Dwa silniki samozasilające

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
Avatar de l'utilisateur
pępek
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 35
Rejestracja: 22/11/10, 08:53

Dwa silniki samozasilające




przez pępek » 06/06/13, 10:03

Widziane na YouTube.
https://www.youtube.com/watch?v=DTI9CyI5A2Q

Cóż, to niemożliwe, więc mamy do czynienia z oszustwem. Ale montaż jest tak prosty, że nie rozumiem jak to się robi. Chyba że oszustwo polega na manipulacji wideo. Ale nic nie zauważyłem.


Jedną z zalet tak prostego systemu jest to, że na pewno kiedyś go wypróbuję, nawet jeśli jestem przekonany, że to nie zadziała. :D
0 x
Dirk Pitt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2081
Rejestracja: 10/01/08, 14:16
Lokalizacja: Isere
x 68




przez Dirk Pitt » 06/06/13, 10:28

mała komórka guzikowa ukryta w jednym z silniczków i tyle.

w minucie 6:15 daje się oszukać, rzuca w złą stronę.
ponieważ akumulator połączony szeregowo w obwodzie działa w kierunku przeciwnym do generatora, nic się nie dzieje.
uruchamia się, gdy tylko obróci się w kierunku, w którym napięcie akumulatora jest dodawane do napięcia generatora.
Natomiast gdyby system był prosty jak mówi to powinien działać w obie strony.
0 x
Obraz
Kliknij mój podpis
Avatar de l'utilisateur
pępek
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 35
Rejestracja: 22/11/10, 08:53




przez pępek » 06/06/13, 11:36

Tak, prawdopodobnie w silniku DVD.

O 7:16 widzimy tył tego silnika i wygląda na to, że złącze metal-plastik zostało naruszone, linia nie jest wyraźna... Jakbyśmy go otworzyli, uszkadzając trochę metalową część. . : Chichot:
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 06/06/13, 17:02

Halo

Pozwól mu zacząć od zamocowania dwóch silników na solidnej płycie, a następnie pozwól im działać przez pewien czas, zanim będzie chciał pobrać energię i zapalić światło.
To były takie montaże, które robiłem jako nastolatek, szybko zdałem sobie sprawę, że to nie działa, nie miałem jeszcze pojęcia zysku, straty.
Ale musimy pamiętać, że wszyscy byliśmy młodzi i pełni pomysłów i uważam, że to pragnienie, aby spróbować budować bardzo dobrze, wyostrza rozumowanie, a wszelkie niepowodzenia są niezbędną drogą, którą należy podążać, aby mieć pomysły, osiągnięcia…

André
0 x
Dirk Pitt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2081
Rejestracja: 10/01/08, 14:16
Lokalizacja: Isere
x 68




przez Dirk Pitt » 06/06/13, 17:10

Andre napisał:Halo

Pozwól mu zacząć od zamocowania dwóch silników na solidnej płycie, a następnie pozwól im działać przez pewien czas, zanim będzie chciał pobrać energię i zapalić światło.
To były takie montaże, które robiłem jako nastolatek, szybko zdałem sobie sprawę, że to nie działa, nie miałem jeszcze pojęcia zysku, straty.
Ale musimy pamiętać, że wszyscy byliśmy młodzi i pełni pomysłów i uważam, że to pragnienie, aby spróbować budować bardzo dobrze, wyostrza rozumowanie, a wszelkie niepowodzenia są niezbędną drogą, którą należy podążać, aby mieć pomysły, osiągnięcia…

André


tak, z tą różnicą, że tutaj jedynym celem jest wykonanie dużej liczby wizyt na filmie z fałszywką.
jesteśmy daleko od ducha nauki
0 x
Obraz

Kliknij mój podpis
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554




przez moinsdewatt » 08/06/13, 13:06

Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 08/06/13, 15:13

Wydaje mi się, że lepiej działa z osłem (prawdziwym) i marchewką!
0 x
Wallis
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 17/05/11, 12:52

Re: Dwa silniki samozasilające




przez Wallis » 08/06/13, 19:07

pępek napisała:Widziane na YouTube.
https://www.youtube.com/watch?v=DTI9CyI5A2Q

Cóż, to niemożliwe, więc mamy do czynienia z oszustwem. Ale montaż jest tak prosty, że nie rozumiem jak to się robi. Chyba że oszustwo polega na manipulacji wideo. Ale nic nie zauważyłem.


Jedną z zalet tak prostego systemu jest to, że na pewno kiedyś go wypróbuję, nawet jeśli jestem przekonany, że to nie zadziała. :D


cześć
oszustwo dotyczy przewodu elektrycznego biegnącego pod stołem doświadczalnym.
wyraźnie wizualizuj przewód, jest miejsce, które nigdy się nie porusza podczas manipulacji silnikami.
drugi wspólnik aktywuje styk elektryczny, aby uruchomić drugi silnik.
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6991
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2914




przez gegyx » 08/06/13, 21:20

Dobrze widziane Wallis

Kiedy próbuje rzucić palcem swój żółty sprzęt, nie znika.
Druga próba i silnik nagle zaczyna pracować na maksymalnych obrotach ze znacznym hałasem...

Sytuacja ta powtarza się, gdy kanał przechodzi przez otwór w tabeli w celu tworzenia zwiastunów na YouTube!

Kolejny internetowy dupek.

: Evil:
0 x
Dirk Pitt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2081
Rejestracja: 10/01/08, 14:16
Lokalizacja: Isere
x 68




przez Dirk Pitt » 09/06/13, 08:02

Ach tak, dobra robota, nawet prostsza niż mój pomysł.
w rzeczywistości jest taki punkt nici, który zawsze pozostaje przyklejony do stołu.
0 x
Obraz

Kliknij mój podpis

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 126