Spadek płodności męskiej i jakości nasienia

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6587
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1675




przez Macro » 07/02/13, 08:41

Mam w domu dwójkę nastolatków...Nie da się ich zmusić do noszenia czegokolwiek innego niż tzw. "bokserki"..Osobiście nie mogę nosić niczego innego jak bawełniane majtki, ale w miarę luźny model...No ok, spacer za dużo (a dzięki uprzęży wspinaczkowej lepiej mieć cały ten sprzęt na miejscu, gdy wychodzisz na prowadzenie… Ale hej, nie przejmuję się jakością mojej spermy, ponieważ
Mam w domu dwójkę nastolatków
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16318
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5297




przez Remundo » 07/02/13, 08:44

0 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79473
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11098




przez Christophe » 07/02/13, 10:40

Dobra debata!

Skoro mówimy o bieliźnie, właśnie znalazłem to: cotygodniowa bielizna nadająca się do recyklingu...szczególnie dla starszych chłopców:

Obraz

: Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28772
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5562




przez Obamot » 07/02/13, 11:43

Mwooahahah.... : Chichot: To daje nam sześć dni tygodnia, a siódmy jest przeznaczony na ramię honorowe?

Cóż, szkoda byłoby wypuścić ten wątek spod kontroli. : Mrgreen:

Powiemy, że jeśli następuje spadek płodności, dzieje się tak dlatego, że natura wykonuje swoją pracę, aby się przystosować, i podsumowujemy: „Niech wygra najlepszy„pośród milionów tych małych rzeczy! : Mrgreen: : Chichot:

Prawdę mówiąc, raczej niż "dostosowanie" od początku XIX wieku jesteśmy świadkami dość dużych fal.wymierań„linie rodzinne, przybywające ze wsi, aby dla wygody osiedlić się w miastach. Które niegdyś „wymarły”, są zastępowane przez inne, bardziej „solidne” i cykl wczesnego wielkiego żniwiarza trwa. ..

Zjawisko będące konsekwencją:
— wszystko, co wiemy o przemyśle chemiczno-rolno-spożywczym
— zanieczyszczenia we wszystkich postaciach;
— ustatkować się;
— niedbałość władz odpowiedzialnych za opiekę zdrowotną i WHO w kwestii szmaty z Kodeksu Żywnościowego.
itp

Industrializacja, która doprowadziła nas do „higienicznego” społeczeństwa – z interesującymi korzyściami/ryzykiem być może w bardzo krótkiej perspektywie, ponieważ bakterie są niszczone w procesach produkcyjnych – ale która prowadzi nas do zdewitalizacji żywności, ponieważ jednocześnie masowo niszcząc te patogeny, niszczymy także istoty żywe, co nas osłabia i prowadzi do znanych nam patologii, z czego 80% wynika ze stylu życia...Zobacz statystyki śmiertelności...!

Zatem jakość nasienia idzie w parze z całą tą przerażającą procesją pogrzebową.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79473
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11098




przez Christophe » 07/02/13, 11:51

Obamot napisał:Mwooahahah.... : Chichot: To daje nam sześć dni tygodnia, a siódmy jest przeznaczony na ramię honorowe?


Nie, to dzień kąpieli, więc nago podczas suszenia... : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Sen-no-sen
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6856
Rejestracja: 11/06/09, 13:08
Lokalizacja: Wysoka Beaujolais.
x 749




przez Sen-no-sen » 07/02/13, 13:04

Ten spadek płodności stwarza ryzyko ułatwienia wszelkiego rodzaju manipulacji medycznych($).
We Francji prawie 2,5% urodzeń* odbywa się obecnie metodą PMA (prokreacja wspomagana medycznie), w tym ponad 50000 XNUMX w wyniku zapłodnienia in vitro...

Szacuje się, że do roku 2040/2060 możliwe będzie tworzenie dzieci poprzez sztuczne macice (wydaje mi się zresztą, że walenie o małżeństwo homo ma za swój niepotwierdzony cel jedynie ułatwienie badań w tym zakresie...).
Nowy wspaniały świat, czy to coś dla ciebie znaczy?


*Jednocześnie liczbę aborcji szacuje się na 200000 XNUMX/rok...
0 x
„Inżynieria czasami polega na wiedzy, kiedy przestać” Charles De Gaulle.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 171