Silnik EMDR k Turtur, co o tym sądzisz?

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
Obelix
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 535
Rejestracja: 10/11/04, 09:22
Lokalizacja: Tulon

Silnik EMDR k Turtur, co o tym sądzisz?




przez Obelix » 08/04/11, 16:46

Witam,
Po ostatniej publikacji Dr TURTUR:
http://www.philica.com/display_article. ... cle_id=233

Co myśleć? Jest technika, są równania, teoria, replikacje mogą się rozpocząć ...

Krótko mówiąc, co o tym wszystkim myśleć?

Obelix

PS:Dedeleco, gorący ziemniak jest twój .....
0 x
In medio stat virtus !!
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 05/05/11, 04:02

Odpowiedziałem już w innym poście do tego, kto chciał zrealizować ten system !!
Dynamiczna metoda elementów skończonych (DFEM). symulacja jest wykonywana na równania, które początkowo doskonale oszczędzają energię, ale ta symulacja DFEM nie zdaje sobie sprawy, że przy skończonych krokach nie oszczędza energii i dlatego znajduje urojeniowe wyniki poprzez nagromadzenie małych błędów w zachowaniu energii !!

Jest to klasyczny błąd w symulacjach, które nie przestrzegają praw zachowania równań początkowych, takich jak energia o skończonych krokach, które są trochę za duże i które znajdują cokolwiek. !!

Ta sama symulacja w astronomii wykaże, że Ziemia spadnie na słońce, nie obracając się !!
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 05/05/11, 15:02

Zamiast robić strony matematyczne, zdał sobie sprawę, że jego silnik, doktor Tutur, przynajmniej?

I rzeczywiście, jeśli nie uwzględnia tarcia ani strat spowodowanych efektem Joule'a ...
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 05/05/11, 16:41

Zamiast robić strony matematyczne fałszywy, zdał sobie sprawę, że jego silnik, doktorze Tutur, przynajmniej?


Nie, niczego nie osiągnął, ale marnuje swój czas na ludzi, aby to osiągnąć.

Matematycznie, mając równania doskonale oszczędzające energię, znalazł sposób, digitalizując równania, aby nie oszczędzać energii w swoich symulacjach numerycznych ze skończonym krokiem w czasie, co zdarza się każdemu, jeśli nie myśli za mało pochodnych, aby zdigitalizować z zakończonym krokiem !!

Następnie wyjął dymne rozważania graniczące z oszustwem.
0 x
dżem
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 395
Rejestracja: 17/12/07, 21:53
x 27




przez dżem » 05/05/11, 19:25

To ja próbowałem zastosować słynne równania Turtura.

Przeprowadziłem symulacje za pomocą jego programu i dobrze odtwarza to, co pokazał.

Zrobiłem też mały generator, który jest na moim stole rzemieślniczym i wciąż czekam na świetny pomysł, aby wykonać ostatnią część, zanim spróbuję uruchomić maszynę!
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 05/05/11, 20:29

Deledeco powiedział:

fałszywa matematyka


Nie pozwoliłbym sobie .......
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
sherkanner
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 386
Rejestracja: 18/02/10, 15:47
Lokalizacja: Autriche
x 1




przez sherkanner » 05/05/11, 21:57

Słoń napisał:Deledeco powiedział:

fałszywa matematyka


Nie pozwoliłbym sobie .......


Zwłaszcza, że ​​nie są (fałszywe)

Po prostu szedłem po przekątnej, równania wydają mi się prawidłowe.
Jednak gdy widzę opis cylindra w płaszczyźnie kartezjańskiej, boli mnie głowa. Mógłby użyć swoich równań we współrzędnych biegunowych, którymi łatwiej manipulować niż sin i cos. Przynajmniej na początku.

Wtedy równania są moim zdaniem niekompletne, nie uwzględniają żadnej siły zewnętrznej w stosunku do układu: grawitacji, tarcia itp.

Krótko mówiąc, przechodzi bezpośrednio do mechaniki stałej, podczas gdy mechanika punktowa jest niekompletna. (tego rodzaju obliczenia i bac + 1 poziom i miałem dawkę bólu głowy ^^)

http://fr.wikipedia.org/wiki/M%C3%A9canique_du_point
http://fr.wikipedia.org/wiki/M%C3%A9canique_du_solide

Wówczas użycie siły elektromagnetycznej jest narażone na straty wewnętrzne, które również są pomijane, jak również straty spowodowane sprzężeniem między 2 cewkami.
0 x
Kiedy pracujemy, zawsze musimy dawać 100%: 12% w poniedziałek; 25% Wtorek; 32% Środa; 23% w czwartek; i 8% w piątek
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 06/05/11, 01:49

Napisałem:
Dynamiczna metoda elementów skończonych (DFEM). symulacja jest wykonywana na równaniach, które początkowo doskonale oszczędzają energię, ale ta symulacja DFEM nie zdaje sobie sprawy, że przy skończonych krokach nie oszczędza energii i dlatego znajduje wyniki urojeniowe przez akumulację małych błędów na oszczędzanie energii !!
,
co jest nie tak matematyka stojąca za programem symulacyjnym, który na dokładnych równaniach oszczędzających energię (zaniedbane rozpraszanie) prostego układu (zespół zegara elektrycznego od lat 70. do 80.) znajduje nadnaturalne zjawisko nadenergii !!!, w dobrze znanych równaniach kompasu w cewce, z nieobliczalną liczbą sprzedanych osiągnięć (zegary bateryjne, ponieważ energia jest tracona w rezystorach).

W tych równaniach, które oszczędzają energię (i tracą energię wraz z oporem, aby ją rozproszyć), jak spodziewasz się, że energia zacznie rosnąć ???

To dokładnie to samo, co wiara, że ​​banknoty mnożą się przez obliczenie ich symulacji finansowej na komputerze !!
0 x
Avatar de l'utilisateur
sherkanner
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 386
Rejestracja: 18/02/10, 15:47
Lokalizacja: Autriche
x 1




przez sherkanner » 06/05/11, 08:11

dedeleco napisał:To dokładnie to samo, co wiara, że ​​banknoty mnożą się przez obliczenie ich symulacji finansowej na komputerze !!


Czy mamy poinformować handlowców?
0 x
Kiedy pracujemy, zawsze musimy dawać 100%: 12% w poniedziałek; 25% Wtorek; 32% Środa; 23% w czwartek; i 8% w piątek
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 06/05/11, 12:50

Czy mamy poinformować handlowców?

nie, po prostu daj ten pomysł dr K TURTUROWI, który napisze wiele pięknych artykułów, aby zbić fortunę dzięki pięknym symulacjom komputerowym, publikując w recenzjach handlowców, aby tracili czas na wiarę w cud !!!!

W ten sposób unikniemy kolejnej krachu finansowego dzięki przypadkowym zachowaniom z symulacji Dr K TURTUR, zamiast zachowania owiec, które powodują awarie.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Bing [Bot] i goście 131