Trzej bracia Sarkozy

filozoficzne debaty i firm.
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 10/02/12, 13:36

bidouille23 napisał:Bądźmy sprytni i przestańmy być kowbojami (krzyżowanie krów i owiec, które my dojemy i kosimy);).
O tak, ponieważ w przeciwnym kierunku: owce, które strzyżemy i krowy, które doimy, robią MUSZY. : Lol:

Przypomina mi to historię o skrzyżowaniu świni z kaczką. :?
0 x
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2




przez bidouille23 » 10/02/12, 20:51

Citro, czy poczułeś się zaniepokojony, że możesz stać się tak obraźliwy???

Gdzie jest zainteresowanie ???

Chyba nie obrażę się mówiąc, że wszyscy jesteśmy lub byliśmy owcami i krowami.Na pewno dźwięk jest nadal bardzo głęboki i nie chcę przegapić momentu dojenia i strzyżenia niestety, znaleźliśmy nawet kilka proletariusze (nie mam nic przeciwko nim, jestem jednym), którzy stali się rojalistami i nazywają siebie żebrakami i którzy walczą o powrót królestwa lol, jeśli to nie jest bycie owcą i krową i dumą z tego, co jest dodatkowym bytem ???? w każdym razie nie kaczki, raczej na razie zagubieni ludzie.

poważnie, jaki jest sens twojej uwagi, jeśli taka istnieje???
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 10/02/12, 22:07

bidouille23 napisał:Citro, czy poczułeś się zaniepokojony, że możesz stać się tak obraźliwy???
Przepraszam, ale nikogo nie obraziłem, po prostu kontynuowałem grę słów, którą zacząłeś.
Skończyłem z :? (Zdezorientowany), aby wyrazić, że przepraszam za nie na temat.
Krzyżówka świni i kaczki nazywa się „Alfred” i jest to puenta żartu o krzyżowaniu.
Krótko mówiąc, nie ma to nic wspólnego z interpretacjami, które na ten temat poczyniłeś.

Nie interweniuję w sprawie forum wszczynać kłótnie, nawet jeśli czasem uparcie bronię swojego punktu widzenia.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 162