Oszczędność pieniędzy podczas służby naturę

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
ness1306
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 11
Rejestracja: 09/11/08, 21:35

przez ness1306 » 24/01/12, 20:05

antoinet111 napisał:MODOS ???

Koniec dyskusji i idź do domu : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
antoinet111
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 874
Rejestracja: 19/02/06, 18:17
Lokalizacja: 29 - Landivisiau
x 1

przez antoinet111 » 24/01/12, 20:55

Umiar, słaba porażka.
0 x
Zagłosuję na piśmie o betonowym słupkiem i praktyczność.
Dół talkers i wentylator pod sufitem!
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28732
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

przez Obamot » 24/01/12, 21:13

Bądź znienawidzony w zaledwie 12 postach opublikowanych na ten temat forumjest silny! : Chichot:

A przede wszystkim:Cóż za piękna reklama etatchosis!" : Mrgreen: : Chichot:
0 x
ness1306
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 11
Rejestracja: 09/11/08, 21:35

przez ness1306 » 24/01/12, 21:17

antoinet111 napisał:Umiar, słaba porażka.

: Lol: Byłbym ciekawy, czy masz ......... biedny ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28732
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Jesteśmy w 2012 roku ......... a nie w 1950 roku

przez Obamot » 24/01/12, 21:59

Z ness to zestaw et podwójne ... cholera : Mrgreen:

On nas prowadzi:

ness (1) 306 napisał:moi na mojej Megane 2 je jeździ od 4 lat hé_t'as_pas_d'bol


... kiedy w rzeczywistości wydaje się, że jeździ w 306, jeśli wierzysz w jego pseudonim (hej, hej) Megagane [Renault] może być martwy i nie jeździ od ... 2008 :-)

... oczywiście, że nawet w świecie tuningu wiemy, że 'Mais_t'as_pas_d'bol' psuje silniki:

Setz ze strony poświęconej Renault Clio napisał:
cdrik915 napisał:w Niemczech , z powodu bardzo (zbyt) wielu awarii silnika, paliwo to zostało po prostu wycofane z rynku.

Nie mogę podać dokładnych przyczyn, ale wydaje się, że natychmiast uszczelki silnika cierpią z powodu samego składu tego paliwa.
http://www.cliors-concept.com/p1013327.htm
Chodzi o to, że nie jest tak smarujący jak SP, więc silniki go nie lubią.

Konieczne byłoby obrócenie połowy o połowę, aby trochę zmartwić.


CQFD => czy tak mówimy ...?
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

przez Janic » 25/01/12, 09:45

ness hello
W przypadku biopaliw (absurdalne oznaczenie, ponieważ nie ma w tym nic organicznego) oznaczenie agropaliwo jest dokładniejsze.
Zatem w przypadku agropaliw tylko metan może być uznany za ekologiczny, ponieważ wykorzystuje odpady rolnicze lub miejskie. Ale produkcja nie jest w zasięgu wzroku władz i pozostawiona jednostkom lub rzadkim przemysłowcom. Jeśli na początku nadzieja na produkcję agropaliw budziła nadzieję na redukcję lub rezygnację z ropy naftowej, jej wpływ na rolnictwo pokazał zagrożenia społeczne i marnotrawstwo energii, które z tego wynikło.
Jest to zatem fałszywy dobry pomysł! W każdym razie na marginesie.
Doskonałym pomysłem byłoby wyeliminowanie całej produkcji wina na cele spożywcze w celu wykorzystania energii (tak samo mało sensu jak reszta!). To drastycznie zmniejszyłoby wydatki „zdrowotne”, zmniejszyłoby koszty ubezpieczeń komunikacyjnych, funduszy inwestycyjnych, budżet SS i inne negatywne aspekty związane z alkoholem spożywczym.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Trzon
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 224
Rejestracja: 07/01/11, 14:36
Lokalizacja: Oise (60)

przez Trzon » 25/01/12, 10:16

Janic napisał: Doskonałym pomysłem byłoby wyeliminowanie całej produkcji wina do celów spożywczych, aby wykorzystać go do celów energetycznych.


Hej, przestań! będziesz miał problemy ty ... Walczę z rządami, rozumiem, przeciwko lobby naftowemu, ok, przeciwko Monsanto można to sobie wyobrazić, ale przeciwko Beaujolpif !!!

Jeśli Eva Joly ma nieszczęście to oświadczyć, nadal słyszy, że zdecydowanie nie zna kultury francuskiej lol

Nigdy nie zgodzę się na to, aby mój pinard został użyty do przeniesienia 2 ton złomu, aby nie musiałem iść 1 km !!!
Jeśli wino zostanie usunięte, mam nadzieję, że będzie to coś bardziej przydatnego!

Poważnie, kapelusz przynajmniej dla tego oryginalnego pomysłu;)
0 x
„celem każdego życia jest koniec”!
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

przez Janic » 25/01/12, 10:53

Jeśli wino zostanie usunięte, mam nadzieję, że będzie to coś bardziej przydatnego!
Na przykład sok winogronowy, który byłby korzystny dla dzieci, a nie dla cocacoli lub red bull, bez ryzyka alkoholizmu i wszystkich jego konsekwencji.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Trzon
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 224
Rejestracja: 07/01/11, 14:36
Lokalizacja: Oise (60)

przez Trzon » 25/01/12, 11:18

Wiem bardzo dobrze, że prawdopodobnie masz rację ... ale nie wiem dlaczego, to by mnie bolało ... :płakać:


: Mrgreen:
0 x
„celem każdego życia jest koniec”!
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

przez Janic » 25/01/12, 11:53

Wiem bardzo dobrze, że prawdopodobnie masz rację ... ale nie wiem dlaczego, to by mnie bolało ...
Jedynym rozwiązaniem jest utopienie bólu w ... soku winogronowym! : Chichot: : Chichot:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 99