Płytka żarówki GU10 SMD

Hi-tech sprzęt elektroniczny i komputer i Internet. Lepsze wykorzystanie energii elektrycznej, pomoc w pracach i specyfikacji, wyboru sprzętu. Prezentacje zagospodarowanie i plany. Fale i zanieczyszczenia elektromagnetycznego.
dziewięćdziewięć
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 07/03/11, 13:43




przez dziewięćdziewięć » 08/03/11, 08:40

Witam, dzisiaj specjalny transformator LED już nie działa, jest coraz lepiej, jeśli chodzi o amperomierz, powinienem poczekać na powrót brata z zimowych sportów, który ma w moim wszystko, czego potrzebuje do dokładniejszych pomiarów.
Ale co do zwrotu zamówienia, to nie jest to mój cel, w każdym razie kupiłem tylko 2 gu10, 1mr16 + transformator LED, to nie jest ruina, a poza tym trzeba było spróbować przed zamówieniem około dwudziestu gu10 i ośmiu mr16+transfo LED.
Jedynym prawdziwym opisem produktu jest to, że świeci całkiem sporo, nie jak reflektor punktowy, ponieważ kąt jest bardzo otwarty, ale jak kompaktowa żarówka fluorescencyjna o mocy od +- 9 W do 11 W z dodatkowo natychmiastowym zapłonem.



:zaszokować:
0 x
dziewięćdziewięć
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 07/03/11, 13:43




przez dziewięćdziewięć » 09/03/11, 16:00

Witam, czekając na cudowne urządzenie, nadal zaznaczam, że korzystam ze sprzętu, który nawet z Twojej oferty był wówczas sprzedawany https://www.econologie.com/shop/wattmetr ... -p-20.html
i co oznacza 0,06 A, zatem 220 V x 0,06 A = 13,2 W.
mój osobisty multimetr wskazuje od 0,05 do 0,06 A.
Mam wrażenie, że mój osąd był słuszny.

:D
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 19/08/13, 11:08

Właśnie wróciliśmy bardzo dobra żarówka LED SMD GU10 pod względem stosunku jakości do ceny: https://www.econologie.com/shop/ampoule- ... p-529.html

240 lumenów za niecałe 10 euro.

Obraz
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "energii elektrycznej, elektroniki i IT Hi-Tech, Internet, DIY, oświetlenie, materiały i nowe"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 163