Co powinniśmy zrobić dedeleco?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 18/11/12, 15:27

K! : Chichot:
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.
Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.
Alain
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554




przez moinsdewatt » 18/11/12, 20:38

gegyx napisał:Oh? Dedeleco zwolniony?
(Ale to koniec jego świata!)

**

Myślałem, że bardziej pilne jest zajęcie się minusowym watem...

:płakać:


Oh hej, myślałem, że byłeś na wierzchowcach Vialle.
Tracisz czas....
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 20/11/12, 22:26

Ahmed napisał:Jesteś bardzo dobry w językach: niedawno udowodniłeś to, mówiąc „dedescjentyzmem”, trudnym do zrozumienia dialektem ze swoją przybliżoną strukturą i zbędną semantyką!


nie wyjdziemy
https://www.econologie.com/forums/les-patron ... 11854.html
0 x
Avatar de l'utilisateur
tomgey
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 163
Rejestracja: 13/10/10, 23:06
Lokalizacja: Na północ
x 2




przez tomgey » 21/11/12, 19:46

Christophe napisał:Zmieniłem też jego lokalizację : Mrgreen:

Usuń, zmodyfikuj swoje podpisy antydeleco.

Przepraszam, że odpuszczam, ale ta decyzja jest ostateczna ... koniec z przyjściem i narzekaniem przez e-mail ...


Do! (Dopiero teraz zauważyłem tę wiadomość!)
Myślałem, że ostatnio było cicho. W końcu będziemy mogli spokojnie porozmawiać...
0 x
Jeśli to nie zadziała, wysiąść młotka ...
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1689
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 113




przez oli 80 » 22/12/12, 14:09

Witam mam wrażenie że patrice24 i dedeleco to ta sama osoba mają te same uwagi i ich gadka jest podobna możemy zmienić nick ale przy tym samym nastawieniu szybko nas zdemaskują :zaszokować: : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 22/12/12, 14:23

W każdym razie nie ma korelacji z datą rejestracji Patrice24 zarejestrowanej w lutym tego roku. Wątpię, żeby DD planował już wtedy zwolnienie pięć miesięcy później... Więc lepiej nie polować na czarownice. Również pod pewnymi względami brakuje DD forum, ale jego pozycja wydawała się dla wielu nie do zniesienia, w ogólnym niezrozumieniu.

Co więcej, praktykował formę oszustwa, udając, że ma pewną wiedzę na tematy, które ledwo opanował, i że jego rażące błędy zostały ostatecznie uwypuklone. To, że odkryliśmy doniczkę z różami – zamiast uspokoić sytuację – doprowadziło go tylko do tego, że z uporem uważał innych za permanentne wyzwanie i stworzyło dla niego sytuację odrzucenia i problemu. forum a przede wszystkim, że stało się nie do zamieszkania. Nie broniąc się, odciął gałąź, na której siedział. Stał się swoim największym wrogiem, tak to widzę.

I to nie dlatego, że nie poświęcił czasu, by przez długi czas próbować sprawić, by zrozumiał to przez tyle objazdów, bez jego chęci postanowienia, by stać się bardziej rozsądnym… Nie, za każdym razem, gdy był uparty, zaczynał z forum kilka dni i znowu się zaczęło.

W każdym razie, jak mówisz, trudno sobie wyobrazić adaptację jego przemówienia i pozostanie incognito! Zwłaszcza z „znakami towarowymi”, które były jego. : Lol:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 22/12/12, 15:44

Wydaje mi się, że Christophe blokuje adresy IP, więc wykrywane są różne pseudonimy z tego samego urządzenia ADSL lub tego samego komputera! W każdym razie, czy możesz to sprawdzić...
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 22/12/12, 15:59

większość adsl nie ma stałego adresu IP: każde połączenie ma inny adres IP

nie ma potrzeby szukania adresów IP, aby zrozumieć, kiedy ktoś natychmiast wraca z tym samym problemem

Chciałbym, żeby dedeleco mógł wrócić z innym nickiem i żeby nie dało się go nie rozpoznać! więc nie powtarzaj tego samego problemu
0 x
jean.caissepas
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 660
Rejestracja: 01/12/09, 00:20
Lokalizacja: R.alpes
x 423




przez jean.caissepas » 23/12/12, 03:49

chatelot16 napisał:większość adsl nie ma stałego adresu IP: każde połączenie ma inny adres IP ...


Inne wyjaśnienie techniczne: zmiana ISP.

Każdy dostawca usług internetowych ma zakres stałych adresów IP (lub nie), które może udostępnić swoim abonentom, a zakresy te różnią się w zależności od dostawcy usług internetowych.

Wszystkie adresy IPV4 reprezentują około 4 miliardów możliwości (2^32) i wszystkie zostały już zakupione.

W IPV6 będzie to reprezentować 2^128 możliwości połączenia „wszystko”
A+ i Noyeu Joël!
0 x
Wcześniejsze nawyki musi się zmienić,
ponieważ przyszłość nie musi umrzeć.
Avatar de l'utilisateur
1360
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 447
Rejestracja: 26/07/13, 07:30
Lokalizacja: Szwajcaria
x 36




przez 1360 » 07/06/15, 08:14

On wciąż żyje !!!

Znalazłem to (przypadkiem) na innym forum, ale spokojnie, poza nickiem nic się nie zmieniło!

http://www.forumconstruire.com/construi ... 53#4032553

: Lol:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 143