oraz konkretna znana marka (która będzie kontrolować wszystko )...


Zatem makro: dobrze byłoby, gdybyś przeprowadził jakąś uczciwą refleksję na temat prawdziwych motywacji, które często kierują twoimi komentarzami... :| Bo mimochodem może popaść w obrzydzenie (kult ksenofobii, potem faszyzm...) i zostać przekazany potomkom.
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 22/06/12, 02:19

Wow!


Obamot poczuł się urażony Macronem i dobrze Cię rozumiem, bo znam Twoje objadanie się (częściowo)

Pewnie, że to trochę nie na miejscu, ale przypomina to narzekanie na Jankesów, co w rzeczywistości ma być skargą na ich politykę, a nie na ludzi, którzy są na ogół niezwykle mili!


Potraktuj to osobiście! Roll:
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.
Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.
Alain
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 22/06/12, 02:44

Drogi Alainie G,

Tak, zdecydowanie, są wspaniali i mili! A muzyka amerykańska [wszystkie style] bardzo mi się podobała, są mistrzami w swojej dziedzinie i sami są w zasadzie bardzo eklektyczni. Od soulu po rock, pop, a nawet country, nawet muzykę latynoską i oczywiście muzykę klasyczną. Niezależnie od stylu, niewiele jest do wyrzucenia. Ale odkąd pojawił się gangsta rap i P2P, ciężko mi się tym interesować…

Było to bardzo odkrywcze, jeśli chodzi o spontaniczność ludzi żyjących w tych krajach i stosunkowo dobry stan zdrowia ich stylu życia aż do lat 80. i 90., co powinno wskazywać, że byli oni w zasadzie bardziej otwarci niż inni... ! Czy stało się to dzięki „Billboardowi?”, ówczesnym politykom, czy ludziom? Prosta odpowiedź byłaby prawie niemożliwa! Z drugiej strony, paradoksalnie słyną z małego zainteresowania resztą świata (ale nie chcę za bardzo uogólniać: jedną z wskazówek jest to, że odpowiadają na pytania o geografię...)

Więc nie. Nie czuję się urażony Macronem, ponieważ czuję się z nim bardzo blisko, a w niektórych punktach sprzeczny. Dlatego też poprosiłbym go o wypowiedzenie się na ten temat.

W międzyczasie podaj mi swój przepis na psychomorfologię : Lol:
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 22/06/12, 03:28

Dla Jankesów rzeczywiście są miejsca, do których bym nie poszedł, gdzie ludzie są trochę głupi : Oops: dlatego użyłem słowa „ogólne” i tu wkracza morfopsychologia, gdy podchodzę do tych, którym ufam, poprzez ich dziwki!


Pssst! Szczerze mówiąc, nie miałem pojęcia o definicji słowa „psychomorfologia” i przeszukałem wzmiankę „wiki o psychomorfologii” (nie mów Dédé), aby dowiedzieć się, że tak naprawdę jest to „morfopsychologia” i to w dużej mierze oznacza to: „Zasada metody opartej na założeniu, że twarz ujawnia charakter lub psychologię osoby”.

Zatem przepis, z którym się rodzimy i który po drodze modyfikujemy dzięki doświadczeniu i przeżytym doświadczeniom!

Hej, nie, jeśli to jest odpowiedź na pytanie, które w inny sposób zostało przedefiniowane! : Chichot:
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.

Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.

Alain
Avatar de l'utilisateur
plasmanu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2847
Rejestracja: 21/11/04, 06:05
Lokalizacja: Wiadukt 07170 Lavilledieu
x 180




przez plasmanu » 22/06/12, 06:23

To jest raczej temat pierwsze ćwiczenie cenowe do poprawy ale w przypadku Chin, w moim przypadku:
Co zamawiamy
w USA (mata do tańca),
w Kanadzie (regulator),
w Anglii (mostek diodowy, wymiana LCD),
w Austrii (GTI),
w Irlandii (części do iPhone'a)
W Polsce (lutownica)
we Francji (maszt turbiny wiatrowej)
...
lista jest bardzo długa
Wszystko jest wykonane w RPC.

Nawet w artykułach jubilerskich/zegarmistrzowskich (nie jest aż tak stary: 1998/2005)
Etykieta jest mała, przyklejona i łatwo dostępna do usunięcia.

Niedawno ukazał się raport na temat skandalu związanego z marżami na protezach dentystycznych.
Ranking według jakości: na górze (na górze listy) : Arrow: chiński.
0 x
„Nie widzieć Zła, nie słyszeć Zła, nie mówić Zła” 3 małe małpki Mizaru
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 22/06/12, 06:58

Nie jest to takie zaskakujące, jak chcesz nam zwrócić uwagę na Plasmanu.

To już bardziej odpowiada ich sposobowi działania: „zaspokajanie potrzeb klientów» wyprzedza resztę.

W odwrotnych przypadkach: nawet jeśli planowe starzenie się będzie ich kosztować, jeśli przemysłowiec ich o to poprosi, zrobi to. Poza tym nie sądzę, żeby się ich o to prosiło otwarcie, tylko w sposób dorozumiany (co oznacza, że ​​skoro nie urodzili się z ostatniego deszczu, to czasem to zauważają, bo to nie są rzeczy, o których sponsorzy wykrzykują z dachów.. .!

