Zwierzęta na zdjęciach i filmach oraz ciekawostki biologiczne i zwierzęce

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14993
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4376

Re: Zwierzęta na zdjęciach i filmach oraz ciekawostki biologiczne i zwierzęce




przez GuyGadeboisTheBack » 23/03/24, 20:53

Makro napisał:dla mnie to węże, węże i co... Z drugiej strony bisquin, bouriquot lub krowa (nabiał) bez szczególnego strachu.. Towarzyszyłem tak wielu na śmierć, a oni nie zbuntowali się przez 1 sekundę...

No cóż... kiedy po raz pierwszy pojechałem konno na obóz letni, koń stanął dęba ze strachu przed „nie wiem czego”, noga utknęła mi w strzemieniu i ciągnięto mnie 500m. Na szczęście bez kamieni (łąka). Mnie też zaatakował młody byk w sadzie w Saint Martin Vésubie, na szczęście wspiąłem się na jabłoń szybciej niż małpa. Natomiast nie boję się niczego co jest gadami, pająkami, skorpionami i innymi stonogami. Złapałem nawet ręcznie żmiję (jeszcze w Saint Martin Vésubie), w wieku około 8 lat, z pełną wiedzą o tym zwierzęciu. : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Re: Zwierzęta na zdjęciach i filmach oraz ciekawostki biologiczne i zwierzęce




przez Macro » 23/03/24, 21:57

Jedyna żmija, jaką złapałem... Jestem jej mężem od 29 lat : Chichot: : Chichot: : Chichot:
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14993
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4376

Re: Zwierzęta na zdjęciach i filmach oraz ciekawostki biologiczne i zwierzęce




przez GuyGadeboisTheBack » 23/03/24, 22:04

Moje dzieło jest świetną pracą już od ponad 37 lat. 8)
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 142