Ptasia grypa, pomór świń? Gdzie są epidemie?

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79429
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11087




przez Christophe » 11/09/11, 13:38

Mouce, to wymówka, którą enarque odnaleźli w schronisku dla narodu francuskiego ... Czy inne kraje w ten sposób pozwolą umrzeć ich ludności?

O ile wiem, żaden inny kraj nie ma nadmiaru Francji ... jeśli nie świadczy to o konflikcie interesów, nie wiem, co to jest ...
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491




przez Janic » 12/09/11, 08:47

Christophe komentarzy
Mouce, to wymówka, którą enarque odnaleźli w schronisku dla narodu francuskiego ... Czy inne kraje w ten sposób pozwolą umrzeć ich ludności?
O ile wiem, żaden inny kraj nie ma nadmiaru Francji ... jeśli nie świadczy to o konflikcie interesów, nie wiem, co to jest ...
wszyscy jesteśmy tym samym krajem, który ma pastora chwały narodowej, dlatego konieczne było pokazanie się z dumą (i z laboratoriów produkujących szczepionki). Ale ta lekcja oczywistej bezużyteczności niekoniecznie będzie miała wpływ na manię szczepienia za wszelką cenę i za wszystko, a zwłaszcza tam, gdzie są bezużyteczne.
Dziwi mnie również fakt, że nie znalazłem tematu dotyczącego wpływu szczepień na zdrowie i pośrednio jego wpływu na środowisko;
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 148