Pozytywną wiadomością na econology codziennie

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79421
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084




przez Christophe » 16/03/12, 12:39

:D

Cóż, w jednym, czy drugim, to nie ma znaczenia… ale nie te same informacje w obu…

Chociaż jeśli jest NAPRAWDĘ pozytywny... : Idea:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 17/03/12, 23:16

Cóż, to już oznacza pojazd, który nie będzie zużywał paliwa. :zaszokować:
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79421
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084




przez Christophe » 18/03/12, 07:49

Były oceaniczny napisał:Cóż, to już oznacza pojazd, który nie będzie zużywał paliwa. :zaszokować:


Um, czyż nie byłby to dobry temat? :?
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 29/04/12, 08:02

Witam,
Kiedy znalazłem te informacje, spojrzałem na datę,
Myślałem, że to 1 kwietnia ..
Lepiej nie być gejem w Japonii.
:zaszokować:
http://www.rtbf.be/info/monde/detail_ta ... id=7755549
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28733
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5539

Żadnego śladu przeszłości człowieka o nazwisku Bin Laden




przez Obamot » 29/04/12, 10:53

Ach, ci ekonomiści! Facet nie może wiedzieć „białe wesela„. Nie zapłacą podatków...
Lepiej niech wprowadzą zasiłki rodzinne! Są Japończykami i nie są zbyt mądrzy : Chichot:

Hej, kilka „dobrych wiadomości” (no cóż, zależy dla kogo...).
Arabia Saudyjska przyjęła ocalałych z rzekomej rodziny tzw. Bena L@dena po tym, jak rzekome wdowy odsiedziały 45 dni więzienia za „nielegalny pobyt”, zanim zostały skazane na deportację.
Arabia Saudyjska stwierdziła w oświadczeniu:
— „nie ma informacji ani dowodów na temat ich zaangażowania w czyny przestępcze lub nielegalne [...] obecnie „niewłaściwe” jest omawianie w jakikolwiek sposób szczegółów dotyczących życia prywatnego jaskini rodziny Ben L@ w Arabii Saudyjskiej” [. ..]
Źródło: ...>

Pakistan zrównał z ziemią dom, w którym przebywała ta rodzina. Obecnie nie ma śladu przeszłości rzekomego Bena L@dena. Gdy zniknie „miejsce zbrodni” jego zbiorowej egzekucji, nigdy już nie będzie możliwe udowodnienie ani unieważnienie faktu, że wiadomo było, czy był to „prawdziwy» Osama Ben L@den. Idź dalej, nie ma już nic do zobaczenia!
0 x
Leo Maximus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2183
Rejestracja: 07/11/06, 13:18
x 124

Re: Żadnych śladów przeszłości człowieka o nazwisku Bin Laden




przez Leo Maximus » 29/04/12, 13:17

lejustemilieu napisał:Witam,
Kiedy znalazłem te informacje, spojrzałem na datę,
Myślałem, że to 1 kwietnia ..
Lepiej nie być gejem w Japonii.
:zaszokować:
http://www.rtbf.be/info/monde/detail_ta ... id=7755549

To nie jest nowe prawo, to artykuł w tabloidzie. Tabloidy nie stanowią jeszcze prawa. Im więcej bzdur, tym lepiej się sprzedają, tak jest w Japonii i gdzie indziej.

Japońscy historycy uważają, że samurajowie byli w przeważającej mierze homoseksualni, to samo dotyczy gejsz.

Obamot napisał:Ach, ci ekonomiści! Facet nie może wiedzieć „białe wesela„. Nie zapłacą podatków...
Lepiej byłoby wprowadzić zasiłki rodzinne! Są Japończykami i nie są zbyt mądrzy

W Japonii zasiłek rodzinny wynosi 20000 XNUMX jenów na dziecko, nawet jeśli jest tylko jedno. Musimy dodać pomoc akademicką.

Wydatki socjalne na mieszkańca są o 50% wyższe niż we Francji.

Przydatny link: http://www.cleiss.fr/docs/regimes/regime_japon.html
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28733
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5539




przez Obamot » 29/04/12, 14:56

...no cóż, od 2010 roku.

Dziękuję, nie wiedziałem tego.

Wcześniej na pokrycie kosztów porodu zwracano jedynie około 3000 euro (300 000 jenów proporcjonalnie do wynagrodzenia), ale trzeba było o nie wystąpić w urzędzie miasta w momencie porodu, ponieważ nie były one objęte ubezpieczeniem społecznym.
0 x
Leo Maximus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2183
Rejestracja: 07/11/06, 13:18
x 124




przez Leo Maximus » 29/04/12, 16:02

Pojedź sam do Japonii, tak jak to robiłem kilka razy, a przekonasz się, że Japończykom nie należy żałować, wręcz przeciwnie.

http://www.vivrelejapon.com/voyage-japon/

VAT w Japonii wynosi 5%. Podnosząc VAT do 19,6%, tak jak u nas, jedną ręką wezmą znacznie więcej, a drugą pozwolą im dać znacznie więcej.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28733
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5539




przez Obamot » 29/04/12, 20:28

Tak, ci Japończycy są bardzo mili i to prawda, że ​​nie można ich żałować... Właśnie wróciłem z Azji, ale już tam nie jeżdżę, szkoda. Wszystko jest teraz stanowczo za drogie. Teraz wolę Chiny i Azję Południowo-Wschodnią. I jak trzeba iść było Tokio (z powodu tego, co musiałem tam zrobić), odtąd za bardzo bałbym się naświetlania niską dawką…
0 x
LavPro
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 12
Rejestracja: 16/02/12, 17:42




przez LavPro » 04/07/12, 19:15

Christophe napisał:Re Lejuste!

Krótko mówiąc, znacznie trudniej znaleźć, biorąc pod uwagę otaczający pesymizm mediów!



Radość i szczęście nie dostarczają mediom zbyt wiele treści, nie wzbudzają dyskusji ani szumu. Musimy się do tego przyzwyczaić, ale jednocześnie zawsze tak było.

Nawet podczas tych 30 wspaniałych lat, lol :D
0 x

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 127