Luki w programach edukacji narodowej i ograniczenia nowych narcystycznych metod edukacyjnych

filozoficzne debaty i firm.
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6534
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1648

Re: Luki w programach edukacji narodowej i ograniczenia nowych narcystycznych metod edukacyjnych




przez Macro » 05/04/23, 11:02

A kiedy zaliczysz wspomniane zawody... To już nie to samo... W prostych zawodach pokojowych dostajesz bac+5 lub nawet więcej... Wiesz, że wszyscy, którzy spędzali czas w szkole, nie chodzą do praca... I ostatnie strony konkursu... To nie dodatki ani imiesłów bierny...

Musisz przestać wierzyć we wszystko, co złapiesz na twitterze Christophe... Albo opublikuj to w dziale humoru...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16230
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5274

Re: Luki w programach edukacji narodowej i ograniczenia nowych narcystycznych metod edukacyjnych




przez Remundo » 05/04/23, 11:05

te pytania są dalekie od głupich.

Już bo znam wielu moich licealistów, którzy by się tam posadzili.

Ale z drugiej strony, ponieważ mają na celu wybranie tych, którzy mniej lub bardziej poprawnie piszą po francusku (do napisania wszystkich dokumentów niezbędnych do wykonywania ich obowiązków) i którzy mają minimum logiki i zdolności arytmetycznych w pamięci.

I uwierz mi, tylko na tych 2 kryteriach już są ludzie wracający do domu... dostaną swoje RSA, co ostatecznie nie jest najgorszym miejscem, jeśli porównasz wiele gówna i niską pensję „podstawowego” gliniarza.
0 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79432
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11089

Re: Luki w programach edukacji narodowej i ograniczenia nowych narcystycznych metod edukacyjnych




przez Christophe » 05/04/23, 11:26

Makro napisał:A kiedy zaliczysz wspomniane zawody.. To już nie to samo... W prostych zawodach pokojowych dostajesz bac+5 lub nawet więcej... Znasz wszystkich, którzy spędzali czas w szkole, żeby nie idź do pracy... I ostatnie strony konkursu... To nie dodatki ani imiesłów bierny...

Musisz przestać wierzyć we wszystko, co złapiesz na twitterze Christophe... Albo opublikuj to w dziale humoru...


Nie wierzę, przekazuję, a jeśli tam, to wierzę! Idź tam i wyślij strony, o których mowa, skoro jesteś tak dobrze poinformowany...

Ani przez chwilę nie wierzę, że prosty gliniarz Pinot to bac+5!! Wśród gliniarzy wciąż jest kilku grubych idiotów... trzeba powstrzymać delirium Makro!!!

Ostatni raz byłem na komisariacie w zeszłym roku, żeby potwierdzić pełnomocnictwo do wyborów prezydenckich: Musiałem im wyjaśnić procedurę, a było ich 4, którzy próbowali zrozumieć, czego chcę na recepcji (było wezwanie do wzmocnienia intelektualnego : Lol: : Lol: : Lol: : Lol: !!!)! : Mrgreen:

Wreszcie chyba OPJ (bardziej przypomina mi rangę, ale była dość wysoka: musiałem wejść na 2 piętro!! : Mrgreen: ), który zrobił moje akta... ale nadal miał trochę trudności ze znalezieniem odpowiednich pudełek na jego klatce piersiowej! : Lol: : Lol: : Lol:

Krótko mówiąc, widziałem, że nie było płynne…

ps: bac+5 to cię wkurza...!!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79432
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11089

Re: Luki w programach edukacji narodowej i ograniczenia nowych narcystycznych metod edukacyjnych




przez Christophe » 05/04/23, 11:27

Remundo napisał:te pytania są dalekie od głupich.


