Ewolucja gatunków biologicznych i przypadkiem ...

Ogólne debaty naukowe. Prezentacje nowych technologii (niezwiązanych bezpośrednio z energią odnawialną lub biopaliwami lub innymi tematami opracowanymi w innych podsektorach) forums).
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Ewolucja gatunków biologicznych i ... szansa




przez Janic » 02/02/22, 08:40

fil59 »01, 02:22
Tematu nie czytałem, gdy zobaczyłem ponad 230 stron...
szkoda, gdyż słusznie poszukiwano jej przy większości poglądów zawodowych ewolucjonistów, wątpiących w słuszność tej teorii. Trochę jak debata provaxx i novaxx. Wątpliwości są podstawą nauki!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2229
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 512

Re: Ewolucja gatunków biologicznych i ... szansa




przez phil59 » 02/02/22, 16:54

Zaczynam czytać ostatnie 2 strony i kiedy widzisz na nim clio dacia debilex.... mówisz, że zmarnujesz dużo czasu na czytanie samych bzdur... I szkoda reszty!
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Ewolucja gatunków biologicznych i ... szansa




przez Janic » 02/02/22, 18:09

fil59 »02, 02:22
Zaczynam czytać ostatnie 2 strony i kiedy widzisz na nim clio dacia debilex.... mówisz, że zmarnujesz dużo czasu na czytanie samych bzdur... I szkoda reszty!
to prawie tak, jakby przeczytać tylko jedną czwartą strony książki, aby ocenić jej wartość, zainteresowanie i tam też jest wstyd, zwłaszcza z góry.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15008
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4383

Re: Ewolucja gatunków biologicznych i ... szansa




przez GuyGadeboisTheBack » 02/02/22, 18:56

Janic napisał:fil59 »02, 02:22
Zaczynam czytać ostatnie 2 strony i kiedy widzisz na nim clio dacia debilex.... mówisz, że zmarnujesz dużo czasu na czytanie samych bzdur... I szkoda reszty!
to prawie tak, jakby przeczytać tylko jedną czwartą strony książki, aby ocenić jej wartość, zainteresowanie i tam też jest wstyd, zwłaszcza z góry.

Czasami wystarczy przeczytać tytuł i autora. Czasem wystarczy sam autor.
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Ewolucja gatunków biologicznych i ... szansa




przez Janic » 02/02/22, 20:00

Czasami wystarczy przeczytać tytuł i autora. Czasem wystarczy sam autor.
to jest bardzo prawdziwe! ale zwykle dzieje się tak dlatego, że ludzie mają uprzedzenia lub uwarunkowania przeciw temu. Albo po prostu obojętność.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15008
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4383

Re: Ewolucja gatunków biologicznych i ... szansa




przez GuyGadeboisTheBack » 02/02/22, 20:03

Janic napisał:
Czasami wystarczy przeczytać tytuł i autora. Czasem wystarczy sam autor.
to jest bardzo prawdziwe! ale zwykle dzieje się tak dlatego, że ludzie mają uprzedzenia lub uwarunkowania przeciw temu. Albo po prostu obojętność.

Tak, albo kiedy po raz pierwszy czytasz autora i po dziesięciu stronach (a czasem nawet mniej) książka wypada ci z rąk, nie zobowiązuje cię to do wytrwania przy nim.
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Ewolucja gatunków biologicznych i ... szansa




przez Janic » 02/02/22, 20:21

facet
Tak, albo kiedy po raz pierwszy czytasz autora i po dziesięciu stronach (a czasem nawet mniej) książka wypada ci z rąk, nie zobowiązuje cię to do wytrwania przy nim.
to też prawda! Kiedy jednak osobiście interesuje mnie temat (nie autora), staram się nie ograniczać do z góry przyjętych idei ściśle związanych z kulturą (na przykład) z edukacją (przeważnie szkołą), tak ogólnie powierzchownych.
I tam, w szczególności, gdy ma pochodzenie antyreligijne, a nie naukowe.
Więc kiedy musiałem przeczytać Biblię AT + NT, była to najnudniejsza książka, jaką kiedykolwiek czytałem, ale przeczytałem ją całą, a potem studiowałem, aby dowiedzieć się, o czym była ta popularna książka. na świecie, a jednak tak mało badane.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15008
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4383

Re: Ewolucja gatunków biologicznych i ... szansa




przez GuyGadeboisTheBack » 02/02/22, 20:38

Tak, ale nie mówię tu o pracach „technicznych”, czysto religijnych czy filozoficznych, w których styl nie ma znaczenia.
0 x
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2229
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 512

Re: Ewolucja gatunków biologicznych i ... szansa




przez phil59 » 02/02/22, 20:47

Więc zgadzamy się, że czasami lepiej jest wziąć prawdziwe źródło niż czytać w forum gdzie są obelgi między ludźmi forum a nie prawdziwą debatę, która czasami może być usiana akceptowalnymi, nieodpowiednimi przesłaniami.

W większości postów tutaj to obelgi, a szkoda, i brak wymiany myśli.

Forum czy ring bokserski? za chwilę będziesz musiał dokonać wyboru.

To wszystko przypomina mi lata 93-94, kiedy przekwalifikowywałam się, żeby zmienić pracę.

„Facet” przyszedł nas nauczyć, jak się pisze CV.

Metoda, której był łowcą głów, aby nauczyć nas, jak tworzyć CV, była stosunkowo prosta.

Opublikował ogłoszenie na dobrze określone stanowisko, które miał zatrudnić.

Każdy miał po kilkanaście życiorysów i listów motywacyjnych i musiał wybrać „kandydata” na rozmowę kwalifikacyjną.

Najpierw czytasz od „A” do „Z”, a im więcej CV przechodzi, tym więcej tylko „przelatujesz”, ryzykując przegapienie idealnej aplikacji.

Myślę, że zrozumiałeś analogię, może nie wszystkie ....
1 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Ewolucja gatunków biologicznych i ... szansa




przez Janic » 03/02/22, 08:07

fil59 »02, 02:22
Więc zgadzamy się, że czasami lepiej jest wziąć prawdziwe źródło niż czytać w forum gdzie są obelgi między ludźmi forum a nie prawdziwą debatę, która czasami może być usiana akceptowalnymi, nieodpowiednimi przesłaniami.
całkiem dobrze, udanie się do źródła jest najlepszym sposobem na podjęcie decyzji.
W większości postów tutaj to obelgi, a szkoda, i brak wymiany myśli.
To niedawne i tylko kilka wrzodów na dupie (według ich ukochanego lidera!), którzy rozpowszechniają fałszywe wiadomości i inne kłamstwa. Przeczytaj ponownie wymianę zdań przed tymi zigoto, stosunki były i pozostają serdeczne z niektórymi pomimo różnic w punktach widzenia: Czy kiedykolwiek zostałeś znieważony? Roll:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Staszica"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 98