Piłka palnik olej z recyklingu max

Przedstaw swoje projekty DIY, nowe pomysły techniczne, innowacje do przetestowania lub prace związane z samodzielną konstrukcją. Ponieważ zrobienie tego samodzielnie jest często bardziej ekonomiczne i może być bardziej wydajne.
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2




przez bidouille23 » 14/04/11, 23:12

Wieczór ponownie,

Manoria tak, dziękuję za zwężkę Venturi

wkładasz system piłek do pudełka, odparowujesz w pudełku i pompujesz przez system Venturiego taki jak ten (tak jak w przypadku systemu pantone;) jeśli się nie mylę;)).
W rezultacie powinna być zasysana tylko bardzo drobna mgła, teraz mieszanina może być wystarczająco bogata, aby stworzyć ładny płomień ??? spróbować może nie?

A dla podwójnej redukcji jest to właściwie dobre dla ponownego zasysania gazów :) mmm fajne.

Pytanie, czy w centrum podwójnej redukcji umieściłem żelazny pręt, co się stanie ???

więcej
0 x
Avatar de l'utilisateur
manoria68
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 301
Rejestracja: 07/10/08, 12:34
Lokalizacja: ATLANTIS
x 2




przez manoria68 » 15/04/11, 10:27

Z żelaznym prętem na środku zmienia kolor na niebieski. to wszystko, ale jest bezużyteczne.

Venturi jest moim zdaniem kluczowym rozwiązaniem dla recyklingu gorących gazów
0 x
Manoria 68, smażone naukowiec, technik jego olejarni
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2




przez bidouille23 » 15/04/11, 12:54

cześć Mano i wszyscy, :) formę mam nadzieję.

200% zgadza się ze zwężką Venturiego Kupuję dwa złom spawany do spawania i łeb w łeb, co zapewni wspaniały podwójny stożek :) .

Ale przed wstrzyknięciem w podwójny stożek wir (tuż przy wyjściu z AF (natknąłem się na tezę o podniesionym płomieniu (nasz przypadek tutaj, jeśli się nie mylę, a wir jest rozwiązaniem zatrzymanym dla dobra mieszanka i płomień, który nie gaśnie (nawet jeśli w moim przypadku przeciągnięcie jest trudne :) mówi dodatkowo o efekcie fali dźwiękowej o różnej częstotliwości emitowanej przez głośnik ze wzmacniaczem 130 W;) Skończyłem to, obiecuję, że testy dźwięku nie od razu przynajmniej spróbuj)

http://web.univ-ubs.fr/limatb/EG2M/Disc ... s/a386.pdf

Podobnie jak to, czego niewiele wiem na temat termiki, ale mój pierwszy pomysł był daleki od bycia głupim, zgodnie z częstotliwościami odgrywanymi w różnych częściach płomienia (w związku z długością fali każdej częstotliwości, myślę, że nie?) , a w kierunku 100 500 Hz z grubsza dla ich testu ich wniosek jest następujący:

„Obudowa strefy (3) umożliwia zapobieganie zaczepianiu się
przy jednoczesnym polepszeniu spalania: wady niedomieszanych podniesionych płomieni
są zatem odrzucane "

;) dlatego biznes do naśladowania, ale najpierw venturi.

Myślę, że spawam dwa stożki razem i po prostu wykonuję kolczyk poniżej, jak na schemacie, który podałeś, normalnie powinno być ssanie, nawet jeśli nie ma rurki, lub wtedy absolutnie konieczne jest umieszczenie ciętej rurki fazować, aby stworzyć depresję ???

dziękuję i do zobaczenia wkrótce za zdjęcie i montaż :)
0 x
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2




przez bidouille23 » 15/04/11, 18:07

Re, kontynuowałem na venturi:

http://philippe.berger2.free.fr/automat ... tiques.htm

poniżej;).

a +
0 x
boubka
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 950
Rejestracja: 10/08/07, 17:22
x 2




przez boubka » 16/04/11, 11:37

Witam wszystkich
jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat Venturiego, wyszukaj termin: eżektor lub termokompresor
0 x
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2




przez bidouille23 » 16/04/11, 11:52

cześć i dziękuję Boubka za informację, zamierzam to zbadać, zamierzam urosnąć :) (to normalne, że jest wiosna i uprawiam swój ogród).

więcej
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Twoje montaże techniczne, majsterkowanie, innowacje i samodzielna konstrukcja: wykonanie obiektu lub instalacji”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 84