Prośba o informacje

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Renault Fuego
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 25/10/05, 15:16




przez Renault Fuego » 31/10/05, 13:31

Moje testy przeprowadzam na silniku diesla 405,

Znalazłem odpowiedzi na wielu stronach, które mogłem przeczytać, ale potrzebuję porady od osób, które już zrobiły to samo;
Aby zaoszczędzić trochę czasu, abym ja również mógł oddać do Twojej dyspozycji swoje doświadczenie i wiedzę.

Gdybym tak jak wy wszyscy zaczynał od zera, na nic by mi się nie przydał.

Tak to sobie wyobrażałem forum.

Wierzyłem, że starzy pomagają nowym, że potem łaska się odwzajemnia.

Skończyłem już wiek lekcji moralności, zamiast marnować Twój czas na umieszczanie tego rodzaju postów, dlaczego po prostu nie dać odpowiedzi.

Może ci, którzy w to grają, sami nie mają właściwej odpowiedzi!!!!!

to jest możliwe !!!!

W każdym razie, gdy tylko posunę się naprzód w swoich badaniach dzięki radom, których niektórzy łaskawie mi udzielili (dziękuję im), zobowiązuję się wobec was wszystkich przekazać tę wiedzę bez wynagrodzenia, po prostu nie zapominając, skąd pochodzę i kto Ja jestem.

Moje opanowanie oprogramowania CAD bez wątpienia można wykorzystać do wykonania zwymiarowanych i szczegółowych planów kotłów 405 i olejowych.

Jeszcze raz dziękuję tym, którzy otwierają swoją wiedzę, dziękuję tym, którzy się dzielą, dziękuję tym, którzy mają jeszcze trochę serca do walki z zgniłym systemem wokół nas.

Nadal wierzę w wartość, którą przekazali mi moi przodkowie.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79394
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11077




przez Christophe » 31/10/05, 20:55

Rozumiem twoje podejście i myślę, że jest ono właściwe dla rozwoju systemu (nie ma sensu wymyślać ciepłej wody na nowo, jak mówią ..)

Problem polega na tym, że twoje pytania nie tylko były zbyt niejasne (mówiłeś o 405?), ale w dodatku znalazłeś już odpowiedź na wielu stronach (na temat ekonologii, to forum lub quanthomme), które już istnieją… postaw się na miejscu „starych wyjadaczy” (jak ich nazywasz), a zrozumiesz, że takie pytania mogą zasadnie denerwować tych, którzy mają większe doświadczenie…
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 99