Jakość według ilości w siedlisku

Ogólne debaty naukowe. Prezentacje nowych technologii (niezwiązanych bezpośrednio z energią odnawialną lub biopaliwami lub innymi tematami opracowanymi w innych podsektorach) forums).
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 31/03/12, 20:41

bidouille23 napisał:Po zebraniu prawdziwych informacji: dom o konstrukcji drewnianej o wymiarach 13m x 7m (ilość 140 mm, okładzina modrzewiowa, podłoga ze skrzynki drewnianej itp.) założone przez firmę proszę) cała stopa, z grubsza wykończony, to około 65000 XNUMX euro, wszystkie prace łącznie, łącznie z czasem pracy właściciela, który wykonuje część pracy, powiedziałem, że dom jest gotowy.

Co zatem daje nam w sumie 91 m² za sumę 65000 714 euro, czyli XNUMX euro/m² wykończone, :) (mała przydatna precyzja drewniana skrzynia konstrukcyjna ma za szefa towarzysza, który kocha swoją pracę :) kto kupuje kłody i przywozi na miejsce traka ;) , a kłody pochodzą z naszego regionu Bretanii więc transport jest minimalny, a przy wyborze drewna jak np. modrzew czy dąb czy daglezja ;) , a w najgorszym przypadku do obróbki są maszyny, które można wypożyczyć, które są bardzo na dole cóż, przez zastrzyk...).

Obecnie drewno w połączeniu z technologią materiałową należy do materiałów o bardzo konkurencyjnym stosunku ceny do jakości w porównaniu do innych konstrukcji, łączenie słomy w samodzielnym budownictwie znacznie wyprzedza wszelkie inne metody budownictwa i ma tę zaletę, że szanuje mieszkańców i środowisko środowisko poprzez gospodarkę leśną;) .


bardzo interesujące !!
link do firmy???
zastrzyk nietoksycznego produktu do oddychania w domu ????
0 x
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2




przez bidouille23 » 01/04/12, 00:58

Do konstrukcji drewnianych można zastosować dowolną obróbkę, wtrysk, prefabrykaty z izolacją i okładziną wewnętrzną, drewnianą ramę lub słupek z belki, nawet zrobili zomę;) zobaczysz, że to marzenie

http://zomementvotre.blogspot.fr/

Jeśli chodzi o firmę

http://www.tycoat.com/

możesz poprosić o zasadę, którą chcesz dopasować do swojego portfolio i swoich pragnień, nawet najbardziej szalonych w granicach oczywiście możliwych do osiągnięcia.

Praca jest więcej niż skrupulatna, wykonywana z miłością i jako jedni z niewielu akceptują budowy takie jak dom na zboczu z widokiem na Morlaix ze słupami o wysokości 5 m (lub 7 m, nie wiem) jako zastępczy nośnik tarasowy;) (budowa kozy na miejscu zobowiązuje i w drewnie oczywiście :) do obsługi i montażu).

Ponadto kładzie nacisk na ekologiczną izolację.

Idź zobaczyć stronę, która właśnie została odnowiona, jest o czym marzyć, gdy kochasz obróbkę drewna;) .
Obowiązkiem jest szacunek dla życia robotników, których rozpieszcza się, jak to mówią, z cebulką ;).
0 x
Willy FURTER
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 47
Rejestracja: 06/01/10, 08:34
Lokalizacja: 12300 Firmi




przez Willy FURTER » 01/04/12, 07:47

Świetna firma i wspaniałe osiągnięcia.
Dużo tego wymaga, aprobujesz te osiągnięcia, bo leżą w Twojej specjalizacji.
Przed Tobą jeszcze długa droga, aby nabrać niezbędnej pokory i przyznać, że to, co jest poza Twoim obszarem specjalizacji, może istnieć.
Nie masz w sobie wiedzy naukowej, ja też nie, ale absurdem jest oczernianie czegoś, czego nie wiesz.
Napisałem co zrobiłem, możesz to kwestionować.
Piszę teraz co robię, czyli wybudowanie domu solidnego, szybko zbudowanego, ogrzewanego bez słońca i deszczu i dostępnego na każdą kieszeń.
Do mnie należy realizacja tej koncepcji za pomocą technologii innych niż stosowane w budownictwie, co przyniesie inną wizję budownictwa mieszkaniowego, ponieważ nienormalne jest, aby dom kosztował 10 razy więcej niż samochód, podczas gdy jest 8000 razy łatwiejszy w produkcji.
0 x
Pomóż sobie, niebo ci pomoże
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2




przez bidouille23 » 01/04/12, 11:56

Witam,

Z pewnością nie mam w sobie wiedzy naukowej, ale interesuje mnie wszystko, ale moją pierwszą dziedziną specjalizacji była inżynieria lądowa, a następnie drewniana rama, aby teraz zajmować się konstrukcjami metalowymi :) ...
0 x
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2




przez bidouille23 » 01/04/12, 12:24

No dalej, Willy, idź to przeczytać

http://fr.ekopedia.org/Technique_du_GREB

Pomagałam znajomej weterynarii, która nie miała wykształcenia budowlanego, sama zbudowała swój dom, fundament rzymski jako bonus (to jedyna rzecz, której już więcej nie zrobi, bo fundamenty rzymskie są za twarde;) ).

Więc pomyśl także, czego chcesz i zostaw ludziom możliwość przemyślenia i wyboru, kiedy zobaczą Twój tytuł, dom kosztuje 50 000 euro, od początku nacisk kładziony jest na cenę i chcesz wmówić, że jest to NAJLEPSZE rozwiązanie, z wyjątkiem tego, że jest nie, jeśli spojrzysz na link do domu za 3000 funtów, zobaczysz, że mając chęć i wolę, możesz zrobić wszystko, co chcesz... to jest to, o co od początku się kłóciłem, twoje rozwiązanie nie jest a mimo to wykonalny lub udowodniono, że jest skuteczny, a mimo to mówisz o tym jako o takim, to właśnie w tym tkwi sedno.

Tak więc powiedziane „byłoby to możliwe”, „najprawdopodobniej” w zasadzie nie przedstawia rzeczy jako rzeczywistości, ponieważ w tym miejscu wpadasz (dla mnie w sprzedawcy marzeń).

W związku z tym kończę tę dyskusję, która może jedynie narobić ci rozgłosu, dopóki nie przedstawisz prawdziwych argumentów...
0 x
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2




przez bidouille23 » 03/04/12, 23:27

dobry wieczór dla zainteresowanych

http://regbrvfr.inpi.fr/register/applic ... ab=doclist


patent złożony na uszczelnienie drzwi i okien firmy Willy.
0 x

Powrót do "Staszica"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 172