Bilans Czarnobyl, koszt, mapy i zanieczyszczenia (Francja)

Ropa, gaz, węgiel, energia jądrowa (PWR, EPR, fuzja gorąca, ITER), elektrociepłownie gazowe i węglowe, kogeneracja, trójgeneracja. Peakoil, zubożenie, ekonomia, technologie i strategie geopolityczne. Ceny, zanieczyszczenie, koszty ekonomiczne i społeczne ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79396
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078

Re: Chernobyl Review, cena, mapy i zanieczyszczenia (Francja)




przez Christophe » 04/03/22, 02:05

Masz rację…
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14993
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4376

Re: Chernobyl Review, cena, mapy i zanieczyszczenia (Francja)




przez GuyGadeboisTheBack » 04/03/22, 02:12

Christophe napisał:Masz rację…

Oczywiście, że mam rację. Nic nie wskazuje na to, że Ukraińcy planują, planują lub będą planować produkcję i/lub użycie brudnych bomb. Żadnych faktów, żadnych dowodów, nic. Poza tym zasypiemy ich sprzętem, więc nie tylko go nie potrzebują, ale byłoby to politycznie samobójcze dla Ukrainy.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79396
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078

Re: Chernobyl Review, cena, mapy i zanieczyszczenia (Francja)




przez Christophe » 04/03/22, 02:14

Masz rację
1 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14993
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4376

Re: Chernobyl Review, cena, mapy i zanieczyszczenia (Francja)




przez GuyGadeboisTheBack » 04/03/22, 02:28

Christophe napisał:Masz rację

Wystąpienie z memorandum budapeszteńskiego, Ukraina mógł spróbować stworzenia czegoś, co nazywa się „brudną bombą”, zadeklarował Sputnikowi w tę niedzielę, 20 lutego, wicedyrektor Instytutu Wspólnoty Niepodległych Państw Władimir Jarikhin.
„Oczywiście mają uran. Zużyli kanistry z paliwem jądrowym ze swoich elektrowni. Mogą go użyć do zrobienia„ brudnej bomby ”, nie ładunku wybuchu jądrowego, ale ładunku skażenia jądrowego. to” – powiedział ekspert.
Jeszczedodał, że takie działania skutkowałyby wystąpieniem Rosji i Stanów Zjednoczonych i udaremnieniem takich posunięć Ukrainy.
Dla pana Jarikhine'a zdobycie przez Ukrainę broni nuklearnej jest niemożliwe„Nikt im na to nie pozwoli”. Ponadto, może to doprowadzić Ukrainę do statusu pariasa, oszacował.
https://fr.sputniknews.com/20220220/bom ... 60972.html

Ps: Brudna bomba, którą Rosjanie przypadkowo (?) potencjalnie uruchomili: https://www.huffingtonpost.fr/entry/ukr ... 86be1ef07f
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28731
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Chernobyl Review, cena, mapy i zanieczyszczenia (Francja)




przez Obamot » 04/03/22, 02:51

Masz rację.


W międzyczasie może warto mieć informację zwrotną od Rosjan, którzy filmują wszystkie swoje ataki… : Wink:
Właśnie po to, by uniknąć niesłusznego oskarżenia...
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14993
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4376

Re: Chernobyl Review, cena, mapy i zanieczyszczenia (Francja)




przez GuyGadeboisTheBack » 04/03/22, 03:00

Masz rację.

Myślę, że Ukraińcy właśnie zbombardowali własną elektrownię i strzelają do własnych strażaków, żeby obwiniać Rosjan. : Wink:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28731
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Chernobyl Review, cena, mapy i zanieczyszczenia (Francja)




przez Obamot » 04/03/22, 03:03

To nie jest niemożliwe. Metody ostatniej szansy, gdy osaczony...!

kopalne-energie-jądrowej / ciągły-nuklearny-na-świecie-t15964-370.html # p493554

I podczas gdy Rosjanie mają kagańce na media...
Z punktu widzenia obrazu obrażenia zadawane przeciwnikowi są straszne....!

Te zniesławiające metody były regularnie stosowane przez Zachód (Collin Powell ze swoją małą fiolką na mównicy ONZ)

Naprawdę krótka pamięć!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Re: Chernobyl Review, cena, mapy i zanieczyszczenia (Francja)




przez Macro » 04/03/22, 09:39

Obamot napisał:To nie jest niemożliwe. Metody ostatniej szansy, gdy osaczony...!



Waouu .... Śmiało ... Śmiało, powiedz mi, że nie przegapiłbyś tam odrobiny tlenu ???? Byłeś już na wysokim poziomie na poziomie lotu swobodnego... Tam ustawiłeś turboodrzutowe napędzane komplozenem na pełną moc i mocno pociągnąłeś za drążek... Nabrałeś wysokości... O ile masz paliwo ( i niestety powinien wytrzymać przez chwilę) odepchnij nieco rączkę (zapobiegnie to robieniu pętli) i powinieneś być w stanie kontynuować wspinaczkę... Zachowaj trochę tlenu w zapasie, aby właściwie zarządzać wyciągiem i unikaj zgaśnięcia, gdy zabraknie Ci komplozene, Kiedy turboodrzutowce zaczną odwracać moc... Nadal będziesz miał fotel wyrzucany...
1 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28731
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Chernobyl Review, cena, mapy i zanieczyszczenia (Francja)




przez Obamot » 04/03/22, 09:57

A Collin Powell to nazwa łodzi, huh :? Najpierw zacznę od pytania: katastrofy-naturalne-ludzi/napiecie-z-rosyja-w-ukrainie-t17111-920.html#p493709

Wydaje mi się, że byłem dość ostrożny, mówiąc:to nie jest niemożliwe” nie jest stwierdzeniem, o ile mi wiadomo.
Moja odpowiedź jest taka, że ​​Guy szczyci się tym, że chce żądać postów od innych”niepodważalne informacje!„Ale on, puf... puf... on rzuca pierwsze prawdy, jakby sikał na skrzypce. Właściwie jak ty. : Mrgreen:

— „Wow… Śmiało… Śmiało, bla-bla-bla”
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Re: Chernobyl Review, cena, mapy i zanieczyszczenia (Francja)




przez Macro » 04/03/22, 10:09

Zredagowałeś już swoją wiadomość, w której napisałeś: „przy okazji jako dach”… Prosty błąd ortograficzny, na który chciałem odpowiedzieć:

Nawiasem mówiąc, mam jeszcze tlen do wyżywienia resztek neuronów i wystarczająco blisko ziemi, aby szybko wylądować...

Dobry lot...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Energie kopalne: ropa, gaz, węgiel i energia jądrowa (rozszczepienie i synteza jądrowa)”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 254