:zaszokować: :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:

Poważnie ? To poziom CM1/CM2 huh!!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6534
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1648

Re: Luki w programach edukacji narodowej i ograniczenia nowych narcystycznych metod edukacyjnych




przez Macro » 05/04/23, 12:02

Christophe napisał:
Makro napisał:A kiedy zaliczysz wspomniane zawody.. To już nie to samo... W prostych zawodach pokojowych dostajesz bac+5 lub nawet więcej... Znasz wszystkich, którzy spędzali czas w szkole, żeby nie idź do pracy... I ostatnie strony konkursu... To nie dodatki ani imiesłów bierny...

Musisz przestać wierzyć we wszystko, co złapiesz na twitterze Christophe... Albo opublikuj to w dziale humoru...


Nie wierzę, przekazuję, a jeśli tam, to wierzę! Idź tam i wyślij strony, o których mowa, skoro jesteś tak dobrze poinformowany...

Ani przez chwilę nie wierzę, że prosty gliniarz Pinot to bac+5!! Wśród gliniarzy wciąż jest kilku grubych idiotów... trzeba powstrzymać delirium Makro!!!

Ostatni raz byłem na komisariacie w zeszłym roku, żeby potwierdzić pełnomocnictwo do wyborów prezydenckich: Musiałem im wyjaśnić procedurę, a było ich 4, którzy próbowali zrozumieć, czego chcę na recepcji (było wezwanie do wzmocnienia intelektualnego : Lol: : Lol: : Lol: : Lol: !!!)! : Mrgreen:

Wreszcie chyba OPJ (bardziej przypomina mi rangę, ale była dość wysoka: musiałem wejść na 2 piętro!! : Mrgreen: ), który zrobił moje akta... ale nadal miał trochę trudności ze znalezieniem odpowiednich pudełek na jego klatce piersiowej! : Lol: : Lol: : Lol:

Krótko mówiąc, widziałem, że nie było płynne…

ps: bac+5 to cię wkurza...!!


Musisz także spełnić wymagania dotyczące sprawności fizycznej. : Chichot: i bac+5, którzy zbyt długo siedzieli na szkolnych ławkach i za plecami… No cóż, 100 metrów w 35 sekund… To eliminacyjne : Chichot: ....
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79432
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11089

Re: Luki w programach edukacji narodowej i ograniczenia nowych narcystycznych metod edukacyjnych




przez Christophe » 05/04/23, 12:14

Tak, podejrzewam, że istnieje test fizyczny!

Ale mówiłeś o ostatnich stronach… nie przeprowadzamy badania fizykalnego na stronach… więc działaj, pokaż je… lub w najgorszym przypadku wyjaśnij poziom!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6534
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1648

Re: Luki w programach edukacji narodowej i ograniczenia nowych narcystycznych metod edukacyjnych




przez Macro » 05/04/23, 12:48

Każdy egzamin wstępny do administracji jest zbudowany w ten sposób... I ograniczony w czasie... Kiedy skończysz, egzaminatorzy zanotują, ile czasu poświęciłeś. Wypełniać twoje tkanki bzdurami... Potem biorą najlepsze czasy, a potem najlepsze noty...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79432
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11089

Re: Luki w programach edukacji narodowej i ograniczenia nowych narcystycznych metod edukacyjnych




przez Christophe » 05/04/23, 12:54

Makro napisał:egzaminatorzy


Więc zostałeś odrzucony? : Mrgreen:
1 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Luki w programach edukacji narodowej i ograniczenia nowych narcystycznych metod edukacyjnych




przez Janic » 05/04/23, 13:10

Ben na 100 metrów w 35 sekund... To eliminacyjne : Chichot: ....
konieczne jest bieganie za pokojowymi demonstrantami, łatwiej ich doganiają, aby ich pobić. BB pokonał 100 m w 11 sekund!
Makro napisał:
egzaminatorzy

Więc zostałeś odrzucony? : Mrgreen:
To eliminacyjne " : Chichot:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79432
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11089

Re: Luki w programach edukacji narodowej i ograniczenia nowych narcystycznych metod edukacyjnych




przez Christophe » 05/04/23, 13:15

Nie rozumiem, masz na myśli eliminację?
0 x

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 124