Porady dla majsterkowiczów: popraw cenę wiertła 1er!

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
Avatar de l'utilisateur
Greg T
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 39
Rejestracja: 03/06/12, 19:18
Lokalizacja: Jehay, w prowincji Liège, Belgia




przez Greg T » 20/06/12, 19:41

Obamot napisał:Tak, Aldi, często jest znacznie droższy i raczej m... (WorkZone, pod marką pod marką z częściami eksploatacyjnymi z ... plastiku)


Wygląda na to, że Aldi nie wszędzie zapewnia ten sam sprzęt! Wśród odważnych (patrz Jules) Aldi sprzedaje markę Top Craft, która jest produkowana w Belgii. Kupiłem tam śrubokręt za 25euro i jedyne co sprawiło, że wyzionął ducha (jedynie uchwyt który mam zamiar wymienić) po tysiącach dziur i wkrętów w OSB3 to przejście w pysku mojego płowego owczarka belgijskiego Malinois bodybulded (jak jego tatuś). Mam też od nich małego "Dremela", który bardzo dobrze współpracuje z narzędziami dużego konkurenta Lidla.

Wreszcie moim wielkim nabytkiem jest gama Powerplus (żółty lub XQ) sprzedawana w Hubo tutaj w krainie piwa (podkreślam, że piję Chimay Bleue pisząc ten post). Asortyment jest doskonale zróżnicowany i trudny (nawet w obliczu mojego malou)!
0 x
(Dawniej znany pod pseudonimem Gregconstruct) Ponieważ każdy gest się liczy ... Służę Ci trochę 10 ???
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084




przez Christophe » 20/06/12, 19:43

Grzegorz T napisał:Top Craft, który jest produkowany w Belgii.


Ach dobrze? Jesteś pewny? Biorąc pod uwagę ich ceny, wydaje mi się to trudne, prawda?

Czy nie byłby to po prostu „importer lub projektant”?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Greg T
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 39
Rejestracja: 03/06/12, 19:18
Lokalizacja: Jehay, w prowincji Liège, Belgia




przez Greg T » 20/06/12, 19:47

Otworzyłem nożyce do żywopłotu i jest w nim tylko zrobiony w piwnej krainie!!! Przysięgam na głowę mojego piwowara!
0 x
(Dawniej znany pod pseudonimem Gregconstruct) Ponieważ każdy gest się liczy ... Służę Ci trochę 10 ???
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084




przez Christophe » 20/06/12, 19:51

Jak to jest „wewnątrz”? Masz na myśli, że na wszystkich częściach jest oznaczenie made in Belgium???

Czy masz zdjęcia?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Greg T
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 39
Rejestracja: 03/06/12, 19:18
Lokalizacja: Jehay, w prowincji Liège, Belgia




przez Greg T » 20/06/12, 19:57

Christophe napisał:Jak to jest „wewnątrz”? Masz na myśli, że na wszystkich częściach jest oznaczenie made in Belgium???

Czy masz zdjęcia?


Uh, jeśli raz to rozbiorę, zrobię zdjęcia, ale nie spodziewałem się, że zadasz mi takie pytanie! Teraz minęły 3 lata, odkąd go mam, a ponieważ wszystko idzie na wschód, myślę, że już tak nie jest!

Trzeba też przyznać, że super made in belgium jest często piekielnie drogie! Więc rozumiem Twoje wątpliwości! 8)
0 x
(Dawniej znany pod pseudonimem Gregconstruct) Ponieważ każdy gest się liczy ... Służę Ci trochę 10 ???
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084




przez Christophe » 20/06/12, 19:59

I nie ma na zewnątrz oznaczenia made in belgium???? Oh to dobrze!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Greg T
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 39
Rejestracja: 03/06/12, 19:18
Lokalizacja: Jehay, w prowincji Liège, Belgia




przez Greg T » 20/06/12, 20:04

Jeśli moja droga, jest również oznaczony made in belgium na zewnątrz, ale jedynym sposobem, aby się upewnić, jest otwarcie! To trochę jak szwajcarskie zegarki, gdzie jest oznaczony made in switzerland i trzeba zrozumieć, że jest montowany w Szwajcarii...
0 x
(Dawniej znany pod pseudonimem Gregconstruct) Ponieważ każdy gest się liczy ... Służę Ci trochę 10 ???
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084




przez Christophe » 20/06/12, 20:05

Cóż, zrób zdjęcie z zewnątrz! ! : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Greg T
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 39
Rejestracja: 03/06/12, 19:18
Lokalizacja: Jehay, w prowincji Liège, Belgia




przez Greg T » 20/06/12, 20:12

Mój Boże, nadal jesteś taki uparty... : Chichot:

Cóż, może zrobię to w ten weekend... Jeśli będziesz grzeczny...
0 x
(Dawniej znany pod pseudonimem Gregconstruct) Ponieważ każdy gest się liczy ... Służę Ci trochę 10 ???
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 20/06/12, 20:34

Lol!

Christophe po prostu próbuje wypełnić lukę pozostawioną przez Dédé!
: Mrgreen:
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.
Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.
Alain

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 72