Na przykład kupiłem tam szlifierkę taśmową o mocy 1200 W, prawie dokładną chińską kopię dużej marki (Makita) i przeznaczoną na rynek azjatycki => Wietnam, Laos, Kambodża itd. — i widziałem „ulepszenia” w porównaniu z oryginalnym modelem. Plastikowe części, które mogły łatwo pęknąć (wokół naprężenia taśmy), rzeczywiście zostały zastąpione częściami metalowymi...

Łatwo było to zauważyć, bo w sklepie oba modele były na półce! : Mrgreen:

Alaina G: Jakie znowu było pytanie? ( : Mrgreen: ) ...>
0 x
Avatar de l'utilisateur
Greg T
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 39
Rejestracja: 03/06/12, 19:18
Lokalizacja: Jehay, w prowincji Liège, Belgia




przez Greg T » 22/06/12, 08:24

Christophe napisał:O nie, dziękuję, przejdę!

Ale Greg sobie poradzi! : Chichot:


Powiedz sobie... Chcesz, żebym przyszedł i skopał ci tyłek??? No ale ooo : Evil: : Evil: : Evil: : Chichot:
0 x
(Dawniej znany pod pseudonimem Gregconstruct) Ponieważ każdy gest się liczy ... Służę Ci trochę 10 ???
Avatar de l'utilisateur
Greg T
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 39
Rejestracja: 03/06/12, 19:18
Lokalizacja: Jehay, w prowincji Liège, Belgia




przez Greg T » 22/06/12, 08:32

Obamot napisał:
Grzegorz T napisał:To trochę jak szwajcarskie zegarki, na których jest napisane, że są produkowane w Szwajcarii i trzeba zrozumieć, że są montowane w Szwajcarii...

Ooch, co za świetny pomysł! Tak, mogło dojść do nadużycia, ale...

Aby to umieścić:
— obecnie konieczne jest, aby co najmniej 60% ceny nabycia zostało wyprodukowane w Szwajcarii.
— w zakresie zasobów: dla produktów „z natury”, ich pochodzenie powinno pochodzić co najmniej w 80% ze Szwajcarii! („surowce dostępne w Szwajcarii i użyte w składzie produktu”) Niektóre wyjątki dopuszczone i przyjęte przez ustawodawcę.

Nie wierzę, że na świecie w jakimkolwiek kraju obowiązują tak restrykcyjne standardy?

Źródło: Économie-Suisse, 22 marca 2010 r. Zatwierdzony w 2009 r. przez Radę Federalną, szwajcarski projekt rewizji legislacyjnej.


Tak, to paskudne błędne przekonanie, wstyd mi, proszę pana. To rzeczywiście ogranicza się do kilku rzadkich przypadków. Jeśli dobrze pamiętam, Szwajcaria jest jedynym krajem, który ma zróżnicowane etykiety „wyprodukowano w Szwajcarii” lub „zmontowano w Szwajcarii”. Zauważyłam to, kiedy tam mieszkałam i chyba nie widziałam tego na innych opakowaniach.

Uważam, że w przypadku bardzo restrykcyjnych standardów jest to również kwestia kultury. Moim zdaniem Niemcy też nie muszą być źli w tym gatunku.
W przeciwnym razie wciąż znam bardziej drakońskie standardy! To są piwa trapistów... : Chichot:
0 x
(Dawniej znany pod pseudonimem Gregconstruct) Ponieważ każdy gest się liczy ... Służę Ci trochę 10 ???
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643




przez Macro » 22/06/12, 08:44

Obamot napisał:


Makro napisał:jeśli pochodzi z ograniczonych, zmienili swoje zwykłe standardy produkcyjne. . .



Moja lektura przy łóżku to San Antonio....

Żółte, kołnierzowe niakoué.....
Noirpiot, Królewna Śnieżka, Negrouillon... Na każdej stronie...

Produkują to, o co się ich poprosi, zgodnie ze specyfikacją.Produkują także, i to bez specyfikacji, tysiące ton podrobionych produktów, z których zapożyczony jest tylko projekt, ale nie działanie.... przejmowanie niebezpiecznie podrabianych produktów (podróbki Legrand wyłączniki automatyczne, podrabiane części samochodowe) i jeszcze gorsze podrabiane środki ochrony indywidualnej (liny i uprzęże zabezpieczające do pracy na wysokości) stale rośnie, producenci sami wysyłają zespoły śledcze, aby wydobyć na miejscu tajne warsztaty produkcyjne, ponieważ władze lokalne nic nie robią i muszę odpowiedzieć na problemy tutaj.....

W każdym moim poście szukasz czegoś, co mogłoby wypluć twoją żółć... Śmiało, odpuść.. Kiedy zostanie już tylko Christophe, który ci odpowie, możesz spróbować zostać kalifem zamiast kalifem...
i zmień jego nazwę forum obamologia, jeśli wolisz...

Oczywiście nie trzeba bardzo ciężko pracować ze swoim sprzętem zasilającym, aby być z niego w pełni usatysfakcjonowanym...
A nie popieram produkcji przepiórek na drugim końcu świata, żeby nam je tutaj sprzedawać po za wysokiej cenie, dlatego w ostatni weekend wyszłam bez śrubokręta... Nauczyłabym się obejść bez tych rzeczy, które my kupuj jako narzędzia, które jedynie pod względem jakości wykonania odpowiadają zabawkom.


Go otworzy post: Co mam zrobić z makro? i skontaktowałbym się bezpośrednio z Christophe'em w sprawie warunków mojego wyjazdu...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 103